Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intl Juvenile Male / Under 48kg
(Day 1)
I4-97
Završeno
Tai Maeda
Seiei Judo Club
Ethan Boldbaatar Berkeley Genco Judo Club Pobedio po Ippon - 02:47
Intl Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
I6-79
Završeno
Octavio DeOliveira
Pedro's Judo Center
Pobedio po Ippon - 02:22
Luca Ximenes SouthWest Judo Academy
Intl Juvenile Male / Under 40kg
(Day 1)
I4-104
Završeno
VIDAL POCAIGUE
Bojuka Ryu
Henry De Roulet Cahill’s Judo Academy Pobedio po Ippon - 00:33
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-107
Završeno
Anna MacMillan
Gracie Judo USA
Hannah Ramirez Nakano Judo Academy Pobedio po Ippon - 00:12
Intl Novice Bantam 3 Male / Under 25kg
(Day 1)
I3-66
Završeno
Micah Thai
Hawaii Kaikaku Judo Club
Artur Martirosyan Glendale Judo Academy Pobedio po Ippon - 01:55
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-108
Završeno
Angelina Willwerth
Cahill’s Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:28
Natalie Tolentino Unaffiliated
Intl Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
I1-71
Završeno
Brayden Nakamura
Hawaii Kaikaku Judo Club
Pobedio po Wazari - 03:00
Maverick Sanchez Hawaii Judo Academy
Intl Juvenile Female / Under 40kg
(Day 1)
I2-99
Završeno
Cheyann Hwang
San Gabriel Judo Dojo
Pobedio po Wazari - 03:00
Avery Kadohiro San Gabriel Judo Dojo
Intl Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
I6-80
Završeno
Denton Heuett
Joseki Dojo
Munkhbagana Galsandamba Pobedio po Ippon - 02:20
Intl Novice Bantam 3 Male / Under 25kg
(Day 1)
I3-67
Završeno
Marcus Fung
Cahill’s Judo Academy
Pobedio po Ippon - 01:26
Yamato Takaoka CJ Judo
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-109
Završeno
Uruwa Abe
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Ippon - 01:10
Tiffany Yanagi San Gabriel Judo Dojo
Intl Juvenile Female / Under 58kg
(Day 1)
I6-84
Završeno
Zoe Zimmermann
Westlake Judo Club LLC
Meena Phan San Gabriel Judo Dojo Pobedio po Ippon - 00:21
Intl Juvenile Female / Under 40kg
(Day 1)
I2-100
Završeno
Cassie Itatani
San Jose Buddhist Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:45
Taegan Escaba Hawaii Tenri Judo
Intl Juvenile Female / Under 58kg
(Day 1)
I6-85
Završeno
Delgerzaya Galerdene
Berkeley Genco Judo Club
Mia Lee Unaffiliated Pobedio po Ippon - 01:15
Intl Novice Bantam 3 Male / Under 30kg
(Day 1)
I5-66
Završeno
Gen Kogure
Nakano Judo Academy
Aram Rafian Hayastan MMA Academy Pobedio Odlukom - 05:00
Intl Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
I5-74
Završeno
Adriana Daoang
Hawaii Tenri Judo
Pobedio po Ippon - 00:30
Lydia Derbin Bojuka Ryu
Intl Juvenile Female / Under 58kg
(Day 1)
I6-86
Završeno
Saoirse Iberri-Shea
DC Fighters USA-Judo Club
Anna Kirillova Carolinas American Judo Association Pobedio po Ippon - 02:07
Intl Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
I3-75
Završeno
Erkhembayar Batkhishig
Berkeley Genco Judo Club
Pobedio po Wazari - 03:54
Khantenger Erdembilegt Seiei Judo Club
Intl Juvenile Male / Under 48kg
(Day 1)
I4-99
Završeno
Erkhem Ankhbaatar
Kims Martial and Fitness
Ethan Boldbaatar Berkeley Genco Judo Club Pobedio po Ippon - 04:24
Intl Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
I5-75
Završeno
Reagan Mathers
SouthWest Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:30
Evelyn Kennedy Gracie Judo USA
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-110
Završeno
Hannah Ramirez
Nakano Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:52
Angelina Willwerth Cahill’s Judo Academy
Intl Novice Bantam 3 Male / Under 25kg
(Day 1)
I3-68
Završeno
Marcus Fung
Cahill’s Judo Academy
Micah Thai Hawaii Kaikaku Judo Club Pobedio po Ippon - 00:47
Intl Intermediate Female / Under 42kg
(Day 1)
I1-61
Završeno
Michelle Boldbaatar
Berkeley Genco Judo Club
Pobedio po Ippon - 08:11
KIANA KITAURA Obukan Judo Dojo, Inc.
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-111
Završeno
Jayne Loo
Budokan Judo Dojo-Japanese Cultural & Community Center of Washington
Pobedio po Ippon - 00:57
Kayla Astrero CJ Judo
Intl Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
I6-81
Završeno
Munkhbagana Galsandamba
Pobedio po Wazari - 03:00
Luca Ximenes SouthWest Judo Academy
Intl Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
I4-112
Završeno
Anna MacMillan
Gracie Judo USA
Pobedio po Ippon - 00:33
Natalie Tolentino Unaffiliated
Intl Juvenile Female / Under 48kg
(Day 1)
I5-78
Završeno
Candice Carandang
San Jose Buddhist Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:27
Tabatha Thellaeche SouthWest Judo Academy
Intl Juvenile Female / Under 58kg
(Day 1)
I6-87
Završeno
Meena Phan
San Gabriel Judo Dojo
Mia Lee Unaffiliated Pobedio po Ippon - 00:44
Intl Juvenile Male / Under 58kg
(Day 1)
I2-91
Završeno
Payton Lee
Unaffiliated
Pobedio po Ippon - 06:38
Kevin Purevdorj Berkeley Genco Judo Club
Intl Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
I3-76
Završeno
Alex Ko
LA JUDO CLUB
Pobedio po Ippon - 02:54
Christopher Noah Cabato Cahill’s Judo Academy
Intl Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
I1-72
Završeno
Antoine Cotte
Griffin Judo
Higen Castillo USA Stars East Pobedio po Ippon - 01:18
Intl Juvenile Female / Under 48kg
(Day 1)
I5-79
Završeno
Naomi Luther
Obukan Judo Dojo, Inc.
Pobedio po Ippon - 00:46
Mia Truesdale Gracie Judo USA