Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-79
Ferdig
Amir Temirbaev
Team BC
Seier på Ippon - 02:50
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-98
Ferdig
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Seier på Ippon - 01:12
Grace Xu Team BC
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-100
Ferdig
Andre Ruiz
Tri-City Judo
Liam Lee Cohen Brothers Judo Club Seier på Ippon - 00:09
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-96
Ferdig
Nikolai Babenko
Worcester Judo
Seier på Ippon - 00:44
Maikel De La Paz Jr Chief Pride Judo Club
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-93
Ferdig
Lucas Lachance
Ki itsu sai National training center
Marc Banchevski Sword Judo Sambo Club Seier på Ippon - 00:20
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-101
Ferdig
Selena Roman
Roman's Submission School
Alexandra Erb Reagan Martial Arts Seier på Ippon - 00:48
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-85
Ferdig
David Angel Grasso
YMCA Panther Judo Club
Uriah Yahel Colton Brown Training Center Seier på Wazari - 03:00
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-97
Ferdig
Innozen Alberto
North Sound Judo Club
RYAN MARCZYDLO Cranford JKC Seier på Ippon - 01:27
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-99
Ferdig
Nylah Deprez
Deprez Judo Club
Abby Tavarez Chief Pride Judo Club Seier på Ippon - 00:12
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-94
Ferdig
Fabrizzio Teran
Ki itsu sai National training center
Seier på Ippon - 00:13
Anzor Akmatov IS KIMS MA
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-80
Ferdig
Jackson Hillman
Team BC
Sebastian Teran Ki itsu sai National training center Seier på Ippon - 02:17
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-87
Ferdig
Zaid Badillo
Chief Pride Judo Club
David Shahbazian Glendale Judo Academy Seier på Ippon - 00:10
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-81
Ferdig
Higen Castillo
USA Stars East
Arel Roitman Judo Club “Taifu” Toronto Seier på Ippon - 01:03
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-107
Ferdig
Nefertari Tate
Top Game Martial Arts
Seier på Ippon - 00:22
Evangeline Abbott Louisiana Judo Club
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-98
Ferdig
Kira Yamamoto
Phoenix Judo Club - Washington
Unknown User Ki itsu sai National training center Seier på Ippon - 00:59
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-82
Ferdig
Tobin Hinton
Team BC
Robert Suvi Cohen Brothers Judo Club Seier på Ippon - 00:18
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-94
Ferdig
Yatzael Cruz Martinez
Mambi Judo Club, Corp
Daniel Zakharov European Judo Academy Seier på Ippon - 01:45
Intermediate Female / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
4-100
Ferdig
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Maribelle Deaver Chief Pride Judo Club Seier på Ippon - 00:42
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-89
Ferdig
Timur Kazanchev
Judo Sport Academy
Isaac Galarza Real Judo of Naples Seier på Ippon - 00:23
Intermediate Male / Under 38kg
(Friday 28:th of July)
6-95
Ferdig
Krenar Dedushi
Shoshinkan Martial Arts
Seier på Wazari - 03:00
Jonathan Davila Harbor Judo Dojo
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-99
Ferdig
Blake Genereux
Suncoast Warriors Judo
Seier på Ippon - 01:23
TENGIS BATBAATAR Hayastan MMA Academy
Intermediate Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-108
Ferdig
Karmella Narvaez
Guerreros Judo Club
Gianna Sullivan Pedro's Judo Center Seier på Ippon - 00:49
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-101
Ferdig
Iaromir Zhukovskii
Cohen Brothers Judo Club
Seier på Ippon - 02:00
Liam Lee Cohen Brothers Judo Club
Intermediate Male / Under 42kg
(Friday 28:th of July)
1-100
Ferdig
Nikolai Babenko
Worcester Judo
Julien Meunier-Skornicki Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Seier på Ippon - 00:46
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-83
Ferdig
Avery Pampolina
Judo Manitoba
Seier på Ippon - 02:26
Jannaco Searcy Black ICE Judo
Intermediate Male - White, Yellow, Orange belt / Over 52kg
(Friday 28:th of July)
2-86
Ferdig
Davin Bess
Roman's Submission School
Yadier Colon Worcester Judo Seier på Ippon - 00:42
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-102
Ferdig
KEIKO MAYEDA
Harbor Judo Dojo
Paola Reyes Jimenez Carolina Judo Club (PUR) Seier på Ippon - 00:20
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-102
Ferdig
Daniel Zakharov
European Judo Academy
Seier på Ippon - 00:21
Andre Ruiz Tri-City Judo
Cadet Male / Under 50kg
(Friday 28:th of July)
3-84
Ferdig
Jose Prado
TEAM PRADO
Ivan Grachtchouk Challenge Sports Club Seier på Ippon
Intermediate Male / Under 28kg
(Friday 28:th of July)
2-95
Ferdig
Alexander Abovyan
Glendale Judo Academy
Aleksei Kondratev DARFIGHT Seier på Ippon - 01:34
Intermediate Female / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
4-103
Ferdig
Aliyana Munoz
Guerreros Judo Club
Alexandra Erb Reagan Martial Arts Seier på Ippon - 02:07
Bantam 5 Male / Under 37kg
(Friday 28:th of July)
5-99
Ferdig
Yatzael Cruz Martinez
Mambi Judo Club, Corp
Iaromir Zhukovskii Cohen Brothers Judo Club Seier på Ippon - 00:06