Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Veteran Men / M1 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
1-140
Färdig
Yosvani Kindelan
Mambi Judo Club, Corp
Vann via Ippon - 00:30
Matt Rogers Gracie Judo USA
Senior Women / Under 63kg
(Sunday 30:th of July)
3-117
Färdig
Sarah Ekosky
Judo Manitoba
Flor Angela Velazquez Artahona USA Stars of Salt Lake City Vann via Ippon - 01:18
Veteran Men / M2 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
4-109
Färdig
Alexis Plantard
Blue Tree Phuket
Vann via Ippon - 00:11
Johnny Hall Fayetteville/Ft. Bragg Judo
Veteran Men / M5 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
5-110
Färdig
Kevin Wang
IJC Martial Arts
Roger Mazzella Worcester Judo Vann via Ippon - 01:44
Veteran Men / M3 / Under 100kg
(Sunday 30:th of July)
4-113
Färdig
Giorgio Amente
American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Benjamin Rothrock South Eastern Sambo Association Vann via Ippon - 00:54
Veteran Men - Brown Belt and Below / M2 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
6-96
Färdig
Joseph Pangia
Onikusu Judo Club
Vann på Wazari - 03:00
Andre Vitorino tampa florida judo
Veteran Men - Brown Belt and Below / M5 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
5-109
Färdig
Ralph Galletta
Judo Sport Academy
Vann via Ippon - 00:19
Yan Krimer Sword Judo Sambo Club
Veteran Men - Brown Belt and Below / M2 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
6-97
Färdig
Russell Platt
K.O. Judo
Vann via Ippon - 00:14
Travis Goldie Bulldog Judo SC
Senior Women / Under 63kg
(Sunday 30:th of July)
3-118
Färdig
Rebeca Manaila
Sport Centre Ippon
Vann via Ippon - 02:01
Dakota Hull Hyland Hills Judo
Veteran Men - Brown Belt and Below / M3 / Under 100kg
(Sunday 30:th of July)
6-99
Färdig
Mikel Delmas
Angus Full Circle Judo Club
Vann via Ippon - 01:03
Chris Miles Smokey Mountain Judo
Veteran Men / M3 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
1-138
Färdig
Alexander Painter
Unaffiliated
Vann via Ippon - 03:00
Marcus Silva Worcester Judo
Veteran Men / M7 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
4-112
Färdig
James Murray
Godai Judo
Vann via Ippon - 01:43
Adolfo Carlo Guadagno Ryan Dean's The Dojo
Veteran Men / M1 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
1-141
Färdig
Yosvani Kindelan
Mambi Judo Club, Corp
Vann via Ippon - 00:26
Alvaro Cabello Club Deportivo Kobayashi
Veteran Men / M3 / Under 100kg
(Sunday 30:th of July)
4-114
Färdig
Giorgio Amente
American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Vann via Ippon - 01:08
Neil Dunday Fox Valley Judo & Jujitsu of Wisconsin
Senior Men / OPEN
(Sunday 30:th of July)
5-116
Färdig
Oliveira Lundu
Unaffiliated
Vann via Ippon - 01:25
Saska Boswell Sasaki Judo
Senior Women / Under 63kg
(Sunday 30:th of July)
3-119
Färdig
Flor Angela Velazquez Artahona
USA Stars of Salt Lake City
Vann via Ippon - 03:24
Rylee Roloff Cohen Brothers Judo Club
Veteran Men / M2 / Over 100kg
(Sunday 30:th of July)
4-116
Färdig
NELSON AJAERO
nigeria judo federation team
Vann via Ippon - 00:09
Donald Sanders El Toro Judo Club
Veteran Men / M5 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
2-114
Färdig
Russell Hogan
Eastside Dojo
Vann på Wazari - 03:00
Jose Gonzalez TEAM PRADO
Veteran Men - Brown Belt and Below / M1 / Over 100kg
(Sunday 30:th of July)
6-100
Färdig
Matthew Shultz
Orlando Brazilian Jiu Jitsu
Ahmed Elabbasy Emerald city Judo Vann via Ippon - 00:55
Senior Women / Under 63kg
(Sunday 30:th of July)
3-120
Färdig
Rebeca Manaila
Sport Centre Ippon
Danielle Pekler Cohen Brothers Judo Club Vann via Ippon - 00:55
Veteran Men / M3 / Under 100kg
(Sunday 30:th of July)
4-115
Färdig
Neil Dunday
Fox Valley Judo & Jujitsu of Wisconsin
Benjamin Rothrock South Eastern Sambo Association Vann via Ippon - 00:13
Veteran Men / M3 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
1-139
Färdig
Marcus Silva
Worcester Judo
Jonathon Michaud Griffin Judo Vann via Ippon - 00:27
Veteran Men / M2 / Over 100kg
(Sunday 30:th of July)
4-117
Färdig
NELSON AJAERO
nigeria judo federation team
Vann via Ippon - 00:21
Donald Sanders El Toro Judo Club
Senior Men / OPEN
(Sunday 30:th of July)
5-117
Färdig
Frantz Moise III
Moïse MMA
Vann via Ippon - 00:11
Yuriy Semenyuk CLUB DE JUDO MÉTROPOLITAIN
Veteran Men / M1 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
1-142
Färdig
Alvaro Cabello
Club Deportivo Kobayashi
Vann via Ippon - 00:33
Matt Rogers Gracie Judo USA
Veteran Men - Brown Belt and Below / M1 / Over 100kg
(Sunday 30:th of July)
6-101
Färdig
Matthew Shultz
Orlando Brazilian Jiu Jitsu
Ahmed Elabbasy Emerald city Judo Vann via Ippon - 00:46
Veteran Men / M5 / Under 90kg
(Sunday 30:th of July)
5-111
Färdig
Peter Babjak
Tohkon Judo Academy
Vann via Ippon - 00:21
Yan Krimer Sword Judo Sambo Club
Senior Women / Under 63kg
(Sunday 30:th of July)
3-121
Färdig
Karlee Carrouth
NYAC Judo Club
Vann via Ippon - 00:56
Jayda Fulp Chandler Judo Academy
Veteran Men / M2 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
1-143
Färdig
Leony Alvarez
Mambi Judo Club, Corp
Zaur Jalil Docs gym Vann via Ippon - 01:17
Veteran Men / M5 / Under 81kg
(Sunday 30:th of July)
2-115
Färdig
Daniel Pot
Daniel Wilhelmus Maria Pot
Roberto Geraldo Junior Onikusu Judo Club Vann via Ippon - 03:40
Veteran Men / M4 / Under 73kg
(Sunday 30:th of July)
3-122
Färdig
Luis Rodriguez
Ricardo Tuero Judo Club
Vann via Ippon - 01:04
Anthony Albano Tomodachi Judo Club
Veteran Men / M3 / Over 100kg
(Sunday 30:th of July)
6-102
Färdig
Assane Ba
Onikusu Judo Club
Vann via Ippon - 02:18
Michael Davis Black Ice Judo / Waka Mu Sha