Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 31kg
(Friday 28:th of July)
4-18
Završeno
Antonia Costa
Cohen Brothers Judo Club
Valentina Costa Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:22
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-22
Završeno
Aliev Mukhammedamin
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 02:33
David Astsaturyan European Judo Academy
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-21
Završeno
RIAN EUM
Guerreros Judo Club
Emma Briseno Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 00:19
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-24
Završeno
Aubrey Truebenbach
Wall 2 Wall Martial Arts
Yarialis Cosme Ortiz Escuela del deporte de San Juan Pobedio po Wazari - 00:27
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-30
Završeno
Jacob Korenblit
Cohen Brothers Judo Club
Taylor Stocker Phoenix Judo Club - Washington Pobedio po Ippon - 01:41
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-23
Završeno
YuChen Xing
American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Pobedio po Ippon - 00:40
Miles Davis Black ICE Judo
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-16
Završeno
Abraham Fatjo
Budokan Judo School
MARK KORS European Judo Academy Pobedio po Hansokumake - 04:20
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-23
Završeno
Paola Quinones Cruz
Escuela del deporte de San Juan
Pobedio po Ippon - 00:58
Nicole Karvelas Wall 2 Wall Martial Arts
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-22
Završeno
Sky Liu
Sasaki Judo
Pobedio po Ippon - 00:04
Colt Miles Smokey Mountain Judo
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-27
Završeno
Alexander Fedosov
Guerreros Judo Club
Alexander Kundukhashvili Generation Judo club Pobedio po Ippon - 00:19
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-23
Završeno
Serafim Smirnov
Yawara Force Judo, Sambo Club
Shawn Furman Challenge Sports Club Pobedio po Wazari - 03:00
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-20
Završeno
Andrew Sauri
Judo Sport Academy
Dominic Calabria Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 00:56
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-23
Završeno
Elianyelis Acevedo
Aguada Judo Club
Ana Diaz Diaz Carolina Judo Club (PUR) Pobedio po Ippon - 01:53
Cadet Female - White, Yellow, and Orange Belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
6-27
Završeno
Aubrey Truebenbach
Wall 2 Wall Martial Arts
Jazlyn Diaz Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:21
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Friday 28:th of July)
1-28
Završeno
Bulat Dzutsev
European Judo Academy
YuChen Xing American Judo and Jiu-Jitsu Academy Pobedio po Ippon - 00:11
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-22
Završeno
Emma Briseno
Guerreros Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:18
Harper Park Team BC
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-24
Završeno
Maksim Shin
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 00:44
Emanuel Alberto North Sound Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-25
Završeno
Aliev Mukhammedamin
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 00:36
Shawn Furman Challenge Sports Club
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-31
Završeno
Dylan Cordova
Ki itsu sai National training center
Pobedio po Ippon - 00:29
Keanu Moncher Valley Judo Institute
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-18
Završeno
Altair Kaparov
European Judo Academy
MARK KORS European Judo Academy Pobedio po Hansokumake - 03:47
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-21
Završeno
Aedan Cina
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:57
Andrew Sauri Judo Sport Academy
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-24
Završeno
Elianyelis Acevedo
Aguada Judo Club
RIAN EUM Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 03:10
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
5-17
Završeno
David Michaelov
Samir Judo
DANIEL Mikhelzon DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:25
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-26
Završeno
Lucas Beatty
Max Out Sports
Samuel Serobian Olymp Fight Club Pobedio po Ippon - 02:32
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-32
Završeno
Alexi Stellatos
Cohen Brothers Judo Club
Kaleb Navarro YMCA Panther Judo Club Pobedio po Ippon - 02:36
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-25
Završeno
Ana Diaz Diaz
Carolina Judo Club (PUR)
Pobedio po Ippon - 02:05
Harper Park Team BC
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
2-27
Završeno
David Astsaturyan
European Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:29
Serafim Smirnov Yawara Force Judo, Sambo Club
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 29kg
(Friday 28:th of July)
5-23
Završeno
Eric Farafonov
Judo Club “Taifu” Toronto
Colt Miles Smokey Mountain Judo Pobedio po Ippon - 01:05
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-27
Završeno
Artem Talanian
Kenams Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:07
YUSUF MIRZA Mambi Judo Club, Corp
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Friday 28:th of July)
3-22
Završeno
Daniel Montesino
Judo Sport Academy
Dominic Calabria Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 02:14
Bantam 3 Male / Under 21kg
(Friday 28:th of July)
1-33
Završeno
Enzo Rodriguez
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:19
Tiago Lopes Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Intermediate Female - White, Yellow, Orange Belt / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-28
Završeno
Elianyelis Acevedo
Aguada Judo Club
Emma Briseno Guerreros Judo Club Pobedio po Ippon - 00:42