Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-4
Završeno
Rogan Gebell
Roman's Submission School
Pobedio po Ippon - 01:46
Daniel Gogichaev Judo Sambo Center
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-5
Završeno
David Michaelov
Samir Judo
Pobedio po Ippon - 00:44
August Wiggins Smokey Mountain Judo
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
Završeno
Maximiliano Aracena
Judo Naco
Timothy Syrota Cohen Brothers Judo Club Pobeda bez borbe
Bantam 3 Female - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
4-4
Završeno
Amy Perez
Mambi Judo Club, Corp
Gabriella Acevedo Real Judo of Naples Pobedio po Ippon - 02:10
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
6-6
Završeno
Vivien Dumitrascu
European Judo Academy
Olivia Viens Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 00:59
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-5
Završeno
Taylor Stocker
Phoenix Judo Club - Washington
Pobedio po Ippon - 00:34
Binar Sultanbaev Sword Judo Sambo Club
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-7
Završeno
Alexander Fedosov
Guerreros Judo Club
Alexander Vingras Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:57
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
6-9
Završeno
Diana Baranova
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:09
Chloe Jerzyk Iron Faith Wrestling Club
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-8
Završeno
Timothy Syrota
Cohen Brothers Judo Club
Victor Gisca Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:33
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
6-10
Završeno
Flavia Varela
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:34
Sophia Nunez Budokan Judo School
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-6
Završeno
Jacob Korenblit
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:06
Rogan Gebell Roman's Submission School
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-6
Završeno
Abraham Fatjo
Budokan Judo School
Altair Kaparov European Judo Academy Pobedio po Hansokumake - 02:37
Bantam 1 Female -White and Yellow Belt / Over 22 kg
(Friday 28:th of July)
2-4
Završeno
Francesca Garcia
YMCA Panther Judo Club
Pobedio po Ippon - 03:00
Stephanie Nunez Budokan Judo School
Bantam 3 Female / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
4-8
Završeno
Sonja Popova
Phoenix Judo Club - Washington
Adalyn Albavera Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 02:33
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-10
Završeno
Alexander Vingras
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:50
Alexander Fedosov Guerreros Judo Club
Bantam 3 Female - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
4-6
Završeno
Mayia Kuchkova
Yawara Force Judo, Sambo Club
Amy Perez Mambi Judo Club, Corp Pobedio po Ippon - 00:23
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
2-10
Završeno
Teddy Silot
Pedro's Judo Center
Pobedio po Ippon - 00:57
Desmond Severson Gracie Judo USA
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-7
Završeno
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:57
Casen Collupy Iron Faith Wrestling and Judo Club
Bantam 1 Male / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-14
Završeno
Timothy Syrota
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:27
Jaxson Sequoyah Waynesville Kodokan
Bantam 3 Female - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
4-5
Završeno
Adalyn Albavera
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:39
Gabriella Acevedo Real Judo of Naples
Bantam 1 Female -White and Yellow Belt / Over 22 kg
(Friday 28:th of July)
2-5
Završeno
Francesca Garcia
YMCA Panther Judo Club
Stephanie Nunez Budokan Judo School Pobedio po Ippon - 00:29
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-7
Završeno
David Kalmanovsky
Cohen Brothers Judo Club
Keiden Saturne Deprez Judo Club Pobedio po Wazari - 01:40
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-9
Završeno
Alexander Vingras
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:31
Victor Gisca Cohen Brothers Judo Club
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-8
Završeno
Dylan Cordova
Ki itsu sai National training center
Pobedio po Ippon - 00:37
Daniel Gogichaev Judo Sambo Center
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
6-11
Završeno
Chloe Jerzyk
Iron Faith Wrestling Club
Ariel Byers Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 01:57
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-12
Završeno
Bulat Dzutsev
European Judo Academy
Alexander Fedosov Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 00:40
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-8
Završeno
Alek Ginzburg
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:52
August Wiggins Smokey Mountain Judo
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-13
Završeno
Rock Viens
Suncoast Warriors Judo
Pobedio po Ippon - 00:54
Aedan Cina Cohen Brothers Judo Club
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
6-12
Završeno
Sophia Nunez
Budokan Judo School
Diana Baranova Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Wazari - 01:08
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-10
Završeno
Antonia Costa
Cohen Brothers Judo Club
June Ortiz Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 03:00
Bantam 1 Male / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-13
Završeno
Alexander Vingras
Cohen Brothers Judo Club
YuChen Xing American Judo and Jiu-Jitsu Academy Pobedio po Ippon - 00:09
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-9
Završeno
Daniel Suvi
Cohen Brothers Judo Club
Casen Collupy Iron Faith Wrestling and Judo Club Pobedio po Ippon - 01:19