Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Men / Open
(Day 1)
8-34
완료됨
Eric Flores
School of Hard Knocks
Won by Ippon
Aldiyar Rysbek Olymp Fight Club
Cadet Female / Under 70kg
(Day 1)
3-35
완료됨
Petra Stewart
Ryuko Academy
Won by Ippon - 00:35
Erin Bush Cohen Brothers Judo Club
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-27
완료됨
William Yoshida
Eastside Dojo
Akmal Jurabaev DARFIGHT Won by Wazari - 06:22
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
완료됨
Mikhail Zulaev
Washington Judo Academy
Kai Tamura Sioux Falls Hapkido and Judo Club Won by Walkover
Novice Men / Open
(Day 1)
8-33
완료됨
David Tullier
Unaffiliated
Won by Ippon
Ravshan Nasretdinov Olymp Fight Club
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
Novice Women / 52
(Day 1)
8-40
완료됨
Michaelle Anderson
Louisiana Judo Club
Anna Hagberg Front Range Judo Won by Ippon - 00:38
Cadet Female / Under 63kg
(Day 1)
3-28
완료됨
Emily Jaspe
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon
LEA BABJAK Cohen Brothers Judo Club
Novice Intermediate Male / Over 52kg
(Day 1)
8-46
완료됨
Denzel Araujo
OBC Judo
Ethan Besnoff Sioux Falls Hapkido and Judo Club Won by Ippon - 00:49
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-22
완료됨
NIKOLOZ TSKARUASHVILI
Cohen Brothers Judo Club
Ryan Marino Kin-Tora Judo Club Won by Ippon - 00:57
Bantam 6 Female / Under 39kg
(Day 1)
7-41
완료됨
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Amy Rosario Sanchez Won by Wazari - 03:12
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
1-35
완료됨
HRYSTOFFER RADEV
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 02:25
Benjamin Bastos Vendeirinho Westlake Judo Club LLC
Cadet Female / Under 70kg
(Day 1)
3-36
완료됨
Chloe Williams
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 01:17
Rodolfo Olivo Westlake Judo Club LLC
Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
2-34
완료됨
Mary Minogue
Cohen Brothers Judo Club
Won by Wazari - 03:25
Malia Manibog San Gabriel Judo Dojo
Novice Intermediate Male / Over 52kg
(Day 1)
8-44
완료됨
NOAH PINTILII
Yu-Tora Judo
Won by Ippon - 01:31
David Gevorgyan Olymp Fight Club
Bantam 3 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-42
완료됨
Liam Lee
Cohen Brothers Judo Club
Mikhail Zulaev Washington Judo Academy Won by Decision - 05:00
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-21
완료됨
Isaiah Skyles
Missouri Martial Arts
Won by Ippon - 02:18
Oliver Gonzales Fort Worth Judo Club
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
5-25
완료됨
JADEN PARK
LA JUDO CLUB
Won by Hansokumake - 05:00
Daniel Novitskiy Cohen Brothers Judo Club
Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
2-36
완료됨
Camille Loya
USA Stars Foundation
Linda Dervisoglu Eastside Dojo Won by Ippon - 01:41
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-23
완료됨
Khantenger Erdembilegt
Washington Judo Academy
Skylar Arellano-Phipps Oak Lawn Park District Judo Club Won by Ippon - 00:24
Juvenile Male / Under 40kg
(Day 1)
7-42
완료됨
Daniel Berdich
Cohen Brothers Judo Club
William Gomes Chief Pride Judo Club Won by Ippon - 02:55
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
1-36
완료됨
Alen Khachatryan
Glendale Judo Academy
Altair Kaparov European Judo Academy Won by Hansokumake - 02:18
Veteran Men / 3 / 90
(Day 1)
6-28
완료됨
Alexander Painter
Sport Judo
Won by Ippon - 00:49
Aaron Burk Iron forged martial arts
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-31
완료됨
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Edward Zalinyan Glendale Judo Academy Won by Decision - 02:08
Cadet Female / Under 70kg
(Day 1)
3-37
완료됨
Jatoia Coats
Eastside Dojo
Won by Ippon - 01:57
Petra Stewart Ryuko Academy
Veteran Men / 2 / 73
(Day 1)
6-31
완료됨
Jayson Oldfather
Northglenn Judo
Derek Mueller Yungwirth Judo Academy Won by Ippon - 00:34
Visually Impaired Combined / 90
(Day 1)
5-20
완료됨
Brando Collins
Denver Judo
Won by Ippon - 00:10
Nathan Ostergaard USA Stars of Salt Lake City
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-19
완료됨
Nicole Cancela
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon
Natalie Pino
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-32
완료됨
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Won by Decision
Edward Zalinyan Glendale Judo Academy
Novice Men / Open
(Day 1)
8-35
완료됨
Brian Miller
School of Hard Knocks
Won by Ippon - 03:55
Tyler Daugherty Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Veteran Men / 2 / 73
(Day 1)
완료됨
Elan Adre
Bridgetown Judo
Won by Walkover
Vitor Rodrigues Da Cunha Chief Pride Judo Club
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-37
완료됨
Braxton Beeler
Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Won by Wazari - 03:00
John De Roulet Cahill’s Judo Academy