Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
1-26
Закінчено
Carlos Rodriguez-Miranda
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 01:38
Emmanuel Rodriguez-Miranda Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / Level 3-4 / -65 kg / Beginner
(Day 1)
3-18
Закінчено
Gianni Vazquez
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:30
Rodrigo Valdovinos Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -45 kg / Level 3-4 / Beginner
Isaac is a Volunteer Competitor
—
(Day 1)
2-32
Закінчено
Isaac Kang
Riverside Youth Judo Club
Leonardo Osorio Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 01:42
Bantam Girls 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Keira is a Volunteer Competitor - therapists with Isabella*
—
(Day 1)
1-27
Закінчено
Julia Flores
Riverside Youth Judo Club
Keira Abarca Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:43
Junior Boys 15-16 years - Adaptive / -75 kg / Beginner / Level 1-2
(Day 1)
3-16
Закінчено
Kenzo Dong
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 00:50
Alex Nicolas Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / Level 3-4 / -65 kg / Beginner
(Day 1)
3-19
Закінчено
Gianni Vazquez
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 00:33
Jorge Nicolas Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 5
Leon is a volunteer competitor in this group
—
(Day 1)
1-30
Закінчено
Salvador Ayala Gallardo
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:40
Leon Lemus Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 15-16 years - Adaptive / -75 kg / Beginner / Level 1-2
(Day 1)
3-17
Закінчено
Alex Nicolas
Riverside Youth Judo Club
Khann Dong Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 01:24
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Erandi is a volunteer competitor
—
(Day 1)
2-28
Закінчено
Erandi Gonzalez
Riverside Youth Judo Club
Zelma Salman Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:21
Bantam Girls 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Keira is a Volunteer Competitor - therapists with Isabella*
—
(Day 1)
1-28
Закінчено
Julia Flores
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:01
Isabella Ceja Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Erandi is a volunteer competitor
—
(Day 1)
2-29
Закінчено
Erandi Gonzalez
Riverside Youth Judo Club
Match was declared a draw
Zelma Salman Riverside Youth Judo Club Match was declared a draw
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -40 kg / Level 5 / Beginner
Luke is a Volunteer Competitor
—
(Day 1)
2-33
Закінчено
Luke Gufrinck
Riverside Youth Judo Club
Scott Katzenstein Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:28
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Erandi is a volunteer competitor
—
(Day 1)
2-30
Закінчено
Erandi Gonzalez
Riverside Youth Judo Club
Match was declared a draw
Zelma Salman Riverside Youth Judo Club Match was declared a draw
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -40 kg / Level 5 / Beginner
Luke is a Volunteer Competitor
—
(Day 1)
2-34
Закінчено
Luke Gufrinck
Riverside Youth Judo Club
Scott Katzenstein Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:39
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / Level 3-4 / -65 kg / Beginner
(Day 1)
3-20
Закінчено
Jorge Nicolas
Riverside Youth Judo Club
Won by Decision
Rodrigo Valdovinos Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 5
Leon is a volunteer competitor in this group
—
(Day 1)
1-31
Закінчено
Salvador Ayala Gallardo
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:00
Marcelo Ayala Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Keira is a Volunteer Competitor - therapists with Isabella*
—
(Day 1)
1-29
Закінчено
Isabella Ceja
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:09
Keira Abarca Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -65 kg / Beginner / Level 1-2
(Day 1)
2-35
Закінчено
Moises Torres
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:23
Maddix Figueroa Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 5
Danilo is a Volunteer Competitor - be careful with Felipe
—
(Day 1)
3-21
Закінчено
Danilo Martinez
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:30
Felipe Landeros Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -65 kg / Beginner / Level 1-2
(Day 1)
2-36
Закінчено
Moises Torres
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 01:12
Maddix Figueroa Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 5
Leon is a volunteer competitor in this group
—
(Day 1)
1-32
Закінчено
Marcelo Ayala
Riverside Youth Judo Club
Leon Lemus Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 02:18
Senior Men - Adaptive / -80 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
3-23
Закінчено
Dylan Leon
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 02:30
Edgar Gonzalez Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -40 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
1-33
Закінчено
Christopher Lee
Riverside Youth Judo Club
Zachary Miller Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:59
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Bella is Level 5 - Lina is a volunteer competitor
—
(Day 1)
1-36
Закінчено
Bella Garcia
Riverside Youth Judo Club
Lina Hernandez Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:15
Senior Men - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 5
Danilo is a Volunteer Competitor - be careful with Felipe
—
(Day 1)
3-22
Закінчено
Danilo Martinez
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 00:30
Felipe Landeros Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
2-37
Закінчено
Benjamin Olson
Riverside Youth Judo Club
Jesse Martinez Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 02:30
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -40 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
1-34
Закінчено
Christopher Lee
Riverside Youth Judo Club
Cloud Lemus Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 01:56
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
2-38
Закінчено
Benjamin Olson
Riverside Youth Judo Club
Jesse Martinez Riverside Youth Judo Club Won by Decision
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Bella is Level 5 - Lina is a volunteer competitor
—
(Day 1)
1-37
Закінчено
Bella Garcia
Riverside Youth Judo Club
Lina Hernandez Riverside Youth Judo Club Won by Ippon
Senior Men - Adaptive / -80 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
3-24
Закінчено
Dylan Leon
Riverside Youth Judo Club
Match was declared a draw - 02:30
Adonay Lopez Riverside Youth Judo Club Match was declared a draw - 02:30
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -40 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
1-35
Закінчено
Cloud Lemus
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 00:32
Zachary Miller Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
(Day 1)
2-39
Закінчено
Sophia Guerrero
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 01:27
Khloe Dong Riverside Youth Judo Club