Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Female Non Point Divisions / Above 15 / Under 63kg
(Day 1)
4-167
Gotowy
Amy Jones
Good Tree MMA
Lena Bruursema Saratoga Judo Wygrana przez Ippon - 00:45
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-183
Gotowy
Andrew Seymour
Kim's Martial Arts & Fitness
Wygrana przez Ippon - 00:59
Nicholas Knight Judo Center of Lancaster
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M5 / Under 90kg
(Day 1)
1-173
Gotowy
Kevin Wang
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:55
Yan Krimer Sword Judo Sambo Club
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-140
Gotowy
Ioanni Cobena Montzolis
Top Game Martial Arts
Maxwell Alaynick Jason Morris Judo Center Zwycięstwo przez Hansokumake - 00:35
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Over 100+kg
(Day 1)
3-154
Gotowy
Zeeyad Tarraf
Colton Brown Training Center
Jacob Fogel EL IDRISSI ACADEMY Wygrana przez Ippon - 00:51
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-161
Gotowy
Louis Garza
Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Alexander Limone Camal Judo Wygrana przez Ippon - 01:59
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Over 100+kg
(Day 1)
4-171
Gotowy
Damian O'Hara
Ares Athletic Club and Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:52
Nicholas Caggia Delete
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-151
Gotowy
Philip Shapiro
Yawara Force Judo, Sambo Club
Jim Coler Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 00:09
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
1-175
Gotowy
Alexander Painter
Unaffiliated
Wygrana przez Ippon - 01:05
Eric Mina Good Tree MMA
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M4 / Under 100kg
(Day 1)
1-172
Gotowy
Michael Martinez
Kokushikai Judo Academy
Greg Borowiec Judo Kai of Fairfield Wygrana przez Ippon - 00:10
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-163
Gotowy
Brett Strohm
AOM
Wygrana przez Ippon - 00:49
Alexander Limone Camal Judo
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M5 / Under 90kg
(Day 1)
1-174
Gotowy
Kevin Wang
IJC Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 01:04
Yan Krimer Sword Judo Sambo Club
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
Gotowy
Alexander Painter
Unaffiliated
Wygrana walkowerem
Jonathan Andes Judo Kai of Fairfield
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
Gotowy
Jonathan Andes
Judo Kai of Fairfield
Eric Mina Good Tree MMA Wygrana walkowerem
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-152
Gotowy
Joshua Latorre
Cranford JKC
Eric Maldonado New Britain Judo and Dynamic Arts Wygrana przez Ippon - 04:05
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-164
Gotowy
Brett Strohm
AOM
Wygrane przez Wazari - 03:00
Hunter Enriquez
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
3-144
Gotowy
Kyle Gaghan
Kim's Martial Arts & Fitness
Wygrana przez Ippon - 01:54
Brian Hoyos Judo Kai of Fairfield
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-184
Gotowy
Roger Ransom
Westchester Judo Club/UFC Gym
Wygrana przez Ippon - 00:11
Eric Song Cranford JKC
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-185
Gotowy
Patrick Moore
University of New Hampshire Judo
Wygrana przez Ippon - 01:12
Ahmed Saqer Colton Brown Training Center
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-155
Gotowy
Nick Brinsmade
Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Wygrana przez Ippon - 02:09
Wai Yuen Yiu Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Over 100+kg
(Day 1)
3-156
Gotowy
Brian Byrnes
Judo Kai of Fairfield
Wygrana przez Ippon - 00:17
Joseph Cifelli North Jersey Judo
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-141
Gotowy
Maxwell Alaynick
Jason Morris Judo Center
Ramon Hernandez Jr. North Jersey Judo Wygrana przez Ippon - 01:40
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Over 100+kg
(Day 1)
4-172
Gotowy
Damian O'Hara
Ares Athletic Club and Martial Arts
Wygrana walkowerem
Nicholas Caggia Delete
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Over 100+kg
(Day 1)
3-157
Gotowy
Jacob Fogel
EL IDRISSI ACADEMY
Wygrana przez Ippon - 00:14
Matthew Shultz Orlando Brazilian Jiu Jitsu
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-173
Gotowy
Jake Colalilo
Camal Judo
Wygrana przez Ippon - 00:07
Brett Strohm AOM
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
3-158
Gotowy
Patrick Alfarano
Judo Sambo Center
Wygrana przez Ippon - 02:24
Kyle Gaghan Kim's Martial Arts & Fitness
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-186
Gotowy
Serge Amisi
Bongibo Kai judo
Andrew Seymour Kim's Martial Arts & Fitness Wygrana przez Ippon - 00:12
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-187
Gotowy
Roger Ransom
Westchester Judo Club/UFC Gym
Wygrana przez Ippon - 00:16
Nicholas Knight Judo Center of Lancaster
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-159
Gotowy
Jim Coler
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 01:36
Nick Brinsmade Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-142
Gotowy
Giorgi Kankava
Georgia
Wygrana przez Ippon - 02:11
Ramon Hernandez Jr. North Jersey Judo
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Over 100+kg
(Day 1)
3-161
Gotowy
Zeeyad Tarraf
Colton Brown Training Center
Joseph Cifelli North Jersey Judo Wygrana przez Ippon - 00:39
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-188
Gotowy
Patrick Moore
University of New Hampshire Judo
Jerred Vales North Jersey Judo Wygrana przez Ippon - 01:15