Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-108
Gotowy
Brandon Garcia
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:30
Justin Zito Louisiana Judo Club
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-108
Gotowy
Unknown User
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 02:55
Joshua Choo Becerra Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
Gotowy
Jared Allmon
Ruben Martin Judo Training Center
Richard Salazar Jr Hayashi's Martial Arts Academy Wygrana walkowerem
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-111
Gotowy
Tristin Golleher
Ruben Martin Judo Training Center
Vartan Balagezyan IJC Martial Arts Wygrana przez Ippon - 02:01
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-88
Gotowy
Andy Bui
Texas A&M Judo Team
Majeed Khan Universal Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:31
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-112
Gotowy
Coy Radcliff
Stickley Judo
Ej Lynch Wygrana przez Ippon - 00:16
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-109
Gotowy
Duncan Robertson
The Judokai
Wygrana przez Ippon
Philipp Vojta Jefferson City Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-96
Gotowy
Jack Huff
Texas A&M Judo Team
Wygrana przez Ippon - 00:12
Jonathan Salas Universal Judo Club
Boys Age 13-14 Group G 85-90kg
(Day 1)
3-108
Gotowy
Justin Zito
Louisiana Judo Club
Zachariah Bridgmon Champion Martial Arts & Fitness Wygrana przez Ippon - 00:44
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-110
Gotowy
David Gutierrez
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 02:19
Sean Pogan Fort Worth Judo Club
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-87
Gotowy
Zachary McBride
Tennessee Judo Academy
Altynbek Tangirbergen Fort Worth Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:35
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-113
Gotowy
Steve Matanga
Bongibo Kai judo
Wygrana przez Ippon - 01:49
Paolo Maaskant Texas A&M Judo Team
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-99
Gotowy
Atteeb Javed
Tech Martial Arts Club
Patrick Rodriguez Academy of Modern Martial Arts (AMMA) Wygrana przez Ippon - 00:46
Senior Novice (under brown) / Male / 211+ pounds / 13+ years
(Day 1)
2-99
Gotowy
Dustin Blessing
Discipleship Judo
Wygrana przez Ippon - 01:25
Mason Tibbitts MSHQ Judo
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-109
Gotowy
Justin Zito
Louisiana Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:14
Kevin Combs Yawara Judo
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-97
Gotowy
Avery Bridges
Fort Worth Judo Club
Bexultan Umbet European Judo Academy Wygrane przez Wazari - 04:00
Senior Elite / Male / Under 81kg
(Day 1)
4-111
Gotowy
Levi Campbell
Okuri Judo
Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:02
HOSSAIN ALY Revolution Judo Club
Senior Elite / Male / Under 100kg
(Day 1)
3-121
Gotowy
Derek Gray
Okuri Judo
Jason Turley Universal Judo Wygrana przez Ippon - 02:12
Senior Elite / Female / Under 78kg
(Day 1)
2-101
Gotowy
Canna Rupp
USA Stars Foundation
Wygrana przez Ippon - 02:19
Emma Bragg Joplin Judo & JiuJitsu
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-88
Gotowy
Carmelo Diaz
Fort Worth Judo Club
Oren Landry Louisiana Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:14
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-110
Gotowy
Richard Salazar Jr
Hayashi's Martial Arts Academy
Brandon Garcia Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:24
Senior Novice (under brown) / Male / 151-170 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-98
Gotowy
Kai Nimocks
Texas A&M Judo Team
Gerardo Jr Ibarra Champion Martial Arts & Fitness Wygrana przez Ippon - 02:37
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-114
Gotowy
Vartan Balagezyan
IJC Martial Arts
Ej Lynch Wygrana przez Ippon - 01:25
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-89
Gotowy
Ankit Shah
Texas A&M Judo Team
Serge Amisi Bongibo Kai judo Wygrana przez Ippon - 00:28
Boys Age 13-14 Group G 85-90kg
(Day 1)
3-109
Gotowy
Justin Zito
Louisiana Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:52
Zachariah Bridgmon Champion Martial Arts & Fitness
Senior Elite / Male / Under 66kg
(Day 1)
4-100
Gotowy
Iain Berliner
Jason Morris Judo Center
Ethan Rutt Texas A&M Judo Team Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:45
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-90
Gotowy
Tyler Mcstravick
Texas A&M Judo Team
Antonio Pena Universal Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:07
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-91
Gotowy
Alejandro Flores
Texas A&M Judo Team
Patrick Crain Joplin Judo & JiuJitsu Wygrana przez Ippon - 00:10
Senior Elite / Male / Under 90kg
(Day 1)
5-118
Gotowy
Ian Bouton
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:41
John Brashear Combat Concepts Academy
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-87
Gotowy
Theodore Lehmen
Jefferson City Judo Club
Patrick Rodriguez Academy of Modern Martial Arts (AMMA) Wygrana przez Ippon - 01:31
Senior Novice (under brown) / Male / 191-210 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-111
Gotowy
Kevin Combs
Yawara Judo
Brandon Garcia Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:15
Senior Elite / Male / Under 73kg
(Day 1)
3-115
Gotowy
Tristin Golleher
Ruben Martin Judo Training Center
Coy Radcliff Stickley Judo Wygrana przez Ippon - 03:02