Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-134
완료됨
Jackson Morales
tampa florida judo
Timur Kurbanov Blue Tree Phuket Won by Ippon - 00:34
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-132
완료됨
Emily Jaspe
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 01:00
Zhibek Omurzakova Kyrgyz Republic
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-130
완료됨
Abraham Garcia
Pedro's Martial Arts School Judo/MMA/BJJ LLC (FL - 19702)
Konstantin Khaspekyan Barakah Judo, LLC Won by Ippon - 01:09
Intermediate Female / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
4-136
완료됨
Kristel Spaho
Judo Sport Academy
Thalia Zabal 510 Judo Won by Ippon - 01:25
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-125
완료됨
Ayden Angel
Top Game Martial Arts
Adriel Rosa Judo Naco Won by Ippon - 00:38
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-115
완료됨
Yoav Binyamin
Fort Worth Judo Club
Yeziel Rosado ECEDAO JUDO ACADEMY Won by Ippon - 03:22
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-135
완료됨
Liam Buckstein
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Won by Ippon - 00:52
Yauheni Kuchkou Yawara Force Judo, Sambo Club
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-137
완료됨
Evelyn Kennedy
Gracie Judo USA
Rose Ortiz Guerreros Judo Club Won by Ippon - 01:31
Cadet Male / Over 90kg
(Friday 28:th of July)
6-130
완료됨
Walter Leiva Marcos
Mambi Judo Club, Corp
Valentine Khetagourov Blue Tree Phuket Won by Ippon - 00:22
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-136
완료됨
Matthew Iglesias
Won by Ippon - 00:33
Samandar Urunov Generation Judo club
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-126
완료됨
Anthony Reyes Urquiza
Falcon Judo Club
Ryan Dyer Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 02:14
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-138
완료됨
Sofia Cordova
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:30
Ellianna Abbott Louisiana Judo Club
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-116
완료됨
Atambay Asilbekov
Kyrgyz Republic
Trent Tono Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 02:14
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-127
완료됨
Kevin Do Carmo
Ki itsu sai National training center
Edmon Poltorac Challenge Sports Club Won by Hansokumake - 01:41
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-117
완료됨
Seth Gould
Judo Alberta - Canada
Anmol Murickananickal Eastside Dojo Won by Ippon - 00:32
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-139
완료됨
Analeanis Collazo
San Francisco Judo Club PUR
Leanna Au Team BC Won by Ippon - 02:00
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-137
완료됨
Mukhamedumar Kadyrbekov
Kyrgyz Republic
Won by Ippon - 02:47
Misha Minevich Judo Club “Taifu” Toronto
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-118
완료됨
Henry Parsadanian
Hayastan MMA Academy
Won by Ippon - 01:16
MAXWELL MULINGTAPANG Judo Alberta - Canada
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-138
완료됨
Daniel Lima
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 00:10
Timur Kurbanov Blue Tree Phuket
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-139
완료됨
Liam Buckstein
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Won by Ippon - 00:38
Thiago Planas-Roman YMCA Panther Judo Club
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-133
완료됨
Lea Babjak
Cohen Brothers Judo Club
Madison Scholz Cranford JKC Won by Hansokumake - 03:46
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-141
완료됨
Aura Sanchez Salazar
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 00:12
Mia Truesdale Gracie Judo USA
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-131
완료됨
Bogdan Tsybanev
Generation Judo club
Adiel Carrion ECEDAO JUDO ACADEMY Won by Ippon - 06:13
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-119
완료됨
Nickita Tretiacov
Judo Club “Taifu” Toronto
Adrian Cohen Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:42
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-142
완료됨
Lily Oh
Sport Judo
Won by Ippon - 00:11
Mackenzie McPherson Budokan Judo School
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-140
완료됨
Beau Sorensen
Cohen Brothers Judo Club
Cyrus Koukos Cranford JKC Won by Ippon - 01:22
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-141
완료됨
Knox Williams
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 00:10
Jackson Morales tampa florida judo
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-143
완료됨
Jazlyn Diaz
Chief Pride Judo Club
Aida Shima Judo Alberta - Canada Won by Ippon - 00:50
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-134
완료됨
Dakota Hull
Hyland Hills Judo
Dakota Sanzana Fredericton Judo Club Won by Ippon - 03:47
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-132
완료됨
Gagik Amirkhanyan
Valley Judo Institute
Jayden Sanchez Colton Brown Training Center Won by Ippon - 02:52
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-144
완료됨
Harlee Hiller
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:27
Aubrey Genereux Suncoast Warriors Judo
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-142
완료됨
Ty Alversado
Harbor Judo Dojo
Misha Minevich Judo Club “Taifu” Toronto Won by Ippon - 01:56