Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-19
已完成
Drew Nishimura
Washington Judo Academy
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:39
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-20
已完成
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:05
Daniel Yupyn European Judo Academy
Novice Bantam 3 Female / Under 37kg
(Day 1)
1-6
已完成
Veda Nair
Eastside Dojo
Won by Ippon - 02:49
Sofia Linarez Becerra Judo Club
Novice Juvenile Male / Under 58kg
(Day 1)
8-14
已完成
Zack Gillotti
Front Range Judo
Hakob Avagyan Olymp Fight Club Won by Ippon - 01:29
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-16
已完成
Carolynne Teran
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 01:58
Carmen Tsyrlin Sakura Judo
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-21
已完成
Edward Zalinyan
Glendale Judo Academy
Won by Ippon - 00:06
Tyler Romero Chief Pride Judo Club
Novice Intermediate Male / Under 47kg
(Day 1)
8-16
已完成
Arthur Vartanyan
Olymp Fight Club
Arayik Vardanyan Glendale Judo Academy Won by Ippon - 00:30
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-15
已完成
Alan Kaipov
European Judo Academy
David Safaryan Glendale Judo Academy Won by Ippon - 00:54
Novice Bantam 3 Male / Under 36kg
(Day 1)
5-8
已完成
Joseph Taheny
Tohkon Judo Academy
Won by Wazari - 03:04
Samuel Velazco Ki itsu sai National training center
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-14
已完成
Flora Chalmeau
Docs gym
Won by Ippon - 01:16
FrankiLou Bruner Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-7
已完成
Olivia Dugenny
Tri-Valley Judo
Efstathia Oikonomaki Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 06:29
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-10
已完成
Nicole Cancela
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 01:56
Aura Sanchez-Salazar
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Day 1)
4-37
已完成
Johan Kim
LA JUDO CLUB
Won by Ippon - 00:05
Aedan Cina Cohen Brothers Judo Club
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-8
已完成
Kaiya Johnston
SouthWest Judo Academy
Won by Ippon - 00:15
Kayla Landers Gracie Judo USA
Novice Bantam 3 Female / Under 32kg
(Day 1)
1-9
已完成
Giuliana Eleazar-Steffen
Menomonee Judo Club-USA Judo Paralympic Training Site
Maria Alice Bastos Vendeirinho Westlake Judo Club LLC Won by Ippon - 02:37
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-20
已完成
Munir Ashurov
Olymp Fight Club
Henry Archote Unaffiliated Won by Ippon - 00:31
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-20
已完成
Magdalena Lacher
Welcome Mat Judo Club
Kathryn Novitskiy Cohen Brothers Judo Club Won by Hansokumake - 02:25
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-22
已完成
Dalec Araujo
OBC Judo
Rafael Mkrtchyan Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:08
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-12
已完成
Natalie Moreno
Kokoro Judo
Won by Ippon - 00:31
Ellianna Abbott Louisiana Judo Club
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-11
已完成
Jacob Sandal
Cohen Brothers Judo Club
Jayme Cohen Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 02:44
Novice Bantam 3 Male / Over 42kg
(Day 1)
6-13
已完成
Jaden Garcia
Guerreros Judo Club
Matias Montano Becerra Judo Club Won by Wazari - 03:00
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-22
已完成
Kosta Stellatos
Cohen Brothers Judo Club
Won by Decision - 02:09
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-9
已完成
Joie Jackson
USA Stars Foundation
Won by Wazari - 03:00
Laine Berkowitz Menomonee Judo Club-USA Judo Paralympic Training Site
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-13
已完成
Carmen Tsyrlin
Sakura Judo
Won by Ippon - 00:39
Adelia Kalmanovsky Cohen Brothers Judo Club
Novice Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
8-21
已完成
Nastasia Kobets
Yu-Tora Judo
Won by Ippon - 01:58
Angela Jimenez Taishi Judo Club
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-9
已完成
Efstathia Oikonomaki
Cohen Brothers Judo Club
Natalie Pino Won by Ippon - 00:18
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-17
已完成
Flora Chalmeau
Docs gym
Carolynne Teran Ki itsu sai National training center Won by Ippon - 00:08
Novice Bantam 3 Male / Under 36kg
(Day 1)
5-9
已完成
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
Samuel Velazco Ki itsu sai National training center Won by Ippon - 03:00
Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
6-8
已完成
Hunter Long
Unaffiliated
Arthur Darbinyan Olymp Fight Club Won by Ippon - 01:37
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-23
已完成
Benjamin Lahi
Fort Worth Judo Club
Henry Archote Unaffiliated Won by Ippon - 00:23
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-29
已完成
Jordan Kim
LA JUDO CLUB
Braxton Beeler Tulsa Judo and Jiu Jitsu Won by Ippon - 00:03
Novice Men / 100+
(Day 1)
8-25
已完成
Avery Enete
School of Hard Knocks
Won by Ippon - 01:44
Eric Flores School of Hard Knocks