Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 4 Female / Under 34kg
(Day 1)
4-122
Finito
Kaylee Nakaahiki
1st Baptist Church Harrah
Desiree Deaver Chief Pride Judo Club Won by Ippon - 00:44
Veteran Men / 5 / 73
(Day 1)
6-103
Finito
JoséMiguel Marte
Celtic Judo Club
Won by Ippon - 00:35
Steven Hernandez School of Hard Knocks
Intermediate Female / Under 47kg
(Day 1)
1-97
Finito
Makena Webb
tampa florida judo
Clarissa Cisneros Mojica Judo Club Won by Decision - 00:10
Senior Men / 81
(Day 1)
3-92
Finito
Jucoy Baatjes
Godai Judo
Emiliano Saucedo Goldschmied Becerra Judo Club Won by Ippon - 02:09
Bantam 4 Male / Under 30kg
(Day 1)
4-108
Finito
Diego Davila
Harbor Judo Dojo
Iaromir Zhukovskii Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:10
Juvenile Male / Under 48kg
(Day 1)
2-103
Finito
Jannaco Searcy
Black Ice Judo / Waka Mu Sha
Jebin Lee LA JUDO CLUB Won by Wazari - 05:29
Senior Women / 70
(Day 1)
5-88
Finito
Nina Seoane-Scheitermaier
San Jose State University Judo
Won by Ippon - 02:15
Katherine Bernier Universal Judo
Bantam 4 Female / Over 38kg
(Day 1)
4-120
Finito
Addison Brown
Chandler Judo Academy
Victoria Vasquez Guerreros Judo Club Won by Ippon - 00:05
Veteran Men / 3 / 100
(Day 1)
6-101
Finito
Matthieu Celerier
EL IDRISSI ACADEMY
Won by Ippon - 01:08
Marcus Surratt Fort Worth Judo Club
Cadet Male / Under 55kg
(Day 1)
2-75
Finito
Luka Tsikarishvili
DARFIGHT
Henry Parsadanian Hayastan Judo Won by Ippon - 00:24
Novice Men / 100
(Day 1)
7-100
Finito
Mark Klobukov
EL IDRISSI ACADEMY
Nurlykhan Suiinbay Olymp Fight Club Won by Ippon - 02:57
Juvenile Male / Under 64kg
(Day 1)
2-86
Finito
Emelyan Sokolov
Unaffiliated
Miles Broz American Judo and Jiu-Jitsu Academy Won by Ippon - 00:26
Veteran Men / 5 / 100+
(Day 1)
6-105
Finito
Michael Prieditis
Worktime Judo
Won by Ippon - 00:16
Timothy Webb Westlake Judo Club LLC
Intermediate Female / Under 47kg
(Day 1)
1-98
Finito
Lucy Wiener
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:15
Kristina Trych Sword Judo Sambo Club
Brown Belt Men / 100
(Day 1)
7-92
Finito
Vitaly Lonoshchuk
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 00:52
Paul Rodriguez Universal Judo
Intermediate Female / Under 47kg
(Day 1)
1-99
Finito
Violet Koida
Hawaii Tenri Judo
Woorin Paik LA JUDO CLUB Won by Ippon - 00:43
Juvenile Male / Under 64kg
(Day 1)
2-87
Finito
Antoine Thibodeau
Pedro's Judo Center
Won by Ippon - 00:45
Zaid Hasan Fort Worth Judo Club
Veteran Men / 3 / 81
(Day 1)
6-97
Finito
Jonathon Michaud
Griffin Judo
Won by Ippon - 00:14
Carlos Gonzalez School of Hard Knocks
Bantam 4 Female / Under 30kg
(Day 1)
4-124
Finito
Yarah Sosa-Roque
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 02:22
Zoe Brasseux Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Brown Belt Men / 100
(Day 1)
7-93
Finito
Stanislav Kolbasov
Olymp Fight Club
Nurlykhan Suiinbay Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:24
Bantam 6 Male / Under 39kg
(Day 1)
8-112
Finito
Jory New
Eastside Dojo
Arthur Rossin DARFIGHT Won by Ippon - 01:45
Senior Men / 90
(Day 1)
3-101
Finito
Oliveira Lundu
Unaffiliated
Won by Wazari - 04:00
Laziz Muradov Unaffiliated
Juvenile Male / Under 64kg
(Day 1)
2-88
Finito
Kenji Azarias
Tucson Dojo
Sela Gelber CJ Judo Won by Ippon - 00:36
Bantam 5 Male / Over 41kg
(Day 1)
Finito
IAKUB ALLAMOV
European Judo Academy
Won by Walkover
Sandro Giorgadze European Judo Academy
Bantam 5 Male / Over 41kg
(Day 1)
4-125
Finito
Jahvid Cotman
Chandler Judo Academy
Khachik Levonyan Glendale Judo Academy Won by Ippon - 00:24
Brown Belt Men / 100+
(Day 1)
Finito
Serge Shematsi
Midway Judo Club
Won by Walkover
Jora Petrosian Olymp Fight Club
Bantam 6 Male / Under 44kg
(Day 1)
8-104
Finito
Aldiyar Rysbek
Olymp Fight Club
Armen Yeremyan Glendale Judo Academy Won by Ippon - 00:39
Brown Belt Men / 66
(Day 1)
7-97
Finito
Sevak Petrosyan
Olymp Fight Club
Ethan Rutt Texas A&M Judo Team Won by Ippon - 01:00
Juvenile Male / Under 64kg
(Day 1)
2-89
Finito
Connor Gualandi
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:39
Elijah Phang Black Ice Judo / Waka Mu Sha
Veteran Men / 2 / 81
(Day 1)
6-99
Finito
Miguel Angel Diaz Valdez
Revolution dojo
Won by Ippon - 03:58
Adrian Alonzo Revolution dojo
Brown Belt Men / 60
(Day 1)
Finito
Ethan Duke
Black Ice Judo / Waka Mu Sha
Won by Walkover
Azamatkhuja Jalilov Olymp Fight Club
Bantam 6 Male / Under 39kg
(Day 1)
8-113
Finito
Aneesh Prakash
Tri-Valley Judo
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:40