Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-54
Gotowy
Maxim Bokun
DARFIGHT
Wygrane przez Wazari - 04:23
Ray Cooper Mambi Judo Club, Corp
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 52kg
(Day 1)
2-50
Gotowy
Mark Phillips
Sport Judo
Wygrane przez Wazari - 05:06
Zachary Ramos Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
1-63
Gotowy
Abram Fain
Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Zaid Badillo Chief Pride Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:26
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-60
Gotowy
Lucas Beatty
Max Out Sports
LUCAS LOPES Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Wygrana przez Ippon - 02:09
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-69
Gotowy
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Wygrana przez Ippon - 03:08
Avalyn (Avie) Frankl Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 52kg
(Day 1)
1-71
Gotowy
Isabel Roman
Roman's Submission School
Wygrana przez Ippon - 00:06
Nefertari Tate Top Game Martial Arts
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-61
Gotowy
Eli Trayvas
European Judo Academy
Elisey Luzgin DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:16
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
4-61
Gotowy
Daniil Babich
DARFIGHT
Erick Mateus Samurai Judo & MMA Wygrana przez Ippon - 00:34
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-52
Gotowy
Andy Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 01:08
Edward Solodkiy Sword Judo Sambo Club
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
4-72
Gotowy
Selena Roman
Roman's Submission School
Wygrana przez Ippon - 00:52
Julissa Antongiorgi Kokushikai Judo Academy
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
Gotowy
Maribelle Deaver
Chief Pride Judo Club
Wygrana walkowerem
Amy Rosario Judo Naco
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-53
Gotowy
Erick Mateus
Samurai Judo & MMA
Wygrana przez Ippon - 01:15
Michael Maletta Smithtown Judo Academy
Intermediate Novice Non Points / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-64
Gotowy
Yasmin Medeu
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 00:27
Liliana Jordan Judo Center of Lancaster
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
1-65
Gotowy
Kevin Eyzaguirre
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 00:38
Abram Fain Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
2-46
Gotowy
Johan Badillo
Ki itsu sai National training center
Daniel Korolyev DARFIGHT Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:10
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-54
Gotowy
Philip Khmelnitskiy
Generation Judo club
Wygrana przez Ippon - 01:52
Samir Urunov Generation Judo club
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
2-52
Gotowy
Theodore Uruymagov
Judo Sambo Center
Wygrana przez Ippon - 00:52
Lucas Panchulidze Kokushikai Judo Academy
Intermediate Novice Non Points / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-65
Gotowy
Mehreen Sawhney-Dhillon
Colton Brown Training Center
Madeline Tomeo Smithtown Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:20
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
1-66
Gotowy
Zachary Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Zaid Badillo Chief Pride Judo Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-25
Gotowy
Elfren Quiles
New Britain Judo and Dynamic Arts
Konstantin Szasz Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 01:55
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
2-55
Gotowy
Franco Liscio
North Jersey Judo
Wygrane przez Wazari - 03:00
Cassius Bernstein Westchester Judo Club/UFC Gym
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
1-70
Gotowy
Unknown User
Fort Worth Judo Club
Sofia Roman Roman's Submission School Wygrana przez Ippon - 00:43
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
Gotowy
Kalej Galvan Galan
Judo Ju-jitsu Madison
Johan Badillo Ki itsu sai National training center Wygrana walkowerem
Juvenile Point Divisions / Male / Juvenile / Under 48kg
(Day 1)
3-70
Gotowy
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Zwycięstwo przez Hansokumake - 04:45
Bradley Munoz DARFIGHT
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-55
Gotowy
Arthur Rossin
DARFIGHT
Joshua Davlatov JS Martial Arts Wygrana przez Ippon - 01:48
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-56
Gotowy
Dany Polonskiy
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrana przez Ippon - 02:15
THIERRY VALLE Westchester Judo Club/UFC Gym
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
2-47
Gotowy
Samandar Urunov
Generation Judo club
Daniel Korolyev DARFIGHT Wygrane przez Wazari - 03:00
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-55
Gotowy
Joseph Beda
Kokushikai Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:08
Arnaud VALLE Westchester Judo Club/UFC Gym
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-53
Gotowy
David Zimavilin
Kokushikai Judo Academy
Connor Hendrickson Sport Judo Wygrana przez Ippon - 03:00
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-59
Gotowy
Erick Mateus
Samurai Judo & MMA
Maxim Bokun DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 02:37
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
2-53
Gotowy
Lucas Panchulidze
Kokushikai Judo Academy
Alexander Khurgin Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 01:14
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-26
Gotowy
Elfren Quiles
New Britain Judo and Dynamic Arts
Wygrana przez Ippon - 03:43
Konstantin Szasz Sword Judo Sambo Club