Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-86
Završeno
Leo Chechkin
Challenge Sports Club
Pobedio Odlukom
Ilan Peregoudov Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Male / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
3-73
Završeno
Amir Saizildaev
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 01:09
Elisey Luzgin DARFIGHT
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-81
Završeno
Oscar Petrikas
Blue Tree Phuket
Theo Klots Tohoku Judo Club Pobedio po Ippon - 00:10
Intermediate Female / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-85
Završeno
Marianna Schesnuik
JCC
Maribelle Deaver Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 01:12
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-87
Završeno
Iaromir Zhukovskii
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:12
YUSUF MIRZA Mambi Judo Club, Corp
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-83
Završeno
Miguel Nodar
Mambi Judo Club, Corp
Yeshua Iglesias Pobedio po Ippon - 00:56
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-84
Završeno
Riley Aizen Gerbacio
Judo Nuevo Horizonte, Fajardo
Blake Genereux Suncoast Warriors Judo Pobedio po Ippon - 00:46
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-88
Završeno
Elfren Quiles
New Britain Judo and Dynamic Arts
Daniel Zakharov European Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:02
Intermediate Male / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
3-74
Završeno
Massimo Casazza
Pedro's Judo Center
Aliev Mukhammedamin Kyrgyz Republic Pobedio po Ippon - 02:10
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-82
Završeno
Zakhary Pylypchuk
Yawara Force Judo, Sambo Club
Pobedio po Ippon - 02:32
Alex Gacessa Sasaki Judo
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-89
Završeno
Diego Davila
Harbor Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 00:42
Golan Goldshmid Judo Sport Academy
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
2-76
Završeno
Yeng Lens Menendez
Real Judo of Naples
Thiago Planas-Roman YMCA Panther Judo Club Pobedio po Ippon - 04:58
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-83
Završeno
Krenar Dedushi
Shoshinkan Martial Arts
Pobedio po Ippon - 00:44
Corbin Sternick Sioux Falls Hapkido & Judo Club
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-90
Završeno
Guy Kesler
CJ Judo
Pobedio po Ippon - 00:51
Leo Chechkin Challenge Sports Club
Intermediate Female / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
4-86
Završeno
Milan Kagaoan
510 Judo
Abby Tavarez Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 02:31
Intermediate Male / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
3-75
Završeno
Jose Gonzalez
Real Judo of Naples
David Astsaturyan European Judo Academy Pobedio po Ippon - 00:11
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-84
Završeno
Zholdoshov Ilgiz
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 00:41
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-85
Završeno
Alex Gacessa
Sasaki Judo
Nikolai Babenko Worcester Judo Pobedio po Ippon - 01:59
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
2-77
Završeno
Timur Kurbanov
Blue Tree Phuket
Pobedio po Ippon - 00:08
Jackson Morales tampa florida judo
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-87
Završeno
Maribelle Deaver
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:45
Aliyana Munoz Guerreros Judo Club
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-93
Završeno
Iaromir Zhukovskii
Cohen Brothers Judo Club
Pobedio po Ippon
Andre Ruiz Tri-City Judo
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-86
Završeno
Andrew Goldstein
Wall to Wall Martial Arts
Maikel De La Paz Jr Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:19
Intermediate Male / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
3-76
Završeno
Aliev Mukhammedamin
Kyrgyz Republic
Pobedio po Ippon - 02:28
Elisey Luzgin DARFIGHT
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-88
Završeno
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Pobedio po Ippon - 01:54
KEIKO MAYEDA Harbor Judo Dojo
Intermediate Male / Under 34kg
(Friday 28:th of July)
3-77
Završeno
David Astsaturyan
European Judo Academy
Pobedio po Ippon - 01:02
Samuel Serobian Olymp Fight Club
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-89
Završeno
Natalie Au
Team BC
Maribelle Deaver Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:42
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-87
Završeno
Innozen Alberto
North Sound Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:04
Jaxson Green Wall 2 Wall Martial Arts
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
2-78
Završeno
Leonardo Henares-Nieto
Deprez Judo Club
Thiago Planas-Roman YMCA Panther Judo Club Pobedio po Wazari - 03:00
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-88
Završeno
RYAN MARCZYDLO
Cranford JKC
Pobedio po Ippon - 01:13
Maksim Komarov Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-85
Završeno
Ewen Le Bris
Team BC
Pobedio po Wazari - 04:50
Angel Tejeda Judo Naco
Bantam 5 Male / Under 33kg
(Friday 28:th of July)
5-91
Završeno
Diego Davila
Harbor Judo Dojo
Pobedio po Ippon - 04:30
Elfren Quiles New Britain Judo and Dynamic Arts
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-90
Završeno
Amy Rosario
Judo Naco
Pobedio po Ippon - 00:46
Nylah Deprez Deprez Judo Club