Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Under 23 kg
(Day 1)
3-12
Gotowy
Emir Amriev
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 02:11
Cole Aeschliman Cranford JKC
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Over 23 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 00:04
David Valentin Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Over 44kg
(Day 1)
4-32
Gotowy
John Aslanian
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 00:42
Gavriil Gromov DARFIGHT
Bantam Point Divisions / Female / Bantam 6 / Over 44kg
(Day 1)
2-34
Gotowy
Gabriella Sarkisova
Sword Judo Sambo Club
Aileen Badillo Chief Pride Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:09
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 3 / Under 29kg
(Day 1)
3-42
Gotowy
Daniel Doubrovine
Judo Club “Taifu” Toronto
Wygrana przez Ippon - 00:45
Mason Lynch Pocono Mountain Judo Club
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-49
Gotowy
Samir Urunov
Generation Judo club
Wygrana przez Ippon - 01:39
Julien Meunier-Skornicki Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Over 41kg
(Day 1)
1-43
Gotowy
Alexander Ananiades
Olymp Fight Club
Wygrana przez Ippon - 01:30
Nathaniel Cotte New Britain Judo and Dynamic Arts
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 3 / Under 25kg
(Day 1)
2-20
Gotowy
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 01:10
Sebastijan Suh Cranford JKC
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 44kg
(Day 1)
3-30
Gotowy
Sam Verbitsky
Kokushikai Judo Academy
AMALJON MAKHAMADISOEV Samir Judo Wygrana przez Ippon - 00:50
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Over 23 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Daniel Vorona
Judo Sambo Center
Leo Ioakimanskiy Yawara Force Judo, Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:36
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 31kg
(Day 1)
3-24
Gotowy
Dany Polonskiy
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Ray Cooper Mambi Judo Club, Corp Wygrana przez Ippon - 01:12
Bantam Point Divisions / Female / Bantam 6 / Under 31kg
(Day 1)
2-36
Gotowy
Sophie Stewart
Cranford JKC
Massie Feuerschwenger Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 02:16
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Over 23 kg
(Day 1)
1-19
Gotowy
Sebastijan Suh
Cranford JKC
Temur Hotamov Yawara Force Judo, Sambo Club Wygrana przez Ippon - 01:49
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 29kg
(Day 1)
4-12
Gotowy
EESA MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Wygrane przez Wazari - 03:23
Eric Farafonov Judo Club “Taifu” Toronto
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-18
Gotowy
YUSUF MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Elfren Quiles New Britain Judo and Dynamic Arts Wygrana przez Ippon - 00:29
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 44kg
(Day 1)
3-31
Gotowy
Allan Titov
European Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 01:22
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 4 / Under 30kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 00:29
Daniel Doubrovine Judo Club “Taifu” Toronto
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 27kg
(Day 1)
3-39
Gotowy
Gabriel Dos Santos
Colton Brown Training Center
Uladzislau Kalala Yawara Force Judo, Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:06
Bantam / Male / Bantam 3 / Under 21kg Exhibition Div
(Day 1)
2-38
Gotowy
Tiago Lopes
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Wygrana przez Ippon - 01:15
Jabari Thorpe Pocono Mountain Judo Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Over 44kg
(Day 1)
4-33
Gotowy
John Aslanian
Cranford JKC
Bryan Salinas Roman's Submission School Wygrana przez Ippon - 00:38
Intermediate / Female / Intermediate / Under 42kg Exhibition Div
(Day 1)
2-40
Gotowy
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Amy Rosario Judo Naco Wygrana przez Ippon - 01:01
Bantam Point Divisions / Female / Bantam 6 / Under 35kg
(Day 1)
4-47
Gotowy
Miriam Valentin
Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Sofia Roman Roman's Submission School Wygrana przez Ippon - 00:05
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Under 23 kg
(Day 1)
3-13
Gotowy
Emir Amriev
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 00:35
Michael Taylor Sword Judo Sambo Club
Intermediate / Female / Intermediate / Under 42kg Exhibition Div
(Day 1)
Gotowy
Maribelle Deaver
Chief Pride Judo Club
Wygrana walkowerem
Sofia Roman Roman's Submission School
Bantam Point Divisions / Female / Bantam 6 / Under 31kg
(Day 1)
2-37
Gotowy
Massie Feuerschwenger
Cranford JKC
Wygrana przez Ippon - 00:09
Selena Salazar Judo Kai of Fairfield
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 4 / Under 30kg
(Day 1)
1-30
Gotowy
Juan Badillo
Chief Pride Judo Club
EESA MIRZA Mambi Judo Club, Corp Wygrana przez Ippon - 03:00
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 31kg
(Day 1)
3-25
Gotowy
Ray Cooper
Mambi Judo Club, Corp
Wygrana przez Ippon - 02:15
YUSUF MIRZA Mambi Judo Club, Corp
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-50
Gotowy
Philip Khmelnitskiy
Generation Judo club
Wygrana przez Ippon - 02:54
Joshua Davlatov JS Martial Arts
Bantam / Male / Bantam 3 / Under 21kg Exhibition Div
(Day 1)
2-39
Gotowy
Tiago Lopes
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Wygrana przez Ippon - 03:00
Jabari Thorpe Pocono Mountain Judo Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Over 23 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon
Leo Ioakimanskiy Yawara Force Judo, Sambo Club
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-19
Gotowy
Spencer Hosgood
Jersey Judo Karate Academy
Eric Farafonov Judo Club “Taifu” Toronto Wygrana przez Ippon - 00:30
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 6 / Under 27kg
(Day 1)
3-40
Gotowy
Alex Lam
Pedro's Judo Center
Aleksei Kondratev DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 02:34