Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-16
완료됨
David Safaryan
Glendale Judo Academy
Won by Ippon - 00:47
Brody Cohen Cohen Brothers Judo Club
Cadet Female / Under 48kg
(Day 1)
3-20
완료됨
Harlee Hiller
Cohen Brothers Judo Club
Won by Wazari - 03:00
Samantha Garcia Harbor Judo Dojo
Novice Bantam 3 Male / Under 36kg
(Day 1)
5-10
완료됨
Ishaaq C Ayoub
Westlake Judo Club LLC
Joseph Taheny Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 02:26
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-27
완료됨
Dalec Araujo
OBC Judo
Munir Ashurov Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:04
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-23
완료됨
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:46
Edward Zalinyan Glendale Judo Academy
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-14
완료됨
Robert Vardanyan
Hayastan Judo
Jonathan Davila Harbor Judo Dojo Won by Ippon - 04:56
Brown Belt Women / 63
(Day 1)
5-17
완료됨
Michaela Rumbaoa
Welcome Mat Judo Club
Mackenzee Bunton Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 00:10
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-10
완료됨
Ellianna Abbott
Louisiana Judo Club
Unknown User Tri-Valley Judo Won by Wazari - 03:00
Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
6-10
완료됨
Maxim Bokun
DARFIGHT
Won by Wazari - 03:00
Kyle Ambriz Eastside Dojo
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-15
완료됨
Yeshua Iglesias Rodriguez
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 00:27
Madhy Kadim Fort Worth Judo Club
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-30
완료됨
Felipe Avila
Won by Ippon - 01:47
John De Roulet Cahill’s Judo Academy
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-11
완료됨
Vanessa Whitelock
Unaffiliated
Won by Ippon - 01:01
Kayla Landers Gracie Judo USA
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-12
완료됨
Mckinley WELLS
Denton Jr Optimist Judo Club
Olivia Dugenny Tri-Valley Judo Won by Ippon - 00:09
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-9
완료됨
Tigran Galstian
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 02:50
Denis Grischenko DARFIGHT
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-16
완료됨
Jayme Cohen
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:27
Ishaaq C Ayoub Westlake Judo Club LLC
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-24
완료됨
Ismail Mostafa
Eastside Dojo
Drew Nishimura Washington Judo Academy Won by Ippon - 00:21
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-13
완료됨
Aubrey Genereux
Suncoast Warriors Judo
Won by Ippon - 01:04
Avery Mattison USA Stars East
Novice Bantam 2 Male / Under 31kg
(Day 1)
1-26
완료됨
Andrew Syrota
Cohen Brothers Judo Club
Daniel Zakharov European Judo Academy Won by Ippon - 00:08
Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
6-9
완료됨
Arthur Darbinyan
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 01:29
Saribek Balagezyan Unaffiliated
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-14
완료됨
Efstathia Oikonomaki
Cohen Brothers Judo Club
Kaiya Johnston SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 00:26
Novice Intermediate Male / Under 47kg
(Day 1)
8-17
완료됨
Arayik Vardanyan
Glendale Judo Academy
Won by Ippon - 01:12
Daniil Houtsma Gracie Judo USA
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-31
완료됨
Josiah Kim
LA JUDO CLUB
Won by Wazari - 03:00
Wyatt Brasseux Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
1-30
완료됨
HRYSTOFFER RADEV
Cohen Brothers Judo Club
Till Bartkovjaks European Judo Academy Won by Ippon - 01:10
Cadet Female / Under 44kg
(Day 1)
3-23
완료됨
Joanne Dinh
Welcome Mat Judo Club
Mary Minogue Cohen Brothers Judo Club Won by Wazari - 03:00
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-17
완료됨
Matthew Iglesias Rodriguez
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 00:38
Jonathan Davila Harbor Judo Dojo
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-22
완료됨
Kathryn Novitskiy
Cohen Brothers Judo Club
Nastasia Kobets Yu-Tora Judo Won by Ippon - 01:07
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-13
완료됨
Shani Glassberg
High Noon BJJ Team
Won by Ippon
Efstathia Oikonomaki Cohen Brothers Judo Club
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-15
완료됨
Joie Jackson
USA Stars Foundation
Won by Ippon - 01:49
Unknown User Tri-Valley Judo
Bantam 6 Female / Under 39kg
(Day 1)
7-40
완료됨
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Amy Rosario Sanchez Won by Ippon - 00:51
Brown Belt Women / 78+
(Day 1)
완료됨
Evgeniya Grigorian
Olymp Fight Club
Jennifer Menz Judan Judo of Ohio Won by Walkover
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-23
완료됨
Magdalena Lacher
Welcome Mat Judo Club
Angela Jimenez Taishi Judo Club Won by Ippon - 00:34