Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Women / 52
(Day 1)
8-41
완료됨
Anna Hagberg
Front Range Judo
Won by Ippon - 01:04
Yolanda Alvizu Unaffiliated
Cadet Female / Under 63kg
(Day 1)
3-29
완료됨
Cameron Hibbard
Tri-Valley Judo
LEA BABJAK Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:10
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Day 1)
4-38
완료됨
Yahkim Allen
After School Judo Academy
Ethan Goodwin San Jose Judo Academy Won by Ippon - 01:59
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-32
완료됨
Irving Bicoy III
Hawaii Kaikaku Judo Club
Won by Ippon - 02:52
Higen Castillo USA Stars East
Veteran Men / 4 / 90
(Day 1)
6-35
완료됨
Garrett Andrews
Unaffiliated
Won by Ippon - 03:00
Kevin Wang IJC Martial Arts
Novice Men / Open
(Day 1)
8-36
완료됨
David Tullier
Unaffiliated
Eric Flores School of Hard Knocks Won by Ippon - 00:17
Bantam 3 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-44
완료됨
Jace Fulp
Chandler Judo Academy
Jaiten Sher Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:33
Novice Intermediate Male / Over 52kg
(Day 1)
8-45
완료됨
Denzel Araujo
OBC Judo
Amartaivan Sukhchuluun Washington Judo Academy Won by Ippon - 00:12
Cadet Female / Under 63kg
(Day 1)
3-30
완료됨
Mackenzee Bunton
Fort Worth Judo Club
Won by Ippon - 00:18
Alessia Quinto Westlake Judo Club LLC
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-21
완료됨
Olivia Dugenny
Tri-Valley Judo
Aubrey Genereux Suncoast Warriors Judo Won by Ippon - 01:30
Juvenile Male / Under 40kg
(Day 1)
7-43
완료됨
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:00
Henry De Roulet Cahill’s Judo Academy
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-29
완료됨
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:48
Joseph Minogue Cohen Brothers Judo Club
Novice Intermediate Male / Over 52kg
(Day 1)
8-49
완료됨
David Gevorgyan
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 01:11
Ethan Besnoff Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-24
완료됨
Isaiah Skyles
Missouri Martial Arts
Ryan Marino Kin-Tora Judo Club Won by Ippon - 01:10
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-24
완료됨
Maksim Komarov
Cohen Brothers Judo Club
Jayme Cohen Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 05:21
Bantam 3 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-43
완료됨
Alex Pogosyan
Glendale Judo Academy
Mikhail Zulaev Washington Judo Academy Won by Ippon - 01:21
Cadet Male / Under 90kg
(Day 1)
완료됨
Oleksandr Nyzhnyk
Nakano Judo Academy
Zalman Zucker Tamayo Judo club Won by Walkover
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
완료됨
Corbin Moran
Kokoro Judo
Mikhail Zulaev Washington Judo Academy Won by Walkover
Bantam 2 Female / Under 23kg
(Day 1)
4-50
완료됨
Luna Penaranda
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 00:09
Evelyn Brasseux Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Cadet Male / Under 90kg
(Day 1)
7-48
완료됨
Benjamin Ridley
Tri-Valley Judo
Matteo Da Cruz Unaffiliated Won by Ippon - 00:46
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
5-27
완료됨
Aleksei Kondratev
DARFIGHT
Devin Nishimura Washington Judo Academy Won by Wazari - 04:32
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
1-37
완료됨
Till Bartkovjaks
European Judo Academy
Won by Ippon - 01:18
MATTHEW BARCARI Unaffiliated
Cadet Female / Under 63kg
(Day 1)
3-31
완료됨
Shavon Monique Gonzalez
Ki itsu sai National training center
Emily Jaspe Ki itsu sai National training center Won by Wazari - 03:00
Novice Bantam 1 Male / Under 23kg
(Day 1)
5-33
완료됨
Dylan Cordova
Ki itsu sai National training center
Kosta Stellatos Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:07
Brown Belt Men / 81
(Day 1)
7-56
완료됨
Patrick Crain
Joplin Judo & JiuJitsu
Assan Tyulekbayev Olymp Fight Club Won by Ippon - 01:10
Veteran Men / 4 / 90
(Day 1)
6-36
완료됨
Daniel Haas
USA Stars of Salt Lake City
MARIUS Pintilii Yu-Tora Judo Won by Wazari - 02:59
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-30
완료됨
Higen Castillo
USA Stars East
Won by Wazari - 03:00
William Yoshida Eastside Dojo
Novice Men / Open
(Day 1)
8-37
완료됨
Eric Flores
School of Hard Knocks
Tyler Daugherty Tulsa Judo and Jiu Jitsu Won by Ippon - 01:39
Novice Bantam 1 Male / Under 23kg
(Day 1)
5-34
완료됨
Asher Bruner
Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Kenzou Ramirez Chief Pride Judo Club Won by Ippon - 01:02
Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
2-37
완료됨
Samantha Steinlauf
Menomonee Judo Club-USA Judo Paralympic Training Site
Tatum Park Harbor Judo Dojo Won by Ippon - 00:46
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
1-38
완료됨
Jaiten Sher
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:49
Kai Tamura Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Juvenile Male / Under 40kg
(Day 1)
7-44
완료됨
Henry De Roulet
Cahill’s Judo Academy
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:24