Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
IJF Junior Female / Under 70kg
(Saturday 29:th of July)
5-153
Afgelopen
Brittney Chapman
Denton Jr Optimist Judo Club
Rebecca Villa Judo Manitoba Gewonnen via Ippon - 01:06
IJF Junior Female / Over 78kg
(Saturday 29:th of July)
2-162
Afgelopen
Sophia Dresel
Sasaki Judo
Gewonnen via Ippon - 01:40
Daniela Diaz-Negrete Chief Pride Judo Club
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-146
Afgelopen
Mariano Carrillo
Real Judo of Naples
James Clark Sport Judo Gewonnen via Hansokumake - 03:00
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-147
Afgelopen
Matthew Molchanov
Judo Club “Taifu” Toronto
Gewonnen via Ippon - 01:27
Diego Vargas Judo Naco
Bantam 6 Male / Under 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-150
Afgelopen
Rafael Mkrtchyan
Olymp Fight Club
Gewonnen via Ippon - 01:24
Henry Archote Louisiana Judo Club
IJF Junior Male / Over 100kg
(Saturday 29:th of July)
6-131
Afgelopen
Gary Trapp
Wolf Judo Club
Oleksandr Semenenko Generation Judo club Gewonnen via Ippon - 00:25
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-155
Afgelopen
Isaac Forgiarini
Ki itsu sai National training center
Mikhail Stavitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club Gewonnen via Ippon - 00:10
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-145
Afgelopen
Emelyan Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Damian Padron Chief Pride Judo Club Gewonnen via Ippon - 00:50
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-147
Afgelopen
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Gewonnen via Ippon - 00:16
Dominic Ruiz Ki itsu sai National training center
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-148
Afgelopen
Amartaivan Sukhchuluun
Phoenix Judo Club - Washington
Gewonnen via Ippon - 00:26
Vladimir Amparo Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Bantam 6 Male / Under 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-152
Afgelopen
Henry Archote
Louisiana Judo Club
Gewonnen via Ippon - 00:58
Ty Alversado Harbor Judo Dojo
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-156
Afgelopen
Bryan Salinas
Roman's Submission School
Khachik Levonyan Glendale Judo Academy Gewonnen via Ippon - 00:49
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-149
Afgelopen
Armen Khayalyan
Hayastan MMA Academy
Gewonnen via Ippon - 01:01
Tyrique Moss
IJF Junior Male / Over 100kg
(Saturday 29:th of July)
6-132
Afgelopen
Oleksandr Semenenko
Generation Judo club
Gewonnen via Ippon - 00:59
Joseph Lindley Louisiana Judo Club
IJF Junior Female / Over 78kg
(Saturday 29:th of July)
2-163
Afgelopen
Daniela Diaz-Negrete
Chief Pride Judo Club
Gewonnen via Ippon - 00:07
Obielys Ruiz Torres Isla Nena Judo Club
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-150
Afgelopen
Damian Padron
Chief Pride Judo Club
Gewonnen via Ippon - 00:30
Miles Broz Black ICE Judo
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-151
Afgelopen
Matthew Molchanov
Judo Club “Taifu” Toronto
Gewonnen via Ippon - 01:07
Amartaivan Sukhchuluun Phoenix Judo Club - Washington
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-157
Afgelopen
Allan Titov
European Judo Academy
Enguun Nyamochir Phoenix Judo Club - Washington Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-148
Afgelopen
Amir Temirbaev
Team BC
Gewonnen via Ippon - 04:52
Gianni Ramirez Los Angeles Tenri Judo Dojo
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-158
Afgelopen
Mason Matczak
Wall 2 Wall Martial Arts
Gewonnen via Ippon - 01:10
Kemuel Sterling
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-152
Afgelopen
Armen Khayalyan
Hayastan MMA Academy
Emelyan Sokolov Judo Club “Taifu” Toronto Gewonnen via Ippon - 02:12
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-149
Afgelopen
Alex Shvartsman
Cohen Brothers Judo Club
Gewonnen via Ippon - 00:33
James Clark Sport Judo
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-150
Afgelopen
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Gewonnen via Ippon - 00:36
Unknown User Judo Nuevo Horizonte, Fajardo
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-153
Afgelopen
Vladimir Amparo
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Diego Vargas Judo Naco Gewonnen via Ippon - 00:44
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-159
Afgelopen
IAKUB ALLAMOV
European Judo Academy
Gewonnen via Waza-Ari
Mikhail Stavitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-154
Afgelopen
Emelyan Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Gewonnen via Ippon - 01:36
Amartaivan Sukhchuluun Phoenix Judo Club - Washington
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-151
Afgelopen
Mariano Carrillo
Real Judo of Naples
Hayk Manasyan Kenams Judo Club Gewonnen via Hansokumake - 03:45
Juvenile Male / Under 64kg
(Saturday 29:th of July)
4-155
Afgelopen
Diego Vargas
Judo Naco
Gewonnen via Ippon - 01:46
Miles Broz Black ICE Judo
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-160
Afgelopen
Khachik Levonyan
Glendale Judo Academy
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Mark Phillips Sport Judo
Juvenile Male / Under 53kg
(Saturday 29:th of July)
3-152
Afgelopen
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Gewonnen via Ippon - 01:46
James Clark Sport Judo
Bantam 6 Male / Under 44kg / Tiebreaker bracket
(Saturday 29:th of July)
6-133
Afgelopen
Henry Archote
Louisiana Judo Club
Gewonnen via Ippon
Rafael Mkrtchyan Olymp Fight Club
Bantam 6 Male / Over 44kg
(Saturday 29:th of July)
1-161
Afgelopen
Turgunov Umar
Kyrgyz Republic
Gewonnen via Hansokumake - 02:27
Kemuel Sterling