Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Light
(Day 1)
1-47
Закінчено
Philip Kyle
Tohkon Judo Academy
Julian Camp Judan Judo Won by Ippon - 00:05
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Middle
(Day 1)
1-54
Закінчено
Alexander Murakami
Fishers YMCA Judo
Jackson Liss Judan Judo Won by Ippon - 00:09
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Heavy
(Day 1)
Закінчено
Marques Jean
Tohkon Judo Academy
Won by Walkover
Sandro Giorgadze European Judo Academy
Junior Female / Novice / 9-10 yrs Heavy
(Day 1)
3-50
Закінчено
Samantha Campbell
Chu To Bu Brasa Judo Jiu Jitsu
Won by Ippon - 00:35
Natalee Phenis Marion PAL Judo
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-50
Закінчено
Gael Gonzalez
South Bend Judo Club
Won by Ippon - 00:38
Altair Kaparov European Judo Academy
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 81kg
(Day 1)
4-62
Закінчено
Max Antoniou
Wolf Judo Club
Won by Ippon - 01:09
Evan Miller Marion PAL Judo
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 81kg
(Day 1)
4-63
Закінчено
Jucoy Baatjes
Godai Judo
Michael Taheny Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 00:30
Junior Female / Advanced / 9-10 yrs Light
(Day 1)
3-53
Закінчено
Sydney Tucker
Fishers YMCA Judo
Carmen Tsyrlin Sakura Judo Academy Won by Ippon - 00:44
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-51
Закінчено
Matthew Barcari
European Judo Academy
Alexander Goro European Judo Academy Won by Ippon - 00:06
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up X Light
(Day 1)
4-76
Закінчено
Andrei State
EMU/WCC Judo Club
Connor Gualandi Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:06
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up X Light
(Day 1)
4-78
Закінчено
Jubilee Witte
Columbus Youth Guild Judo Club
Rocco Gandolfo Won by Ippon - 00:22
Junior Female / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-62
Закінчено
Ellie Marsh
TUSCARAWAS JUDO TEAM
Won by Ippon - 00:38
Sofia Gubaeva European Judo Academy
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Middle
(Day 1)
1-53
Закінчено
Oliver Rigby
Fishers YMCA Judo
Alexis Martell Macomb YMCA Judo Won by Ippon - 02:57
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Light
(Day 1)
4-84
Закінчено
Saint Cramer
Mudokwan
Bryan Knipe Carmel Judo Won by Ippon - 00:41
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Light
(Day 1)
1-48
Закінчено
Philip Kyle
Tohkon Judo Academy
Julian Camp Judan Judo Won by Ippon - 01:02
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 100kg
(Day 1)
4-73
Закінчено
Timothy Ratcliff
Columbus Youth Guild Judo Club
Won by Ippon - 01:39
Josiah Botello
Junior Female / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-63
Закінчено
Vivien Dumitrascu
European Judo Academy
Carmen Tsyrlin Sakura Judo Academy Won by Ippon - 01:33
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs X Light
(Day 1)
3-60
Закінчено
Gael Gonzalez
South Bend Judo Club
Won by Ippon - 02:04
Matthew Barcari European Judo Academy
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Middle
(Day 1)
2-56
Закінчено
Maksimilian Ulitka
European Judo Academy
Isack Rivera South Bend Judo Club Won by Ippon - 00:10
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Middle
(Day 1)
1-55
Закінчено
Matthew Ramirez
South Bend Judo Club
Jionni Pavon South Bend Judo Club Won by Ippon - 01:12
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Light
(Day 1)
4-85
Закінчено
Hector Alvarado
Kroyler Gracie BJJ
Won by Ippon - 00:41
Hanna Eid South Bend Judo Club
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Heavy
(Day 1)
Закінчено
Michael Holovan
European Judo Academy
Won by Walkover
Sandro Giorgadze European Judo Academy
Junior Female / Advanced / 5-6 yrs Light
(Day 1)
1-33
Закінчено
Addie Homan
Judan Judo
Won by Ippon - 00:52
Leia Hernandez Lacruz South Bend Judo Club
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
Закінчено
Paul Korchagin
European Judo Academy
Gael Gonzalez South Bend Judo Club Won by Walkover
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 81kg
(Day 1)
4-64
Закінчено
Michael Taheny
Tohkon Judo Academy
Evan Miller Marion PAL Judo Won by Ippon - 01:03
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Heavy
(Day 1)
3-63
Закінчено
Calvin Lehmen
Jefferson City Judo Club
Won by Wazari - 03:00
Colt Schaar TUSCARAWAS JUDO TEAM
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Heavy
(Day 1)
3-64
Закінчено
Eli Sewell
Matside Sports.
Saveliy Ulitka European Judo Academy Won by Ippon - 00:11
Junior Female / Advanced / 7-8 yrs Middle
(Day 1)
2-67
Закінчено
Andrea Pavon
South Bend Judo Club
Rana Jean Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 02:23
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up X Light
(Day 1)
4-77
Закінчено
Connor Gualandi
Cohen Brothers Judo Club
Nicholas Wegner South Bend Judo Club Won by Ippon - 01:46
Junior Male / Advanced / 5-6 yrs Light
(Day 1)
1-43
Закінчено
Skilur Arkaev
European Judo Academy
Won by Wazari - 03:00
Mikhail Sikoev European Judo Academy
Junior Female / Advanced / 9-10 yrs Middle
(Day 1)
3-57
Закінчено
Diana Baranova
European Judo Academy
Won by Ippon - 01:42
Rana Jean Tohkon Judo Academy
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Heavy
(Day 1)
1-60
Закінчено
Connor Stultz
Judan Judo
Won by Ippon - 00:18
Antonio Crawford Judan Judo