Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-96
Закінчено
Zholdoshov Ilgiz
Kyrgyz Republic
Won by Hansokumake - 02:51
Ewen Le Bris Team BC
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
Закінчено
RYAN MARCZYDLO
Cranford JKC
Won by Walkover
Jayben Reyes Rodriguez Carolina Judo Club (PUR)
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-104
Закінчено
Paola Reyes Jimenez
Carolina Judo Club (PUR)
Won by Ippon - 00:50
Ksenia Oudovikine Judo Club “Taifu” Toronto
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-85
Закінчено
Justin Webber
Judo Alberta - Canada
Won by Ippon - 03:53
William Gomes Chief Pride Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-88
Закінчено
Gerardo Huerta
Real Judo of Naples
Won by Ippon - 02:36
Uriah Yahel Colton Brown Training Center
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-97
Закінчено
Daler Abdullaev
Kyrgyz Republic
Won by Wazari - 03:00
Robert Vardanyan Hayastan MMA Academy
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-96
Закінчено
Daniel Zakharov
European Judo Academy
Liam Lee Cohen Brothers Judo Club Won by Hansokumake - 01:48
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-102
Закінчено
Philip Khmelnitskiy
Generation Judo club
Arthur Rossin DARFIGHT Won by Wazari - 03:00
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-109
Закінчено
Amaya Rodriguez
Judo Naco
Nefertari Tate Top Game Martial Arts Won by Ippon - 01:54
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-98
Закінчено
Angel Tejeda
Judo Naco
Won by Ippon - 00:33
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-86
Закінчено
Viktor Ilnytskyi
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 01:37
Amir Temirbaev Team BC
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-87
Закінчено
Sebastian Teran
Ki itsu sai National training center
Arel Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Won by Ippon - 00:57
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-101
Закінчено
Unknown User
Ki itsu sai National training center
Won by Wazari - 03:00
Kalej Galvan Galan Judo Ju-jitsu Madison
Bantam 5 Male / Under 41kg
(Friday 28:th of July)
5-103
Закінчено
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Won by Wazari - 03:00
Alexander Ananiades Olymp Fight Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-88
Закінчено
Robert Suvi
Cohen Brothers Judo Club
Avery Pampolina Judo Manitoba Won by Ippon - 00:38
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-89
Закінчено
Ivan Grachtchouk
Challenge Sports Club
Justin Webber Judo Alberta - Canada Won by Ippon - 00:30
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-105
Закінчено
Selena Roman
Roman's Submission School
Ksenia Oudovikine Judo Club “Taifu” Toronto Won by Ippon - 04:41
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-104
Закінчено
Blake Genereux
Suncoast Warriors Judo
Julien Meunier-Skornicki Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 02:02
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-90
Закінчено
ORELVIS BELTRAN
Falcon Judo Club
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:44
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-103
Закінчено
Samir Urunov
Generation Judo club
Joshua Davlatov JS Martial Arts Won by Ippon - 00:25
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-99
Закінчено
Fabrizzio Teran
Ki itsu sai National training center
Won by Hansokumake - 03:38
Krenar Dedushi Shoshinkan Martial Arts
Intermediate Male / Under 28kg
(Friday 28:th of July)
2-96
Закінчено
Deymon Meneses-Ricondo
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 03:27
Daniel Novitskiy Cohen Brothers Judo Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-91
Закінчено
Jackson Hillman
Team BC
Higen Castillo USA Stars East Won by Ippon - 01:57
Bantam 5 Male / Over 41kg
(Friday 28:th of July)
5-107
Закінчено
Georgiy Berezovskiy
Ararat Martial Arts And Fitness Center
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Won by Hansokumake - 00:52
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-90
Закінчено
David Angel Grasso
YMCA Panther Judo Club
Won by Ippon - 00:10
Yadier Colon Worcester Judo
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-105
Закінчено
RYAN MARCZYDLO
Cranford JKC
Won by Ippon - 01:11
Unknown User Ki itsu sai National training center
Bantam 5 Male / Under 41kg
(Friday 28:th of July)
5-104
Закінчено
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 00:07
Henry Archote Louisiana Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-91
Закінчено
Isaac Galarza
Real Judo of Naples
Uriah Yahel Colton Brown Training Center Won by Ippon - 01:43
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-100
Закінчено
Angel Tejeda
Judo Naco
Robert Vardanyan Hayastan MMA Academy Won by Hansokumake - 02:45
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-106
Закінчено
KEIKO MAYEDA
Harbor Judo Dojo
Aliyana Munoz Guerreros Judo Club Won by Ippon - 01:58
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-110
Закінчено
Gianna Sullivan
Pedro's Judo Center
Won by Ippon
Isabel Roman Roman's Submission School
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-92
Закінчено
Tobin Hinton
Team BC
Jannaco Searcy Black ICE Judo Won by Ippon - 03:44