Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Veteran Men / Open under 50 / Open
(Saturday)
Gotowy
John Rockwell
Top Judo
Jeffrey Poole USA Stars of Salt Lake City Wygrana walkowerem
Brown Belt Men / 100+
(Saturday)
2-60
Gotowy
Makini Manu
Unaffiliated
Chayton Acevedo Guerreros Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:53
Novice Women / Open
(Saturday)
3-63
Gotowy
Marisa Mercier
The Front Jiu Jitsu Collective
Wygrana przez Ippon - 01:10
Kaitlin Akif High Noon BJJ Team
Veteran Men / 3 / 73
(Saturday)
1-77
Gotowy
Michael Nimon
Griffin Judo
Zwycięstwo przez Hansokumake - 01:26
Elan Adre Bridgetown Judo
Senior Men / Open
(Saturday)
6-73
Gotowy
Alex Simion
Unaffiliated
Chisei Nakabayashi Los Angeles Tenri Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 01:20
Veteran Men / 4 / 81
(Saturday)
5-79
Gotowy
Jeffrey Poole
USA Stars of Salt Lake City
John Rockwell Top Judo Wygrana przez Ippon - 01:03
Brown Belt Men / 90
(Saturday)
4-67
Gotowy
Richard Nero
Unaffiliated
Wygrana przez Ippon - 03:11
Joshua Alvarez Griffin Judo
Senior Men / 73
(Saturday)
3-64
Gotowy
Antonio Alvarado
Pedro's Judo Center
Wygrana przez Ippon - 02:24
Alex Jacobson The Compound Judo Club
Veteran Men / 5 / 73
(Saturday)
6-75
Gotowy
Richard Quinby, Jr.
Fayetteville/Fort Bragg Judo Club
Juan Zevallos Fayetteville/Fort Bragg Judo Club Wygrane przez Wazari - 03:23
Veteran Men / Open under 50 / Open
(Saturday)
Gotowy
Joshua Suzara
CJ Judo
Wygrana walkowerem
Gilbert Anderson Unaffiliated
IJF Junior Men / 73
(Saturday)
7-72
Gotowy
Sterling Fontaign
McCall Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:57
Haden Tamura McCall Judo Club
Veteran Men / 1 / 73
(Saturday)
5-80
Gotowy
Max Axelrod
Celtic Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:33
ALEXANDER PEYGAMBARIAN Kamikaze Judo
Veteran Men / 5 / 81
(Saturday)
8-90
Gotowy
Sandro Endler
Sasaki Judo
Wygrana przez Ippon - 00:54
Ray Marquez Myrtle Beach BJJ & Judo
Brown Belt Men / 100+
(Saturday)
2-59
Gotowy
Daryll Weledji
Docs gym
Wygrana przez Ippon - 03:09
Gilbert Anderson Unaffiliated
Veteran Men / 3 / 81
(Saturday)
1-78
Gotowy
Denis Trofimov
Los Angeles Tenri Judo Dojo
Galen Lyle Unaffiliated Wygrana przez Ippon
Brown Belt Men / 73
(Saturday)
1-79
Gotowy
Riley Schmitz
Docs gym
Jhullian Donawa High Noon BJJ Team Wygrana przez Ippon - 00:10
Veteran Men / Open under 50 / Open
(Saturday)
8-91
Gotowy
Konstantin Chigrin
Orange County Judo Training Center
Wygrana przez Ippon - 01:19
Michael Valentine Hawaii Tenri Judo
IJF Junior Men / 73
(Saturday)
7-73
Gotowy
Ryder Yoshitake
San Gabriel Judo Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:40
WILLIAM YOUM LA JUDO CLUB
IJF Junior Men / 60
(Saturday)
3-65
Gotowy
Jonathan Yang
LA JUDO CLUB
Wygrana przez Ippon - 00:22
Abdykerim Atabayev Eastside Dojo
Veteran Men / 3 / 81
(Saturday)
1-80
Gotowy
Danilo Janjic
Chicago Tenri Judo Dojo
Brian Mendez Harbor Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 00:47
IJF Junior Men / 60
(Saturday)
3-66
Gotowy
Justin Mata
High Noon BJJ Team
Tyler Higashi San Gabriel Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 00:41
Veteran Women / 5 / 63
(Saturday)
5-81
Gotowy
Pamela Moye
Sawtelle Judo Dojo
Wendy Pietroniro Unaffiliated Wygrana przez Ippon - 01:53
Brown Belt Men / 90
(Saturday)
4-69
Gotowy
Blaze Decker
McCall Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:21
Scotty Ryerson Hollywood Judo
Veteran Men / 4 / 90
(Saturday)
1-81
Gotowy
Nicholas Domenico
Gracie Judo USA
Wygrana przez Ippon - 00:41
Matt Iseri Idaho Martial Arts Institute (I.M.A.I)
IJF Junior Men / 60
(Saturday)
3-67
Gotowy
Tyler Kuwabara
Hawaii Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:29
Jebin Lee LA JUDO CLUB
Senior Men / Open
(Saturday)
6-77
Gotowy
Chisei Nakabayashi
Los Angeles Tenri Judo Dojo
Geronimo Saucedo Goldschmied Becerra Judo Club Zwycięstwo przez Hansokumake - 06:42
Brown Belt Men / 100+
(Saturday)
2-61
Gotowy
Ulysses Aburto
Riverside Youth Judo Club
Amir Lacy Griffin Judo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:42
IJF Junior Men / 66
(Saturday)
5-82
Gotowy
Jacob Yang
LA JUDO CLUB
Wygrana przez Ippon - 03:15
Lenny Sheynfeld Pedro's Judo Center
IJF Junior Men / 60
(Saturday)
3-68
Gotowy
Gagik Amirkhanyan
Valley Judo Institute
Wygrana przez Ippon - 04:00
Kyle Tran Jason Morris Judo Center
Veteran Men / 3 / 81
(Saturday)
1-82
Gotowy
Galen Lyle
Unaffiliated
Oscar Lahoud Brooklyn Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:33
Veteran Men / 3 / 90
(Saturday)
4-70
Gotowy
Jonathon Michaud
Griffin Judo
Wygrana przez Ippon - 00:26
Alexander Painter High Noon BJJ Team
Veteran Men / Open under 50 / Open
(Saturday)
Gotowy
Joshua Suzara
CJ Judo
Wygrana walkowerem
Jonathon Michaud Griffin Judo