Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-25
Završeno
Nicole Karvelas
Wall 2 Wall Martial Arts
Yarialis Cosme Ortiz Escuela del deporte de San Juan Pobedio po Ippon - 01:26
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-24
Završeno
Johaxiel Surillo
Aguada Judo Club
Matias Zambrano Roman's Submission School Pobedio po Ippon - 00:45
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-24
Završeno
Rafael Rodrigues
Roman's Submission School
Pobedio po Ippon - 00:57
Shane Burovoy Cohen Brothers Judo Club
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-26
Završeno
Jazlyn Diaz
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Wazari - 00:42
Paola Quinones Cruz Escuela del deporte de San Juan
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-25
Završeno
Oliver Lima
Budokan Judo School
Pobedio po Ippon - 00:20
Dominic Calabria Suncoast Warriors Judo
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
2-32
Završeno
Aby JR Concepcion Garcia
Isla Nena Judo Club
Theo Klots Tohoku Judo Club Pobedio po Wazari - 03:00
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-34
Završeno
Daniel Gogichaev
Judo Sambo Center
Keanu Moncher Valley Judo Institute Pobedio po Ippon - 00:31
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Over 70kg
(Friday 28:th of July)
6-29
Završeno
Jane Betancourt
Mambi Judo Club, Corp
Pobedio po Ippon - 00:44
Celine Medrano Budokan Judo School
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-28
Završeno
Isaac Andre Rubio Gomez
Judo Sport Academy
Pobedio po Ippon - 00:59
Oli Petrikas Blue Tree Phuket
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-26
Završeno
Shane Burovoy
Cohen Brothers Judo Club
Sasha Stradnic Pedro's Judo Center Pobedio po Ippon - 00:48
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-26
Završeno
Colt Miles
Smokey Mountain Judo
Matias Zambrano Roman's Submission School Pobedio po Ippon - 00:13
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-27
Završeno
Harper Park
Team BC
RIAN EUM Guerreros Judo Club Pobedio po Wazari - 03:26
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-38
Završeno
Tiago Lopes
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Pobedio po Ippon - 00:07
Alexi Stellatos Cohen Brothers Judo Club
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-27
Završeno
Oliver Lima
Budokan Judo School
Pobedio po Ippon - 00:20
Rafael Rodrigues Roman's Submission School
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-28
Završeno
Yarialis Cosme Ortiz
Escuela del deporte de San Juan
Pobedio po Ippon - 01:27
Paola Quinones Cruz Escuela del deporte de San Juan
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-29
Završeno
Marco DeBacco
Judo Sport Academy
Artem Talanian Kenams Judo Club Pobedio po Ippon - 00:17
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-36
Završeno
Kaleb Navarro
YMCA Panther Judo Club
Enzo Rodriguez Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:47
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-28
Završeno
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
Shawn Furman Challenge Sports Club Pobedio po Wazari - 03:00
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Over 70kg
(Friday 28:th of July)
6-30
Završeno
AhRiyah Royal
Roman's Submission School
Julianna Diaz Bernabe Escuela del deporte de San Juan Pobedio po Wazari - 00:17
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-30
Završeno
Isaac Andre Rubio Gomez
Judo Sport Academy
Adjatay Blakely Roman's Submission School Pobedio po Ippon - 00:23
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-26
Završeno
Emma Briseno
Guerreros Judo Club
Ana Diaz Diaz Carolina Judo Club (PUR) Pobedio po Ippon - 01:10
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-30
Završeno
Lenna Hawley
Louisiana Judo Club
Nadeishka Acevedo Aguada Judo Club Pobedio po Ippon - 00:33
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
2-33
Završeno
Daler Abdullaev
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 01:22
Jascha Smoler Cohen Brothers Judo Club
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-25
Završeno
EESA MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Sky Liu Sasaki Judo Pobedio po Ippon - 00:58
Bantam 5 Female / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
6-35
Završeno
Carolynne Teran
Ki itsu sai National training center
Flora Chalmeau Docs gym Pobedio po Wazari - 02:54
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-35
Završeno
Taylor Stocker
Phoenix Judo Club - Washington
Pobedio po Ippon - 02:03
Dylan Cordova Ki itsu sai National training center
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-28
Završeno
Dominic Calabria
Suncoast Warriors Judo
Sasha Stradnic Pedro's Judo Center Pobedio po Wazari - 00:08
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-29
Završeno
RIAN EUM
Guerreros Judo Club
Ana Diaz Diaz Carolina Judo Club (PUR) Pobedio po Ippon - 01:15
Bantam 3 Male / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
1-41
Završeno
Tyler Romero
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:50
Apollo Baca North Sound Judo Club
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
3-32
Završeno
Oliver Lima
Budokan Judo School
Pobedio po Wazari - 00:18
Shane Burovoy Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-31
Završeno
Leah Quevedo
Budokan Judo School
LANA CHU Nakano Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:31
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-29
Završeno
David Astsaturyan
European Judo Academy
Pobedio po Ippon - 03:00
Emanuel Alberto North Sound Judo Club