Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior Girls 15 to 16 - Light
(Day 1)
2-57
Ferdig
Abi Hooper
Ruben Martin Judo Training Center
Melanie Rodriguez Champion Martial Arts & Fitness Seier på Ippon - 00:05
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-66
Ferdig
Benjamin Bastos Vendeirinho
Westlake Judo Club LLC
Seier på Ippon - 00:10
Michael Aranki Ruben Martin Judo Training Center
Junior boys 13 to 14 - Heavy+
(Day 1)
2-56
Ferdig
Robert Palacio
Chandler Judo Academy
Zachariah Bridgmon Champion Martial Arts & Fitness Seier på Ippon - 00:14
Junior boys 7 to 8 - Light
(Day 1)
3-63
Ferdig
Sergio Vasquez
Chandler Judo Academy
Seier på Ippon - 00:35
Alexander Dolzhin Kara Judo Club
Junior Girls 15 to 16 - Light
(Day 1)
2-58
Ferdig
Abi Hooper
Ruben Martin Judo Training Center
Melanie Rodriguez Champion Martial Arts & Fitness Seier på Ippon - 00:09
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-51
Ferdig
Christian Basquez
Kokoro Judo Club
Seier på Ippon - 02:05
Neel Patel Texas A&M Judo Team
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-52
Ferdig
William Ripayre
Westlake Judo Club LLC
Seier på Ippon - 00:06
Diego Estala Tech Martial Arts Club
Junior boys 7 to 8 - Light
(Day 1)
3-64
Ferdig
Mark Ivanov
Kara Judo Club
Sulaiman Shakhzodi Eastside Dojo Seier på Ippon - 02:57
Junior boys 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-59
Ferdig
Gabriel Martinez
Chandler Judo Academy
Young Rong Kim Becerra Judo Club Seier på Wazari - 03:00
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-53
Ferdig
Christian Basquez
Kokoro Judo Club
Nathan Le Texas A&M Judo Team Seier på Ippon - 00:07
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-67
Ferdig
Conner Gervacio
MSHQ Judo
Emin Guliyev Kara Judo Club Seier på Ippon - 01:01
Junior Girls 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-62
Ferdig
Sika Hounfodji
Westlake Judo Club LLC
Jayda Fulp Chandler Judo Academy Seier på Ippon - 01:30
Novice Senior Men -66
(Day 1)
1-58
Ferdig
Jonathan Galabis
Revolution dojo
Phu Tran Texas A&M Judo Team Seier på Ippon - 01:04
Junior boys 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-60
Ferdig
Gabriel Martinez
Chandler Judo Academy
Nathanael Seeland GroundDwellers JJA Seier på Ippon - 00:21
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-54
Ferdig
Young Rong Kim
Becerra Judo Club
Seier på Ippon - 00:07
Jean Carlo Sabillon Diaz Becerra Judo Club
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-68
Ferdig
Alexis Ortiz
Becerra Judo Club
Benjamin Bastos Vendeirinho Westlake Judo Club LLC Seier på Wazari - 03:00
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-69
Ferdig
Bogdan Kokhaniuk
Kara Judo Club
Seier på Ippon - 00:23
Michael Aranki Ruben Martin Judo Training Center
Junior Girls 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-63
Ferdig
Sika Hounfodji
Westlake Judo Club LLC
Seier på Ippon
Mackenzee Bunton Fort Worth Judo Club
Junior boys 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-61
Ferdig
Nathanael Seeland
GroundDwellers JJA
Young Rong Kim Becerra Judo Club Seier på Ippon - 01:15
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-55
Ferdig
William Ripayre
Westlake Judo Club LLC
Nathan Le Texas A&M Judo Team Seier på Wazari - 04:26
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-70
Ferdig
Conner Gervacio
MSHQ Judo
Alexis Ortiz Becerra Judo Club Seier på Ippon - 02:05
Junior Girls 15 to 16 - Medium
(Day 1)
2-64
Ferdig
Mackenzee Bunton
Fort Worth Judo Club
Jayda Fulp Chandler Judo Academy Seier på Ippon - 00:48
Novice Senior Men -66
(Day 1)
1-59
Ferdig
Andy Bui
Texas A&M Judo Team
Seier på Wazari - 03:00
Kole Rogers School of Hard Knocks
Novice Junior boys 15 - 16 - Medium
(Day 1)
2-65
Ferdig
Jayden Chu
Revolution dojo
Seier på Ippon - 01:42
John Race Westlake Judo Club LLC
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-71
Ferdig
Benjamin Bastos Vendeirinho
Westlake Judo Club LLC
Emin Guliyev Kara Judo Club Seier på Ippon - 01:47
Junior Girls 15 to 16 - Heavy
(Day 1)
2-68
Ferdig
Rose-Marie Le Corre
Westlake Judo Club LLC
Annalisse Olivo Westlake Judo Club LLC Seier på Ippon - 00:31
Novice Junior boys 7 to 8 - Medium
(Day 1)
3-72
Ferdig
Bogdan Kokhaniuk
Kara Judo Club
Seier på Ippon - 00:07
Alexis Ortiz Becerra Judo Club
Novice Junior boys 15 - 16 - Medium
(Day 1)
2-66
Ferdig
Jayden Chu
Revolution dojo
John Race Westlake Judo Club LLC Seier på Ippon - 00:26
Junior Girls 15 to 16 - Heavy
(Day 1)
2-69
Ferdig
Rose-Marie Le Corre
Westlake Judo Club LLC
Seier på Ippon - 00:12
Annalisse Olivo Westlake Judo Club LLC
Novice Senior Men -60
(Day 1)
1-56
Ferdig
Nathan Le
Texas A&M Judo Team
Jean Carlo Sabillon Diaz Becerra Judo Club Seier på Ippon - 02:28
Novice Junior boys 15 - 16 - Medium
(Day 1)
2-67
Ferdig
Jayden Chu
Revolution dojo
Seier på Ippon - 01:25
John Race Westlake Judo Club LLC
Fight Off - NOVICE JUNIOR BOYS 11 - 12 - HEAVY
(Day 1)
3-78
Ferdig
Jude Driessen
Fort Worth Judo Club
Seier på Wazari - 04:35
Samuel Koenig Universal Judo