Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-99
Gotowy
Ryan Jablon
Texas A&M Judo Team
MARLON GARCIA Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:53
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-101
Gotowy
Lawson Jackson
Fort Worth Judo Club
Steven Salazar Texas A&M Judo Team Wygrane przez Wazari - 04:00
Senior Elite / Female / Under 70kg
(Day 1)
5-123
Gotowy
Kayleigh Escudero
Eastside Dojo
Jayda Fulp Chandler Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:42
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-112
Gotowy
Mamdouh Nagy
Universal Judo
Wygrana przez Ippon
Philipp Vojta Jefferson City Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-93
Gotowy
Oren Landry
Louisiana Judo Club
Serge Amisi Bongibo Kai judo Wygrana przez Ippon - 03:19
Senior Elite / Female / Over 78kg
(Day 1)
5-125
Gotowy
Rose-Marie Le Corre
Westlake Judo Club LLC
Asia Brashear Combat Concepts Academy Wygrana przez Ippon - 01:05
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-113
Gotowy
Shi Radcliff
Stickley Judo
Joshua Choo Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:28
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-92
Gotowy
Mamdouh Nagy
Universal Judo
Wygrana przez Ippon - 00:19
Altynbek Tangirbergen Fort Worth Judo Club
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-116
Gotowy
Manareldeen Fajors
Katamedo Jujitsu
Vartan Balagezyan IJC Martial Arts Wygrana przez Ippon - 03:15
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-102
Gotowy
Patrick Rodriguez
Academy of Modern Martial Arts (AMMA)
Wygrana przez Ippon - 00:40
Ethan Rutt Texas A&M Judo Team
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-96
Gotowy
Antonio Pena
Universal Judo Club
Patrick Crain Joplin Judo & JiuJitsu Wygrana przez Ippon - 01:46
Senior Elite / Male / Under 90kg
(Day 1)
5-120
Gotowy
Ian Bouton
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:11
Oliveira Lundu Unaffiliated
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-114
Gotowy
Alexandre Lenne
Texas A&M Judo Team
HOSSAIN ALY Revolution Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:42
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-100
Gotowy
Eric Siaba
Texas A&M Judo Team
Ben Rash Joplin Judo & JiuJitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-94
Gotowy
Mamdouh Nagy
Universal Judo
Alejandro Flores Texas A&M Judo Team Wygrana przez Ippon - 00:41
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-115
Gotowy
Oren Landry
Louisiana Judo Club
Sean Pogan Fort Worth Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:28
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-89
Gotowy
Theodore Lehmen
Jefferson City Judo Club
Majeed Khan Universal Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:12
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-95
Gotowy
Serge Amisi
Bongibo Kai judo
Wygrana przez Ippon - 01:06
Tyler Mcstravick Texas A&M Judo Team
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-116
Gotowy
Unknown User
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:24
Duncan Robertson The Judokai
Senior Elite / Female / Over 78kg
(Day 1)
5-126
Gotowy
Rose-Marie Le Corre
Westlake Judo Club LLC
Asia Brashear Combat Concepts Academy Wygrana przez Ippon - 00:41
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-117
Gotowy
David Gutierrez
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:07
Levi Campbell Okuri Judo
Senior Novice (under brown) / Male / 211+ pounds / 13+ years
(Day 1)
2-100
Gotowy
Dustin Blessing
Discipleship Judo
Wygrana przez Ippon - 00:42
Mason Tibbitts MSHQ Judo
Senior Elite / Male / Under 100kg
(Day 1)
3-122
Gotowy
Rodrigo Jimenez Moya
Texas A&M Judo Team
Agon Kullashi Eastside Dojo Wygrane przez Wazari - 03:16
Senior Elite / Female / Under 78kg
(Day 1)
2-102
Gotowy
Lindsay McDermott
Louisiana Judo Club
Crystal Acton Universal Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:24
Senior Elite / Female / Under 70kg
(Day 1)
5-124
Gotowy
Kayleigh Escudero
Eastside Dojo
Jayda Fulp Chandler Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:25
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-117
Gotowy
Coy Radcliff
Stickley Judo
Paolo Maaskant Texas A&M Judo Team Wygrana przez Ippon - 00:40
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-103
Gotowy
Lawson Jackson
Fort Worth Judo Club
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:23
Patrick Rodriguez Academy of Modern Martial Arts (AMMA)
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-118
Gotowy
Mamdouh Nagy
Universal Judo
Joshua Choo Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:58
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-118
Gotowy
Steve Matanga
Bongibo Kai judo
Wygrana przez Ippon - 01:50
Ej Lynch
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-119
Gotowy
HOSSAIN ALY
Revolution Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:08
Sean Pogan Fort Worth Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-97
Gotowy
Alejandro Flores
Texas A&M Judo Team
Serge Amisi Bongibo Kai judo Wygrana przez Ippon - 01:37
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-101
Gotowy
Jack Huff
Texas A&M Judo Team
Wygrana przez Ippon - 01:12
Bexultan Umbet European Judo Academy