Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-23
Terminé
Artem Gazaryan
Olymp Fight Club
Gagné par Ippon - 06:01
Apollo Baca North Sound Judo Club
Golden Score - Juvenile - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
5-19
Terminé
Nathan Yelin
DARFIGHT
Erkhem Ankhbaatar IS KIMS MA Gagné par Wazari - 00:49
Golden Score - Bantam 4 - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
1-30
Terminé
Carmen Tsyrlin
Sakura Judo Academy
Gagné par Ippon - 05:24
Adelia Kalmanovsky Cohen Brothers Judo Club
Golden Score - Bantam 6 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-21
Terminé
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Davit Khachatryan Glendale Judo Academy Gagné par Wazari - 01:48
Golden Score - Bantam 4 - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
1-31
Terminé
Tinsley Dickhut
Cache Valley Judo Club
Terry Eum Guerreros Judo Club Gagné par Ippon - 05:10
Golden Score - Cadet - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
4-25
Terminé
Ivan Grachtchouk
Challenge Sports Club
Gagné par Wazari - 07:10
Jackson Hillman Team BC
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-11
Terminé
Aliev Mukhammedamin
Gagné par Wazari - 04:27
Abdinur Saizildaev
Golden Score - Cadet - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
4-22
Terminé
Viktor Ilnytskyi
Sword Judo Sambo Club
Arel Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Gagné par Ippon - 05:26
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-17
Terminé
Roman Semyrozum
Sport Centre Ippon
Jannaco Searcy Black ICE Judo Gagné par Ippon - 00:48
Golden Score -IJF Junior - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
6-12
Terminé
Manuel Simo
Judo Naco
Gagné par Hansokumake
Bolotbek Attokurov
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-25
Terminé
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Artem Gazaryan Olymp Fight Club Gagné par Wazari - 05:57
Golden Score - Bantam 4 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
1-33
Terminé
Evan Gregory
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Gagné par Ippon - 05:16
Alen Khachatryan Glendale Judo Academy
Golden Score - Juvenile - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
5-20
Terminé
Aldar Tugulchiev
DARFIGHT
Gagné par Wazari - 01:32
Ernest Zakharian Olymp Fight Club
Golden Score - Cadet - Female Light
(Sunday 30:th of July)
4-17
Terminé
Andrea Castillo
Judo Naco
Gagné par Wazari - 05:42
Evelyn Kennedy Gracie Judo USA
Golden Score - Juvenile - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
5-21
Terminé
Aleks Gareginyan
Glendale Judo Academy
Gagné par Ippon - 00:05
Tymur Tolmachov Judo Alberta - Canada
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-12
Terminé
Massimo Casazza
Pedro's Judo Center
YAER ARKOVIZ Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Gagné par Hansokumake - 02:15
Golden Score - Juvenile - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
5-22
Terminé
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Erkhem Ankhbaatar IS KIMS MA Gagné par Wazari - 00:21
Golden Score - Cadet - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
4-20
Terminé
Ivan Grachtchouk
Challenge Sports Club
Gagné par Wazari - 05:29
Tobin Hinton Team BC
Golden Score - Intermediate - Male - Light medium
(Sunday 30:th of July)
3-14
Terminé
Krenar Dedushi
Shoshinkan Martial Arts
Anzor Akmatov IS KIMS MA Gagné par Ippon - 00:26
Golden Score - Cadet - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
4-21
Terminé
Viktor Ilnytskyi
Sword Judo Sambo Club
Gagné par Wazari - 05:09
Jackson Hillman Team BC
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-24
Terminé
Dario Berrios Oliva
Mambi Judo Club, Corp
Angel Serulle Frias Judo Naco Gagné par Wazari - 06:22
Golden Score - Cadet - Female Medium
(Sunday 30:th of July)
6-16
Terminé
Kaiya Johnston
SouthWest Judo Academy
Zhibek Omurzakova Gagné par Hansokumake - 03:54
Golden Score - Juvenile - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
5-24
Terminé
Carter Mason
tampa florida judo
Gagné par Ippon - 00:33
Nathan Yelin DARFIGHT
Golden Score - Bantam 6 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
2-26
Terminé
Juan Chalas Lorenzo
Judo Naco
Anton Roa Judo Naco Gagné par Wazari - 05:35
Golden Score - Bantam 4 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
1-34
Terminé
Alen Khachatryan
Glendale Judo Academy
Ares Koukos Cranford JKC Gagné par Wazari - 05:55
Golden Score - Intermediate - Male - Light medium
(Sunday 30:th of July)
Terminé
Daler Abdullaev
Gagné par forfait
Amir Saizildaev
Golden Score - Bantam 6 - Male - Light medium
(Sunday 30:th of July)
2-31
Terminé
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
Gagné par Wazari - 00:20
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Golden Score - Cadet - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
4-28
Terminé
Nickita Tretiacov
Judo Club “Taifu” Toronto
Rodion Gabidullin DARFIGHT Gagné par Wazari - 05:31
Golden Score - Cadet - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
6-18
Terminé
Connor Gallant
Judo Alberta - Canada
Gagné par Wazari - 01:06
Soren Andreassen Team BC
Golden Score - Bantam 4 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
1-35
Terminé
Oli Petrikas
Blue Tree Phuket
Gagné par Wazari - 05:45
Andrew Syrota Cohen Brothers Judo Club
Golden Score - Cadet - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
4-24
Terminé
Tobin Hinton
Team BC
Arel Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Gagné par Ippon - 05:16
Golden Score - Cadet - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
6-19
Terminé
Gabriel Martinez
Chandler Judo Academy
Aden Kim Judo Alberta - Canada Gagné par Ippon - 00:09