Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Heavy
(Day 1)
3-68
Закінчено
Eli Sewell
Matside Sports.
Davis Haerr European Judo Academy Won by Ippon - 00:26
Junior Female / Novice / 11-12 yrs Middle
(Day 1)
1-64
Закінчено
Saori Yamanaka
Tohkon Judo Academy
Won by Decision - 02:40
Kinze Homan Judan Judo
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Light
(Day 1)
4-88
Закінчено
Saint Cramer
Mudokwan
Spencer Sunderland Get A Grip JUDO Won by Ippon - 01:02
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Heavy
(Day 1)
3-67
Закінчено
Colt Schaar
TUSCARAWAS JUDO TEAM
Won by Ippon - 00:08
Saveliy Ulitka European Judo Academy
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-110
Закінчено
Max Wolfe
Won by Ippon - 00:53
Joseph Gordley Mudokwan
Junior Female / Novice / 11-12 yrs Heavy
(Day 1)
1-66
Закінчено
Layla Curles
Fishers YMCA Judo
Grace Lepper Jefferson City Judo Club Won by Ippon - 01:39
Junior Male / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-53
Закінчено
Alexander Goro
European Judo Academy
Won by Ippon - 03:21
Matthew Barcari European Judo Academy
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-111
Закінчено
Nick Goldsberry
Carmel Judo
Won by Ippon - 01:39
Alvin Tran Judo Ju-jitsu Madison
Junior Male / Novice / 13-14 yrs Light
(Day 1)
2-78
Закінчено
Emiliano Fernandez
South Bend Judo Club
Won by Ippon - 00:11
Decarie Hawkins South Bend Judo Club
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Light
(Day 1)
3-74
Закінчено
Eli Trayvas
European Judo Academy
Won by Ippon - 02:37
Aaron Rivera South Bend Judo Club
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 90kg
(Day 1)
4-69
Закінчено
Jucoy Baatjes
Godai Judo
Won by Ippon - 00:10
Stephen Mayhew Godai Judo
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up X Light
(Day 1)
4-82
Закінчено
Jubilee Witte
Columbus Youth Guild Judo Club
Rocco Gandolfo Won by Ippon - 00:11
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Middle
(Day 1)
3-78
Закінчено
Leon Leal
South Bend Judo Club
Won by Ippon - 00:09
Landon Michel Carlson Gracie NKY
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Light
(Day 1)
4-90
Закінчено
Jacob Lessard
Kokushi Midwest Judo
Hector Alvarado Kroyler Gracie BJJ Won by Ippon - 00:48
Junior Male / Advanced / 11-12 yrs Heavy
(Day 1)
1-68
Закінчено
Benjamin Adcock
Oak Lawn Park District Judo Club
Connor Stultz Judan Judo Won by Hansokumake - 03:00
Junior Male / Novice / 13-14 yrs Middle
(Day 1)
2-81
Закінчено
Xavier Claycomb
Andrei Bazarski European Judo Academy Won by Ippon - 01:46
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-112
Закінчено
Michael Taheny
Tohkon Judo Academy
Evan Miller Marion PAL Judo Won by Ippon - 00:37
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Middle
(Day 1)
3-79
Закінчено
Adam Okaz
Kata Chicago Judo Club
David Astsaturyan European Judo Academy Won by Ippon - 02:06
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-113
Закінчено
Max Wolfe
Austin Flores Wolf Judo Club Won by Ippon - 00:07
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-114
Закінчено
Nick Goldsberry
Carmel Judo
Nicholas Ormes IU Judo Club Won by Ippon - 00:52
Junior Female / Advanced / 7-8 yrs Light
(Day 1)
2-65
Закінчено
Ellie Marsh
TUSCARAWAS JUDO TEAM
Won by Ippon - 02:01
Carmen Tsyrlin Sakura Judo Academy
Junior Male / Advanced / 11-12 yrs X Light
(Day 1)
1-72
Закінчено
Nataniel Darecki
Kata Chicago Judo Club
Won by Ippon - 03:00
Aaron Rivera South Bend Judo Club
Senior Male / Brown Belt / Age 14 and up Middle
(Day 1)
4-116
Закінчено
Eric Miller
Saito Dojo
Brian Walter Kroyler Gracie BJJ Won by Ippon - 00:47
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs X Light
(Day 1)
3-62
Закінчено
Gael Gonzalez
South Bend Judo Club
Matthew Barcari European Judo Academy Won by Ippon - 02:21
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Middle
(Day 1)
1-58
Закінчено
Jionni Pavon
South Bend Judo Club
Won by Wazari - 01:08
Jackson Liss Judan Judo
Junior Female / Advanced / 7-8 yrs Middle
(Day 1)
2-69
Закінчено
Rana Jean
Tohkon Judo Academy
Andrea Pavon South Bend Judo Club Won by Ippon - 02:06
Junior Male / Advanced / 9-10 yrs Light Heavy
(Day 1)
3-87
Закінчено
Joe Taheny
Tohkon Judo Academy
Won by Ippon - 00:35
Karim Alvarez South Bend Judo Club
Junior Male / Novice / 11-12 yrs Heavy
(Day 1)
1-62
Закінчено
Connor Stultz
Judan Judo
Won by Ippon - 00:14
Jude Riddle Marion PAL Judo
Senior Male / Black Belt / Age 14 and up 90kg
(Day 1)
4-70
Закінчено
Jucoy Baatjes
Godai Judo
Won by Ippon - 02:50
Nick Hernandez Columbus Youth Guild Judo Club
Senior Male / Novice / Age 14 and up Light
(Day 1)
3-90
Закінчено
Jonathan Thomas
Legacy Martial Arts Academy - Focused Fight Team
Won by Ippon - 00:10
Jacob Spear Get A Grip JUDO
Junior Male / Advanced / 11-12 yrs X Light
(Day 1)
1-73
Закінчено
David Astsaturyan
European Judo Academy
Won by Ippon - 00:07
Nataniel Darecki Kata Chicago Judo Club
Junior Male / Novice / 13-14 yrs X Light
(Day 1)
2-73
Закінчено
Nikolas Dumitrascu
European Judo Academy
Jionni Pavon South Bend Judo Club Won by Ippon - 00:40