Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-9
Gotowy
Jannaco Searcy
Black ICE Judo
Wygrane przez Wazari - 00:29
Timur Kurbanov Blue Tree Phuket
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-12
Gotowy
Taylor Stocker
Phoenix Judo Club - Washington
Wygrana przez Ippon - 00:53
Kaleb Navarro YMCA Panther Judo Club
Golden Score -IJF Junior - Male - Heavy heavy
(Sunday 30:th of July)
Gotowy
Oleksandr Semenenko
Generation Judo club
Gary Trapp Wolf Judo Club Wygrana walkowerem - 05:00
Golden Score - Juvenile - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
6-5
Gotowy
Sophie Li
Phoenix Judo Club - Washington
Zwycięstwo przez Hansokumake - 06:05
Mio Hiam Phoenix Judo Club - Washington
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-13
Gotowy
Daniel Gogichaev
Judo Sambo Center
Enzo Rodriguez Chief Pride Judo Club Wygrane przez Wazari - 00:14
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-12
Gotowy
Roman Semyrozum
Sport Centre Ippon
Wygrana przez Ippon - 00:41
NICK SANTANA Mambi Judo Club, Corp
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-7
Gotowy
Oscar Petrikas
Blue Tree Phuket
Wygrane przez Wazari - 04:32
Alejandro Socias Judo Naco
Golden Score - Juvenile - Female -Medium
(Sunday 30:th of July)
6-3
Gotowy
Kalykova Aruuke
Kaiya Johnston SouthWest Judo Academy Wygrana przez Ippon - 01:19
Golden Score - Bantam 5 - Male - Heavy heavy
(Sunday 30:th of July)
2-10
Gotowy
Georgiy Berezovskiy
Ararat Martial Arts And Fitness Center
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Wygrane przez Wazari - 00:14
Golden Score -IJF Junior - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
4-5
Gotowy
Kyan Rivera Rivera
Escuela del deporte de San Juan
Wygrane przez Wazari - 05:22
Artur Mkrtumyan Olymp Fight Club
Golden Score - Juvenile - Male - Medium light
(Sunday 30:th of July)
5-11
Gotowy
Emmanuel Fiffe
Mambi Judo Club, Corp
Wygrana przez Ippon - 01:14
Dmitry Kondratev DARFIGHT
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-8
Gotowy
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
YAER ARKOVIZ Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Wygrana przez Ippon - 00:53
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-19
Gotowy
Apollo Baca
North Sound Judo Club
Dario Berrios Oliva Mambi Judo Club, Corp Wygrane przez Wazari - 07:13
Golden Score - Juvenile - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
6-6
Gotowy
Kristina Trych
Sword Judo Sambo Club
Mio Hiam Phoenix Judo Club - Washington Wygrane przez Wazari - 02:03
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-14
Gotowy
Enzo Rodriguez
Chief Pride Judo Club
Taylor Stocker Phoenix Judo Club - Washington Wygrana przez Ippon - 00:06
Golden Score - Bantam 6 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-17
Gotowy
Davit Khachatryan
Glendale Judo Academy
Marco Aracena Judo Naco Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:43
Golden Score - Juvenile - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
6-7
Gotowy
Makena Webb
tampa florida judo
Sophie Li Phoenix Judo Club - Washington Wygrana przez Ippon - 00:28
Golden Score - Bantam 5 - Male - Heavy heavy
(Sunday 30:th of July)
2-11
Gotowy
Georgiy Berezovskiy
Ararat Martial Arts And Fitness Center
Turgunov Umar Kyrgyz Republic Wygrana przez Ippon - 00:37
Golden Score - Bantam 3 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-15
Gotowy
Daniel Gogichaev
Judo Sambo Center
Wygrane przez Wazari - 00:26
Kaleb Navarro YMCA Panther Judo Club
Golden Score - Cadet - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
4-7
Gotowy
Garrett Parker
Judo Alberta - Canada
Zwycięstwo przez Hansokumake - 09:30
Denis Grischenko DARFIGHT
Golden Score -IJF Junior - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
6-10
Gotowy
Bryant Soto Sanchez
Escuela del deporte de San Juan
Bolotbek Attokurov Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:30
Golden Score - Bantam 6 - Male - Medium
(Sunday 30:th of July)
2-18
Gotowy
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Edwin Vega Chief Pride Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:43
Golden Score -IJF Junior - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
4-6
Gotowy
Artur Mkrtumyan
Olymp Fight Club
Wygrana przez Ippon - 06:17
Valentine Khetagourov Blue Tree Phuket
Golden Score - Bantam 4 - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
1-26
Gotowy
Carmen Tsyrlin
Sakura Judo Academy
Terry Eum Guerreros Judo Club Wygrana przez Ippon - 07:20
Golden Score -IJF Junior - Male - Heavy heavy
(Sunday 30:th of July)
Gotowy
Oleksandr Semenenko
Generation Judo club
Gary Trapp Wolf Judo Club Wygrana walkowerem
Golden Score - Bantam 4 - Female - Light
(Sunday 30:th of July)
1-27
Gotowy
Adelia Kalmanovsky
Cohen Brothers Judo Club
Wygrana przez Ippon - 05:16
Tinsley Dickhut Cache Valley Judo Club
Golden Score - Bantam 6 - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
2-22
Gotowy
Kemuel Sterling
Wygrane przez Wazari - 01:01
Mark Phillips Sport Judo
Golden Score - Bantam 4 - Male - Light
(Sunday 30:th of July)
1-17
Gotowy
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Wygrane przez Wazari - 05:07
Daniel Gogichaev Judo Sambo Center
Golden Score - Cadet - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
4-8
Gotowy
Gavin Ross
Hamilton Judo Club
Peter Swierczynski Stamford Judo Wygrana przez Ippon - 00:14
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-9
Gotowy
Oscar Petrikas
Blue Tree Phuket
Massimo Casazza Pedro's Judo Center Wygrane przez Wazari - 06:24
Golden Score - Bantam 6 - Male - Heavy
(Sunday 30:th of July)
2-23
Gotowy
Kemuel Sterling
Khachik Levonyan Glendale Judo Academy Wygrane przez Wazari - 00:14
Golden Score - Intermediate - Male - Light light
(Sunday 30:th of July)
3-10
Gotowy
YAER ARKOVIZ
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Wygrane przez Wazari - 00:10
Alexander Abovyan Glendale Judo Academy