Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-132
Gotowy
Moritz Vieregge
Judo Movement
Ioanni Cobena Montzolis Top Game Martial Arts Wygrane przez Wazari - 04:00
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
1-162
Gotowy
Frank Zhong
Cranford JKC
Edwin Ramos Judo Center of Lancaster Wygrana przez Ippon - 00:51
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-152
Gotowy
Denys Kahliuk
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 01:18
Eli Longa University of New Hampshire Judo
Senior Black Belt Elite Female Exhibition Div (No Points Extra Matches) / Above 15 / Under 57kg
(Day 1)
4-141
Gotowy
Leana Nelson
Top Game Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 00:55
Hayden Thibeault Otoshi Dieppe NB
Veteran Male M1 - M11 / Veteran Male M3 / Under 73kg Exhibition Div
(Day 1)
1-166
Gotowy
Peter Nogay
Judo Kai of Fairfield
Wygrana przez Ippon - 00:11
Stefano Cossu EL IDRISSI ACADEMY
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-179
Gotowy
Andrew Seymour
Kim's Martial Arts & Fitness
Wygrana przez Ippon - 01:01
Ahmed Saqer Colton Brown Training Center
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-146
Gotowy
Nick Brinsmade
Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Jim Coler Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 03:25
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
Gotowy
John Smith
Colton Brown Training Center
Aleksandr Lukatskiy Spartak Sports Club Karate/Judo Wygrana walkowerem
Senior Black Belt Elite Female Point Divisions / Above 15 / Under 63kg
(Day 1)
3-139
Gotowy
Regina Arias
Tech Judo
Wygrana przez Ippon
Vicky Pitre Otoshi Dieppe NB
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
4-155
Gotowy
Wesam Saleh
Colton Brown Training Center
Wygrana przez Ippon - 00:28
Kyle Tran Jason Morris Judo Center
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
3-141
Gotowy
Zach Saionz
EL IDRISSI ACADEMY
Brian Hoyos Judo Kai of Fairfield Wygrana przez Ippon - 00:14
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-134
Gotowy
Maxwell Alaynick
Jason Morris Judo Center
Giorgi Kankava Georgia Wygrana przez Ippon - 01:29
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 100kg
(Day 1)
1-153
Gotowy
Ohidur Rahman
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Taylor Pratt Saratoga Judo Wygrana przez Ippon - 01:27
Brown Belt Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
Gotowy
Patrick Alfarano
Judo Sambo Center
Wygrana walkowerem
Gary Hamilton Jr Smithtown Judo Academy
Veteran Male M2 -100kg Div Exhibition Div
(Day 1)
1-164
Gotowy
Daniel Alexander
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Wygrana przez Ippon - 01:40
Christian Callahan Judo Kai of Fairfield
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-156
Gotowy
Hunter Enriquez
Wygrana przez Ippon - 00:49
Brett Strohm AOM
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-157
Gotowy
Jake Colalilo
Camal Judo
Wygrana przez Ippon - 00:06
Louis Garza Kokushi Budo Institute of New York, Inc.
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 100kg
(Day 1)
1-155
Gotowy
Joseph Classen
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 00:37
Michael Martinez Kokushikai Judo Academy
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 66kg
(Day 1)
3-147
Gotowy
Michael Tonetti
Stamford Judo
Eric Maldonado New Britain Judo and Dynamic Arts Wygrane przez Wazari - 03:00
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 100kg
(Day 1)
1-154
Gotowy
Omar Gabr
Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Daniel Staley Sr Camal Judo Wygrana przez Ippon - 00:23
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-135
Gotowy
Solomon Choran
High Noon BJJ Team
Ramon Hernandez Jr. North Jersey Judo Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:01
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
Gotowy
Soham Dave
Challenge Sports Club
Wygrana walkowerem
Anthony Cianfrani EL IDRISSI ACADEMY
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
1-163
Gotowy
Edwin Ramos
Judo Center of Lancaster
Wygrana przez Ippon - 01:28
Ahmed Saqer Colton Brown Training Center
Novice Female Non Point Divisions / Above 15 / Under 63kg
(Day 1)
4-165
Gotowy
Lisa Gonzalez
Jason Morris Judo Center
Lena Bruursema Saratoga Judo Wygrana przez Ippon - 01:10
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-136
Gotowy
Kyle Gaghan
Kim's Martial Arts & Fitness
Ioanni Cobena Montzolis Top Game Martial Arts Wygrana przez Ippon - 00:23
Veteran Male M1 - M11 / Veteran Male M3 / Under 73kg Exhibition Div
(Day 1)
1-167
Gotowy
Peter Nogay
Judo Kai of Fairfield
Wygrana przez Ippon - 00:16
Stefano Cossu EL IDRISSI ACADEMY
Senior Black Belt Elite Male Point Divisions / Above 15 / Under 81kg
(Day 1)
2-137
Gotowy
Sukhrob Inomjonov
Generation Judo club
Wygrana przez Ippon - 00:22
Aleksandr Lukatskiy Spartak Sports Club Karate/Judo
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 100kg
(Day 1)
1-156
Gotowy
Taylor Pratt
Saratoga Judo
Wygrana przez Ippon - 00:38
Daniel Staley Sr Camal Judo
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Over 100+kg
(Day 1)
3-153
Gotowy
Liam Murphy
Cranford JKC
Joseph Cifelli North Jersey Judo Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:26
Novice Female Non Point Divisions / Above 15 / Over 78+kg
(Day 1)
1-168
Gotowy
Daje Walker
EL IDRISSI ACADEMY
Wygrana przez Ippon - 00:11
Celine Nash Good Tree MMA
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 73kg
(Day 1)
4-158
Gotowy
Alexander Limone
Camal Judo
Hunter Enriquez Wygrana przez Ippon - 00:48
Novice Male Non Points Divisions / Above 15 / Under 90kg
(Day 1)
1-180
Gotowy
Patrick Moore
University of New Hampshire Judo
Nicholas Knight Judo Center of Lancaster Wygrana przez Ippon - 01:32