Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-85
Gotowy
William Yoshida
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 01:27
Joseph Domenico Gracie Judo USA
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-81
Gotowy
Franklin Hobbs
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Theodore Lehmen Jefferson City Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:19
Boys Age 13-14 Group B 48-52.9kg
(Day 1)
3-92
Gotowy
Stiles Deneault
Reding Martial Arts
Hussein Kadim Fort Worth Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:15
Boys Novice Age 15-16 Group A 74-78kg
(Day 1)
4-91
Gotowy
Robert Palacio
Chandler Judo Academy
Joseph Diaz Discipleship Judo Wygrana przez Ippon - 00:57
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-77
Gotowy
Alejandro Flores
Texas A&M Judo Team
Wygrane przez Wazari - 04:00
Unknown User Westlake Judo Club LLC
Senior Novice (under brown) / Female / 0-120 pounds / 13+ years
(Day 1)
Gotowy
Kayla Landers
Gracie Judo USA
Wygrana walkowerem
Micha Anderson Louisiana Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-82
Gotowy
Patrick Rodriguez
Academy of Modern Martial Arts (AMMA)
Wygrana przez Ippon - 00:47
Carson Mills Welcome Mat Judo Club
Boys Age 13-14 Group B 48-52.9kg
(Day 1)
3-93
Gotowy
Caleb Cedeno
Fort Worth Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:15
Quinn Brasseux Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-78
Gotowy
Carmelo Diaz
Fort Worth Judo Club
Serge Amisi Bongibo Kai judo Wygrana przez Ippon - 00:20
Senior Novice (under brown) / Female / 161+ pounds / 13+ years
(Day 1)
4-93
Gotowy
Rachael Hill
Hayashi's Martial Arts Academy
Wygrana przez Ippon - 00:15
Daniella Allel Combat Concepts Academy
Boys Age 13-14 Group C 53-57kg
(Day 1)
3-96
Gotowy
Manuel Medrano
Universal Judo Club
Nathanael Seeland GroundDwellers JJA Wygrana przez Ippon - 00:20
Boys Novice Age 13-14 Group B 53-55kg
(Day 1)
4-88
Gotowy
Gabriel Carpio
Okuri Judo
Wygrana przez Ippon - 01:17
Joaquin Gonzales Becerra Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-79
Gotowy
Ankit Shah
Texas A&M Judo Team
Oren Landry Louisiana Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:53
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-86
Gotowy
Joseph Domenico
Gracie Judo USA
Wygrana przez Ippon - 01:05
Emory Compton Reding Martial Arts
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-101
Gotowy
Sika Hounfodji
Westlake Judo Club LLC
Wygrana przez Ippon - 00:58
Katie Carey Louisiana Judo Club
Boys Novice Age 13-14 Group B 53-55kg
(Day 1)
4-89
Gotowy
Luciano Pablos
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:31
John Race Westlake Judo Club LLC
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-83
Gotowy
Andy Bui
Texas A&M Judo Team
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:15
Carlos Henriquez Pablo Silva BJJ
Boys Age 11-12 Group D 55-58kg
(Day 1)
3-97
Gotowy
Derrick Coronado
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:28
Joshua Davlatov
Senior Novice (under brown) / Female / 141-160 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-104
Gotowy
Kayleigh Escudero
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:45
Brittney Chapman Ruben Martin Judo Training Center
Senior Novice (under brown) / Female / 161+ pounds / 13+ years
(Day 1)
4-94
Gotowy
Daniella Allel
Combat Concepts Academy
Luz Lemus Hernandez Hayashi's Martial Arts Academy Wygrana przez Ippon - 01:18
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-84
Gotowy
Majeed Khan
Universal Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:58
Nathan Le Texas A&M Judo Team
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-95
Gotowy
Atteeb Javed
Tech Martial Arts Club
Lawson Jackson Fort Worth Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:53
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-80
Gotowy
Tyler Mcstravick
Texas A&M Judo Team
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:30
Altynbek Tangirbergen Fort Worth Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-91
Gotowy
David Rumbaoa
Jefferson City Judo Club
Gerardo Jr Ibarra Champion Martial Arts & Fitness Wygrana przez Ippon - 00:14
Boys Age 13-14 Group D 61-62kg
(Day 1)
3-100
Gotowy
Theodore Lehmen
Jefferson City Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:19
Luke Mitchell Fort Worth Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-81
Gotowy
Antonio Pena
Universal Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:18
Mamdouh Nagy Universal Judo
Boys Age 13-14 Group E 64-68kg
(Day 1)
3-102
Gotowy
Noe Mesa
Okuri Judo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Anthony Ramirez MSHQ Judo
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-92
Gotowy
Ryan Jablon
Texas A&M Judo Team
Wygrana przez Ippon - 00:47
Dallas Canales Tech Martial Arts Club
Boys Age 13-14 Group F 75-78kg
(Day 1)
3-104
Gotowy
Gabriel Wilson
USA Stars Foundation
Wygrana przez Ippon - 00:26
Francisco Coronado Becerra Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-82
Gotowy
Alejandro Flores
Texas A&M Judo Team
Wygrana przez Ippon - 01:58
Serge Amisi Bongibo Kai judo
Boys Age 11-12 Group D 55-58kg
(Day 1)
3-98
Gotowy
Derrick Coronado
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:33
Cambian Gonzalez Denton Jr Optimist Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-105
Gotowy
Justin Zito
Louisiana Judo Club
Wygrana przez Ippon - 04:00
Jared Allmon Ruben Martin Judo Training Center