Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-12
Završeno
SCOTIA HOGAN
Selkirk
Valentina Costa Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:26
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-24
Završeno
Alexander Fedosov
Guerreros Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:16
Bulat Dzutsev European Judo Academy
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-12
Završeno
Rogan Gebell
Roman's Submission School
Dylan Cordova Ki itsu sai National training center Pobedio po Ippon - 00:10
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-17
Završeno
Zoey Molina
Iron Faith Wrestling and Judo Club
Antonia Costa Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 01:27
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-16
Završeno
Aedan Cina
Cohen Brothers Judo Club
Dominic Calabria Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 00:33
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-19
Završeno
Nicole Karvelas
Wall 2 Wall Martial Arts
Pobedio po Wazari - 04:00
Aubrey Truebenbach Wall 2 Wall Martial Arts
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
2-15
Završeno
Ray Cooper
Mambi Judo Club, Corp
Teidan Delisi Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 02:50
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-14
Završeno
Casen Collupy
Iron Faith Wrestling and Judo Club
Abraham Fatjo Budokan Judo School Pobedio po Ippon - 01:32
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-19
Završeno
SCOTIA HOGAN
Selkirk
June Ortiz Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 00:33
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-19
Završeno
Rock Viens
Suncoast Warriors Judo
Pobedio po Ippon - 00:27
Daniel Montesino Judo Sport Academy
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
6-18
Završeno
Flavia Varela
Chief Pride Judo Club
Ariel Byers Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 00:39
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
2-18
Završeno
Abdinur Saizildaev
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 00:10
Desmond Severson Gracie Judo USA
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-20
Završeno
Sky Liu
Sasaki Judo
Pobedio po Ippon - 00:27
Johaxiel Surillo Aguada Judo Club
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-21
Završeno
Alexander Kundukhashvili
Generation Judo club
Pobedio po Ippon - 01:19
Miles Davis Black ICE Judo
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
2-19
Završeno
Teddy Silot
Pedro's Judo Center
Ray Cooper Mambi Judo Club, Corp Pobedio po Ippon - 00:31
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-14
Završeno
Valentina Costa
Cohen Brothers Judo Club
Zoey Molina Iron Faith Wrestling and Judo Club Pobedio po Ippon - 00:08
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 21 kg
(Friday 28:th of July)
3-11
Završeno
Taylor Stocker
Phoenix Judo Club - Washington
Pobedio po Ippon - 00:37
Jacob Korenblit Cohen Brothers Judo Club
Bantam 1 Male / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-17
Završeno
Alexander Vingras
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:39
Timothy Syrota Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-20
Završeno
Maksim Shin
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 00:08
Lucas Beatty Max Out Sports
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-20
Završeno
Yarialis Cosme Ortiz
Escuela del deporte de San Juan
Jazlyn Diaz Chief Pride Judo Club Pobedio po Wazari - 01:43
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-15
Završeno
Alek Ginzburg
Cohen Brothers Judo Club
Altair Kaparov European Judo Academy Pobedio po Ippon - 02:37
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-26
Završeno
Miles Davis
Black ICE Judo
Bulat Dzutsev European Judo Academy Pobedio po Ippon - 00:21
Bantam 1 Male / Under 22kg
(Friday 28:th of July)
1-18
Završeno
Jaxson Sequoyah
Waynesville Kodokan
Victor Gisca Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:29
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-21
Završeno
EESA MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Pobedio po Ippon - 00:06
Matias Zambrano Roman's Submission School
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-22
Završeno
Aubrey Truebenbach
Wall 2 Wall Martial Arts
Pobedio po Ippon - 01:17
Paola Quinones Cruz Escuela del deporte de San Juan
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-21
Završeno
Emanuel Alberto
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:18
Samuel Serobian Olymp Fight Club
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-29
Završeno
Daniel Gogichaev
Judo Sambo Center
Taylor Stocker Phoenix Judo Club - Washington Pobedio po Ippon - 00:07
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-21
Završeno
Jazlyn Diaz
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:35
Nicole Karvelas Wall 2 Wall Martial Arts
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-17
Završeno
Dominic Calabria
Suncoast Warriors Judo
Pobedio po Ippon - 02:54
Rock Viens Suncoast Warriors Judo
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-22
Završeno
Alexander Fedosov
Guerreros Judo Club
YuChen Xing American Judo and Jiu-Jitsu Academy Pobedio po Ippon - 00:10
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-20
Završeno
Harper Park
Team BC
Elianyelis Acevedo Aguada Judo Club Pobedio po Ippon - 04:47
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-18
Završeno
Aedan Cina
Cohen Brothers Judo Club
Daniel Montesino Judo Sport Academy Pobedio po Ippon - 00:41