Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Bantam 3 Male / Under 42kg
(Day 1)
7-7
완료됨
Lucas Mittleider
Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Chase Liles Joplin Judo & JiuJitsu Won by Ippon - 01:50
Novice Bantam 3 Male / Under 36kg
(Day 1)
5-6
완료됨
Samuel Velazco
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 01:31
Davit Khachatryan Glendale Judo Academy
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-18
완료됨
Magdalena Lacher
Welcome Mat Judo Club
Nastasia Kobets Yu-Tora Judo Won by Ippon - 00:04
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-19
완료됨
Angela Jimenez
Taishi Judo Club
Won by Ippon - 00:04
Kathryn Novitskiy Cohen Brothers Judo Club
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-13
완료됨
Ethan Goodwin
San Jose Judo Academy
David Safaryan Glendale Judo Academy Won by Ippon - 00:09
Brown Belt Women / 52
(Day 1)
5-12
완료됨
Ellianna Abbott
Louisiana Judo Club
Priscilla Foster Unaffiliated Won by Ippon - 00:29
Novice Bantam 3 Male / Under 42kg
(Day 1)
7-8
완료됨
Maddox Tamura
Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Aldiyar Rysbek Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:34
Novice Bantam 3 Female / Under 37kg
(Day 1)
1-4
완료됨
Sofia Linarez
Becerra Judo Club
Won by Ippon - 00:43
Rian Eum Guerreros Judo Club
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-23
완료됨
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Irving Bicoy III Hawaii Kaikaku Judo Club Won by Hansokumake - 12:53
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-5
완료됨
Skylen Schulz
Matside Sports
Tigran Galstian Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:28
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-18
완료됨
Kosta Stellatos
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:08
Ismail Mostafa Eastside Dojo
Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
6-6
완료됨
Maxim Bokun
DARFIGHT
Arthur Darbinyan Olymp Fight Club Won by Wazari - 03:00
Novice Bantam 3 Female / Under 32kg
(Day 1)
1-8
완료됨
Mia Robertson
Becerra Judo Club
Won by Ippon - 00:18
Giuliana Eleazar-Steffen Menomonee Judo Club-USA Judo Paralympic Training Site
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-7
완료됨
Khurshed Gafurov
Olymp Fight Club
Won by Ippon
Denis Grischenko DARFIGHT
Brown Belt Women / 63
(Day 1)
5-16
완료됨
Michaela Rumbaoa
Welcome Mat Judo Club
Mackenzee Bunton Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 00:50
Veteran Men / 8 / 81
(Day 1)
완료됨
Gary Foster
Midway Judo Club
George Stein Black Ice Judo / Waka Mu Sha Won by Walkover
Juvenile Female / Over 64kg
(Day 1)
3-3
완료됨
Kaida Hull
Gracie Judo USA
Erin Bush Cohen Brothers Judo Club Won by Wazari - 03:00
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-12
완료됨
Flora Chalmeau
Docs gym
Carmen Tsyrlin Sakura Judo Won by Wazari - 03:00
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-12
완료됨
Alan Kaipov
European Judo Academy
Won by Ippon - 02:46
Yahkim Allen After School Judo Academy
Novice Men / 100+
(Day 1)
8-24
완료됨
Avery Enete
School of Hard Knocks
Won by Ippon - 01:43
Ravshan Nasretdinov Olymp Fight Club
Veteran Men / 7 / 100
(Day 1)
완료됨
Ricky Brian Tubbs
K.O. Judo
Joseph Ragan USA Stars of Salt Lake City Won by Walkover
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-15
완료됨
Adelia Kalmanovsky
Cohen Brothers Judo Club
FrankiLou Bruner Sioux Falls Hapkido and Judo Club Won by Ippon - 00:26
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-12
완료됨
Madhy Kadim
Fort Worth Judo Club
Ishaaq C Ayoub Westlake Judo Club LLC Won by Wazari - 05:33
Veteran Men / 7 / 81
(Day 1)
6-15
완료됨
Russell Burke
Judan Judo of Ohio
Won by Ippon - 01:18
Christopher Hartman SouthWest Judo Academy
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-19
완료됨
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Munir Ashurov Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:31
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-14
완료됨
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:21
Brody Cohen Cohen Brothers Judo Club
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-21
완료됨
Dalec Araujo
OBC Judo
Benjamin Lahi Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 00:05
Novice Bantam 3 Female / Under 37kg
(Day 1)
1-5
완료됨
Kaelynn Leos
Mojica Judo Club
Won by Ippon - 01:07
Rian Eum Guerreros Judo Club
Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
6-7
완료됨
Kyle Ambriz
Eastside Dojo
Saribek Balagezyan Unaffiliated Won by Ippon - 00:18
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-28
완료됨
Wyatt Brasseux
Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Won by Ippon - 00:09
Jerry He Westlake Judo Club LLC
Novice Bantam 3 Male / Under 36kg
(Day 1)
5-7
완료됨
Davit Khachatryan
Glendale Judo Academy
Samuel Serobian Olymp Fight Club Won by Ippon - 02:35
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-8
완료됨
Tigran Galstian
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 01:35
Astan Lokhov European Judo Academy