Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Novice Age 11-12 Group B 50-53kg
(Day 1)
4-73
Završeno
Aleydi Guerrero
Becerra Judo Club
Talayah Dunford Pan-Afrikan Judo Pobedio po Ippon - 00:12
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-78
Završeno
Joseph Domenico
Gracie Judo USA
Pobedio po Ippon - 01:12
Ethan Aranki Ruben Martin Judo Training Center
Boys Novice Age 9-10 Group C 32-34kg
(Day 1)
2-57
Završeno
Wayne Giles
Okuri Judo
Pobedio po Ippon
Wyatt Wulzer Reding Martial Arts
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-92
Završeno
Raaida Hasnain
Texas A&M Judo Team
Enola Hawley Louisiana Judo Club Pobedio po Wazari - 04:00
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-79
Završeno
William Yoshida
Eastside Dojo
Pobedio po Ippon - 00:32
Jory New Eastside Dojo
Boys Novice Age 11-12 Group B 42-45kg
(Day 1)
2-65
Završeno
Ulbrecht Muller
Becerra Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:25
Ike Leeck Denton Jr Optimist Judo Club
Girls Novice Age 11-12 Group C 58-64kg
(Day 1)
4-75
Završeno
Carolina Gonzales
Becerra Judo Club
Ana Sofia Gallego Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 00:23
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-70
Završeno
Majeed Khan
Universal Judo Club
Patrick Rodriguez Academy of Modern Martial Arts (AMMA) Pobedio po Ippon - 02:02
Girls Novice Age 13-14 Group C 63-72kg
(Day 1)
4-77
Završeno
Emily Webb
Valor Martial Arts Studio
Sofia C De Vaca Becerra Judo Club Pobedio po Ippon - 00:06
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-71
Završeno
Tyler Moore
Texas A&M Judo Team
Carson Mills Welcome Mat Judo Club Pobedio po Ippon - 00:07
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-93
Završeno
Katie Gray
Texas A&M Judo Team
Katie Carey Louisiana Judo Club Pobedio po Ippon - 03:19
Boys Novice Age 11-12 Group C 53-68kg
(Day 1)
2-72
Završeno
Axel Ortiz
Becerra Judo
Samuel Koenig Universal Judo Pobedio po Wazari - 02:59
Girls Novice Age 13-14 Group A 40-44kg
(Day 1)
4-80
Završeno
Olivia Pizana
Westlake Judo Club LLC
Pobedio po Ippon - 00:20
Kayla Jeter Ruben Martin Judo Training Center
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-72
Završeno
Jay Patel
Texas A&M Judo Team
Franklin Hobbs Memphis Judo and Jiu-Jitsu Pobedio po Ippon - 00:11
Boys Age 13-14 Group B 48-52.9kg
(Day 1)
3-88
Završeno
Caleb Cedeno
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:22
Hussein Kadim Fort Worth Judo Club
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-94
Završeno
Sika Hounfodji
Westlake Judo Club LLC
Pobedio po Ippon - 00:19
Anna Parkhurst Tennessee Judo Academy
Girls Novice Age 11-12 Group B 50-53kg
(Day 1)
4-74
Završeno
Aleydi Guerrero
Becerra Judo Club
Talayah Dunford Pan-Afrikan Judo Pobedio po Ippon - 00:16
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-95
Završeno
Jane Seeland
GroundDwellers JJA
Pobedio po Ippon - 00:05
Michelle Chou Eastside Dojo
Boys Age 13-14 Group B 48-52.9kg
(Day 1)
3-89
Završeno
Quinn Brasseux
Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Pobedio po Ippon - 00:35
Stiles Deneault Reding Martial Arts
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-73
Završeno
Andy Bui
Texas A&M Judo Team
Theodore Lehmen Jefferson City Judo Club Pobedio po Ippon - 01:18
Girls Novice Age 11-12 Group C 58-64kg
(Day 1)
4-76
Završeno
Carolina Gonzales
Becerra Judo Club
Ana Sofia Gallego Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 00:17
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-96
Završeno
Enola Hawley
Louisiana Judo Club
Claire Seeland GroundDwellers JJA Pobedio po Ippon - 00:08
Senior Novice (under brown) / Male / 131-150 pounds / 13+ years
(Day 1)
1-74
Završeno
Nathan Le
Texas A&M Judo Team
Patrick Rodriguez Academy of Modern Martial Arts (AMMA) Pobedio po Ippon - 00:11
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-84
Završeno
Ethan Aranki
Ruben Martin Judo Training Center
Pobedio po Ippon - 00:31
Emory Compton Reding Martial Arts
Girls Novice Age 13-14 Group C 63-72kg
(Day 1)
4-78
Završeno
Emily Webb
Valor Martial Arts Studio
Alexis Torrez Champion Martial Arts & Fitness Pobedio po Ippon - 00:31
Boys Age 13-14 Group A 39-45kg
(Day 1)
3-82
Završeno
Jory New
Eastside Dojo
Joseph Domenico Gracie Judo USA Pobedio po Ippon - 01:22
Senior Novice (under brown) / Female / 121-140 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-97
Završeno
Lauren Blessing
Discipleship Judo
Katie Carey Louisiana Judo Club Pobedio po Ippon - 00:55
Senior Novice (under brown) / Female / 0-120 pounds / 13+ years
(Day 1)
Završeno
Mia Truesdale
Gracie Judo USA
Pobeda bez borbe
Micha Anderson Louisiana Judo Club
Boys Age 13-14 Group C 53-57kg
(Day 1)
3-94
Završeno
Bryan Loya
Nathanael Seeland GroundDwellers JJA Pobedio po Ippon - 00:42
Senior Novice (under brown) / Male / 171-190 pounds / 13+ years
(Day 1)
2-74
Završeno
Anthony Grosso
Lopez Judo Academy
Altynbek Tangirbergen Fort Worth Judo Club Pobedio po Wazari - 04:00
Girls Novice Age 13-14 Group A 40-44kg
(Day 1)
4-81
Završeno
Olivia Pizana
Westlake Judo Club LLC
Pobedio po Ippon - 02:30
Kayla Jeter Ruben Martin Judo Training Center
Senior Novice (under brown) / Female / 141-160 pounds / 13+ years
(Day 1)
5-103
Završeno
Kayleigh Escudero
Eastside Dojo
Pobedio po Ippon - 01:37
Brittney Chapman Ruben Martin Judo Training Center