Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-74
Gotowy
Michael Vebukele
Okuri Judo
Saul Usain Gutiérrez Reinoso Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 02:13
Senior Men - Brown Belt -73
(Day 1)
Gotowy
Christian Leman
Kokoro Judo Club
Ethan Rutt Texas A&M Judo Team Wygrana walkowerem
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-75
Gotowy
Eric Siaba
Texas A&M Judo Team
MARLON GARCIA Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:01
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-103
Gotowy
Jerry He
Westlake Judo Club LLC
Wygrana przez Ippon - 01:45
Amir Sattarov Kara Judo Club
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-102
Gotowy
Casey Theall
School of Hard Knocks
Akshay Kesavan Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 00:09
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-76
Gotowy
Ulf Patrik Eriksson
Kokoro Judo Club
Jack Huff Texas A&M Judo Team Wygrana przez Ippon - 02:17
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-99
Gotowy
Jerry He
Westlake Judo Club LLC
Wygrana przez Ippon - 00:11
Brayden Witbrodt School of Hard Knocks
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-100
Gotowy
Casey Theall
School of Hard Knocks
Amir Sattarov Kara Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:22
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-104
Gotowy
Brayden Witbrodt
School of Hard Knocks
Akshay Kesavan Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 00:08
Senior Men - Brown Belt -73
(Day 1)
2-84
Gotowy
Ethan Rutt
Texas A&M Judo Team
Wygrana przez Ippon - 06:16
Chris Farias Westlake Judo Club LLC
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-77
Gotowy
CARROLL LOPES
Westlake Judo Club LLC
David Tanoos Eastside Dojo Wygrana przez Ippon - 01:33
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-105
Gotowy
Casey Theall
School of Hard Knocks
Jerry He Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 00:34
Senior Men - Brown Belt -73
(Day 1)
2-87
Gotowy
Patrick Rodriguez
Academy of Modern Martial Arts (AMMA)
Wygrana przez Ippon - 01:51
Michael Vebukele Okuri Judo
Senior Men - Brown Belt -81
(Day 1)
2-89
Gotowy
Antonio Peña
Universal Judo
Wygrana przez Ippon - 01:02
Jose Soria Universal Judo
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-101
Gotowy
Amir Sattarov
Kara Judo Club
Wygrana przez Ippon - 02:20
Brayden Witbrodt School of Hard Knocks
Exhibition Novice Senior Women
(Day 1)
2-91
Gotowy
Merryll Dewabrata
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:16
MaryLena Bleile Eastside Dojo
Junior boys 9 to 10 Light
(Day 1)
3-107
Gotowy
Aiden Lambert
Chandler Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:48
Casey Theall School of Hard Knocks
Novice Junior boys 9 - 10 - Light
(Day 1)
3-106
Gotowy
Akshay Kesavan
Westlake Judo Club LLC
Wygrana przez Ippon - 00:48
Amir Sattarov Kara Judo Club
Senior Women / -57 kg
(Day 1)
2-93
Gotowy
Ellianna Abbott
Louisiana Judo Club
Stephanie Ni Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:02
Junior boys 9 to 10 Light
(Day 1)
3-108
Gotowy
Aiden Lambert
Chandler Judo Academy
Isaiah Allison Chandler Judo Academy Wygrana przez Ippon - 00:45
Senior Men - Brown Belt -81
(Day 1)
2-90
Gotowy
Jose Soria
Universal Judo
Wygrana przez Ippon - 00:19
Cuong Vu Westlake Judo Club LLC
Exhibition Novice Senior Women
(Day 1)
2-92
Gotowy
Merryll Dewabrata
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:17
MaryLena Bleile Eastside Dojo
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-78
Gotowy
Jack Huff
Texas A&M Judo Team
Eric Siaba Texas A&M Judo Team Wygrana przez Ippon - 03:00
Novice Senior Men -73
(Day 1)
1-79
Gotowy
David Tanoos
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 00:19
Michael Vebukele Okuri Judo
Novice Junior Girls 9 to 10 - Medium
(Day 1)
3-110
Gotowy
Ellie Gonzalez
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 03:00
Aylen Trevino Becerra Judo Club
Senior Women / -57 kg
(Day 1)
2-94
Gotowy
Ellianna Abbott
Louisiana Judo Club
Stephanie Ni Becerra Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:47
Junior boys 9 to 10 Light
(Day 1)
3-109
Gotowy
Isaiah Allison
Chandler Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:25
Casey Theall School of Hard Knocks
Novice Senior Men -81
(Day 1)
1-84
Gotowy
Mamdouh Nagy
Universal Judo
Wygrana przez Ippon - 00:35
Alex Villa Texas A&M Judo Team
Ex2 Novice Senior Women
(Day 1)
2-95
Gotowy
Griselle Jimenez Ruiz
Universal Judo
Rose-Marie Le Corre Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 00:13
Novice Junior Girls 9 to 10 - Medium
(Day 1)
3-111
Gotowy
Elycia Purington
School of Hard Knocks
Malika Alieva Kara Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:50
Senior Women / -63 kg
(Day 1)
Gotowy
Jayda Fulp
Chandler Judo Academy
Wygrana walkowerem
Theresa Lawler Kestrel Judo
Senior Women / -63 kg
(Day 1)
2-97
Gotowy
Sika Hounfodji
Westlake Judo Club LLC
Wygrana przez Ippon - 00:08
Jane Seeland GroundDwellers JJA