Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Golden Score - Bantam 3 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
1-8
Završeno
Apollo Baca
North Sound Judo Club
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Pobedio po Ippon - 00:12
Golden Score - Bantam 1 Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-3
Završeno
Timothy Syrota
Cohen Brothers Judo Club
YuChen Xing American Judo and Jiu-Jitsu Academy Pobedio po Ippon - 00:08
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-3
Završeno
Abdinur Saizildaev
Pobedio po Wazari - 00:49
Samuel Serobian Olymp Fight Club
Golden Score - Bantam 5 - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
2-8
Završeno
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Pobedio po Wazari - 00:21
Golden Score - Bantam 2 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-6
Završeno
Cayden Sanchez
Guerreros Judo Club
Pobedio po Wazari - 00:05
David Kalmanovsky Cohen Brothers Judo Club
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
Završeno
Nik Ossenkopp
Kodokan Judo of Cape Coral
Brady Lee Pobeda bez borbe
Golden Score - Bantam 3 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
1-9
Završeno
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Edward Zalinyan Olymp Fight Club Pobedio po Wazari - 01:03
Golden Score - Juvenile - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
6-4
Završeno
Kristina Trych
Sword Judo Sambo Club
Pobedio po Wazari - 03:57
Makena Webb tampa florida judo
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-4
Završeno
Massimo Casazza
Pedro's Judo Center
Pobedio po Wazari - 02:00
YAER ARKOVIZ Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Golden Score - Bantam 5 - Female - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-12
Završeno
Sophia Nunez
Budokan Judo School
Diana Baranova Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Wazari - 00:40
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
4-2
Završeno
Artur Tsakanian
Olymp Fight Club
Pobedio po Ippon - 05:43
Luis Cordero Aguada Judo Club
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-4
Završeno
NICK SANTANA
Mambi Judo Club, Corp
Ilay Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Pobedio po Ippon - 01:04
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-10
Završeno
Kaleb Navarro
YMCA Panther Judo Club
Enzo Rodriguez Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:09
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
Završeno
Aktilek Kultaev
Pobeda bez borbe - 05:00
Elaiky Del Rosario Judo Sport Academy
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-5
Završeno
Roman Semyrozum
Sport Centre Ippon
Gabriel Lucas L Phoenix Judo Club - Washington Pobedio po Ippon - 00:11
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-11
Završeno
Daniel Gogichaev
Judo Sambo Center
Taylor Stocker Phoenix Judo Club - Washington Pobedio po Ippon - 00:15
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium heavy
(Sunday 30:th of July)
Završeno
Nik Ossenkopp
Kodokan Judo of Cape Coral
Brady Lee Pobeda bez borbe - 05:00
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-5
Završeno
Aliev Mukhammedamin
Pobedio po Ippon - 01:05
Alexander Abovyan Glendale Judo Academy
Golden Score - Juvenile - Female -Medium
(Sunday 30:th of July)
6-2
Završeno
Vanessa Whitelock
tampa florida judo
Pobedio po Wazari - 01:32
Kalykova Aruuke
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-6
Završeno
Emmanuel Fiffe
Mambi Judo Club, Corp
Pobedio po Ippon - 00:11
Ernesto Bournigal Judo Naco
Golden Score - Bantam 6 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-14
Završeno
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Marco Aracena Judo Naco Pobedio po Wazari - 03:23
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-16
Završeno
Dario Berrios Oliva
Mambi Judo Club, Corp
Pobedio po Wazari - 00:20
Yehuda Arkovitz Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-7
Završeno
Timur Kurbanov
Blue Tree Phuket
Dmitry Kondratev DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:12
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
4-3
Završeno
Luis Cordero
Aguada Judo Club
Aktilek Kultaev Pobedio po Ippon - 05:22
Golden Score -IJF Junior - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
Završeno
Artur Tsakanian
Olymp Fight Club
Pobeda bez borbe - 05:00
Elaiky Del Rosario Judo Sport Academy
Golden Score - Bantam 5 - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
2-9
Završeno
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Pobedio po Wazari - 01:10
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-6
Završeno
Abdinur Saizildaev
Pobedio po Ippon - 01:56
Massimo Casazza Pedro's Judo Center
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-8
Završeno
Kevin Sterling Nd
Roman Semyrozum Sport Centre Ippon Pobedio po Wazari - 01:08
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-18
Završeno
Angel Serulle Frias
Judo Naco
Pobedio po Ippon - 01:52
Artem Gazaryan Olymp Fight Club
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-10
Završeno
Ilay Roitman
Judo Club “Taifu” Toronto
Gabriel Lucas L Phoenix Judo Club - Washington Pobedio po Ippon - 00:09
Golden Score - Bantam 5 - Female - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-13
Završeno
Sophia Nunez
Budokan Judo School
Diana Baranova Cohen Brothers Judo Club Pobedio po Ippon - 00:07
Golden Score -IJF Junior - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
4-4
Završeno
Kyan Rivera Rivera
Escuela del deporte de San Juan
Valentine Khetagourov Blue Tree Phuket Pobedio po Ippon - 06:10