Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Male / Under 53kg
(Day 1)
2-181
Acabado
Alikhan Kanat
Los Angeles Tenri Judo Dojo
Hector Delort-Brazee San Francisco Judo Institute Won by Ippon - 01:48
Intermediate Female / Under 38kg
(Day 1)
1-180
Acabado
Sofia Castillo
USA Stars East
Won by Wazari - 03:34
Saraval McGregor Platte River Judo
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-182
Acabado
Denis Grischenko
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:14
Khurshed Gafurov Olymp Fight Club
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-183
Acabado
Skylen Schulz
Matside Sports
Marcus Parks Eastside Dojo Won by Ippon - 00:12
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-186
Acabado
Jaafar Hasan
Fort Worth Judo Club
Luca Ximenes SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 02:21
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-188
Acabado
Astan Lokhov
European Judo Academy
Denis Grischenko DARFIGHT Won by Walkover
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-190
Acabado
Denis Grischenko
DARFIGHT
Won by Walkover
Skylen Schulz Matside Sports
Juvenile Male / Under 53kg
(Day 1)
2-184
Acabado
Hector Delort-Brazee
San Francisco Judo Institute
Joaquin Daniel Lucente Tri-Valley Judo Won by Ippon - 01:34
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-189
Acabado
SAMUEL MOON
LA JUDO CLUB
Jaafar Hasan Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 00:39
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-191
Acabado
Marcus Parks
Eastside Dojo
Luca Ximenes SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 00:18
Juvenile Male / Under 53kg
(Day 1)
2-185
Acabado
Bryce Vasquez
Chief Pride Judo Club
Won by Hansokumake - 03:37
Joaquin Daniel Lucente Tri-Valley Judo
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-192
Acabado
Jaafar Hasan
Fort Worth Judo Club
Denis Grischenko DARFIGHT Won by Ippon - 00:31
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-193
Acabado
Denis Grischenko
DARFIGHT
Won by Ippon - 05:25
Marcus Parks Eastside Dojo
Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
2-194
Acabado
Luca Ximenes
SouthWest Judo Academy
Won by Ippon - 00:32
Denis Grischenko DARFIGHT
Brown Belt Women / 57
(Day 1)
5-14
Acabado
Hayley Leonard
1st Baptist Church Harrah
Romina Torales Eastside Dojo Won by Ippon
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-110
Acabado
Presten Schulz
Matside Sports
Won by Ippon
Gor Voskerchyan Olymp Fight Club
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-114
Acabado
Brayden LeSon
Makoto Kai Judo
Won by Ippon
Presten Schulz Matside Sports
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-118
Acabado
Yahia Abdelhakeem
Eastside Dojo
Gor Voskerchyan Olymp Fight Club Won by Ippon
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-124
Acabado
Adam Vinner
LA JUDO CLUB
Won by Hansokumake
Brayden LeSon Makoto Kai Judo
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-127
Acabado
Stefan Vihrov
Cohen Brothers Judo Club
Won by Wazari
Brayden LeSon Makoto Kai Judo
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-121
Acabado
Colt Williams
Lopez Judo Academy
Won by Ippon
Presten Schulz Matside Sports
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-122
Acabado
Gor Voskerchyan
Olymp Fight Club
Alexander LI Centre sportive Ippon Won by Ippon
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-126
Acabado
Colt Williams
Lopez Judo Academy
Alexander LI Centre sportive Ippon Won by Ippon
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-128
Acabado
Alexander LI
Centre sportive Ippon
Won by Ippon
Andy Polonskiy Sword Judo Sambo Club
Intermediate Male / Under 34kg
(Day 1)
1-129
Acabado
Colden Jefferson
CJ Judo
Adam Vinner LA JUDO CLUB Won by Wazari