Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-96
Gotowy
Zholdoshov Ilgiz
Kyrgyz Republic
Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:51
Ewen Le Bris Team BC
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
Gotowy
RYAN MARCZYDLO
Cranford JKC
Wygrana walkowerem
Jayben Reyes Rodriguez Carolina Judo Club (PUR)
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-104
Gotowy
Paola Reyes Jimenez
Carolina Judo Club (PUR)
Wygrana przez Ippon - 00:50
Ksenia Oudovikine Judo Club “Taifu” Toronto
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-85
Gotowy
Justin Webber
Judo Alberta - Canada
Wygrana przez Ippon - 03:53
William Gomes Chief Pride Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-88
Gotowy
Gerardo Huerta
Real Judo of Naples
Wygrana przez Ippon - 02:36
Uriah Yahel Colton Brown Training Center
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-97
Gotowy
Daler Abdullaev
Kyrgyz Republic
Wygrane przez Wazari - 03:00
Robert Vardanyan Hayastan MMA Academy
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-96
Gotowy
Daniel Zakharov
European Judo Academy
Liam Lee Cohen Brothers Judo Club Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:48
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-102
Gotowy
Philip Khmelnitskiy
Generation Judo club
Arthur Rossin DARFIGHT Wygrane przez Wazari - 03:00
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-109
Gotowy
Amaya Rodriguez
Judo Naco
Nefertari Tate Top Game Martial Arts Wygrana przez Ippon - 01:54
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-98
Gotowy
Angel Tejeda
Judo Naco
Wygrana przez Ippon - 00:33
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-86
Gotowy
Viktor Ilnytskyi
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 01:37
Amir Temirbaev Team BC
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-87
Gotowy
Sebastian Teran
Ki itsu sai National training center
Arel Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Wygrana przez Ippon - 00:57
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-101
Gotowy
Unknown User
Ki itsu sai National training center
Wygrane przez Wazari - 03:00
Kalej Galvan Galan Judo Ju-jitsu Madison
Bantam 5 Male / Under 41kg
(Friday 28:th of July)
5-103
Gotowy
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Alexander Ananiades Olymp Fight Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-88
Gotowy
Robert Suvi
Cohen Brothers Judo Club
Avery Pampolina Judo Manitoba Wygrana przez Ippon - 00:38
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-89
Gotowy
Ivan Grachtchouk
Challenge Sports Club
Justin Webber Judo Alberta - Canada Wygrana przez Ippon - 00:30
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-105
Gotowy
Selena Roman
Roman's Submission School
Ksenia Oudovikine Judo Club “Taifu” Toronto Wygrana przez Ippon - 04:41
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-104
Gotowy
Blake Genereux
Suncoast Warriors Judo
Julien Meunier-Skornicki Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Wygrana przez Ippon - 02:02
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-90
Gotowy
ORELVIS BELTRAN
Falcon Judo Club
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:44
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-103
Gotowy
Samir Urunov
Generation Judo club
Joshua Davlatov JS Martial Arts Wygrana przez Ippon - 00:25
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-99
Gotowy
Fabrizzio Teran
Ki itsu sai National training center
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:38
Krenar Dedushi Shoshinkan Martial Arts
Intermediate Male / Under 28kg
(Friday 28:th of July)
2-96
Gotowy
Deymon Meneses-Ricondo
Chief Pride Judo Club
Wygrana przez Ippon - 03:27
Daniel Novitskiy Cohen Brothers Judo Club
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-91
Gotowy
Jackson Hillman
Team BC
Higen Castillo USA Stars East Wygrana przez Ippon - 01:57
Bantam 5 Male / Over 41kg
(Friday 28:th of July)
5-107
Gotowy
Georgiy Berezovskiy
Ararat Martial Arts And Fitness Center
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Zwycięstwo przez Hansokumake - 00:52
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-90
Gotowy
David Angel Grasso
YMCA Panther Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:10
Yadier Colon Worcester Judo
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-105
Gotowy
RYAN MARCZYDLO
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 01:11
Unknown User Ki itsu sai National training center
Bantam 5 Male / Under 41kg
(Friday 28:th of July)
5-104
Gotowy
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Wygrana przez Ippon - 00:07
Henry Archote Louisiana Judo Club
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-91
Gotowy
Isaac Galarza
Real Judo of Naples
Uriah Yahel Colton Brown Training Center Wygrana przez Ippon - 01:43
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-100
Gotowy
Angel Tejeda
Judo Naco
Robert Vardanyan Hayastan MMA Academy Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:45
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-106
Gotowy
KEIKO MAYEDA
Harbor Judo Dojo
Aliyana Munoz Guerreros Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:58
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-110
Gotowy
Gianna Sullivan
Pedro's Judo Center
Wygrana przez Ippon
Isabel Roman Roman's Submission School
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-92
Gotowy
Tobin Hinton
Team BC
Jannaco Searcy Black ICE Judo Wygrana przez Ippon - 03:44