Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Over 100+kg
(Day 1)
1-135
Afgelopen
Simon Huang
Five Points Academy
Gewonnen via Ippon - 01:21
Louis Holbeck Good Tree MMA
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M10 / Under 100kg
(Day 1)
Afgelopen
Rob Reilly
Jason Morris Judo Center
Vito Picozzo Good Tree MMA Gewonnen via Walkover
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 90kg
(Day 1)
4-157
Afgelopen
Cooper Creagan
Bushido Kai Judo Inc
Brendan Cassagnol Few Academy Gewonnen via Ippon - 00:29
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 73kg
(Day 1)
2-127
Afgelopen
Patrick Moorhouse
Good Tree MMA
Dustin Ngo Bushido Kai Judo Inc Gewonnen via Ippon - 00:33
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 73kg
(Day 1)
2-137
Afgelopen
Lynn Graham
Bushido Kai Judo Inc
Peter Nogay Judo Kai of Fairfield Gewonnen via Ippon - 00:14
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M2 / Under 73kg
(Day 1)
1-139
Afgelopen
Calvin Eric
Trumma/Team Carvalho
Itai Landsberg Sport Judo Gewonnen via Ippon - 01:30
Cadet Female Point Tie Breaker / Cadet Female / Under 70kg
(Day 1)
4-154
Afgelopen
Chloe Williams
Wall 2 Wall Martial Arts
Gewonnen via Ippon - 02:15
Esther Ribeiro Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M5 / Under 90kg
(Day 1)
3-145
Afgelopen
Yan Krimer
Sword Judo Sambo Club
Nathan Magyar Bushido Kai Judo Inc Gewonnen via Ippon - 00:19
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Over 100+kg
(Day 1)
1-136
Afgelopen
Fernando Minaya
Good Tree MMA
Simon Huang Five Points Academy Gewonnen via Ippon - 01:39
NeWaza Male Division (Any Rank & Any Age Above 18) / Under 73kg
(Day 1)
2-140
Afgelopen
Jose Maria Tapia
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Max Axelrod Unaffiliated Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Over 100+kg
(Day 1)
1-137
Afgelopen
Joseph Cifelli
North Jersey Judo
Gewonnen via Ippon - 00:16
Louis Holbeck Good Tree MMA
Cadet Female Point Tie Breaker / Cadet Female / Under 70kg
(Day 1)
Afgelopen
Esther Ribeiro
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Madison Scholz Cranford JKC Gewonnen via Walkover
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M5 / Under 73kg
(Day 1)
1-147
Afgelopen
Peter Nogay
Judo Kai of Fairfield
Gewonnen via Ippon - 00:52
JoseMiguel Marte Celtic Judo Club
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M2 / Under 73kg
(Day 1)
3-144
Afgelopen
Brian Lopez
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Gewonnen via Ippon - 02:30
Calvin Eric Trumma/Team Carvalho
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 73kg
(Day 1)
2-128
Afgelopen
Tyler Coan
Judo Kai
Gewonnen via Ippon - 00:28
Jose Sanchez Few Academy
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 90kg
(Day 1)
4-162
Afgelopen
Javier Escalante
Smithtown Judo Academy
Martin Maier Ares Athletic Club and Martial Arts Gewonnen via Ippon - 00:38
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M2 / Under 73kg
(Day 1)
1-140
Afgelopen
Itai Landsberg
Sport Judo
Gewonnen via Ippon - 01:05
Derek Mueller Yungwirth Judo Academy
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
1-143
Afgelopen
Patrick Shaw
Kano Martial Arts
Gewonnen via Ippon - 00:19
Gaurav Thapan Raina Five Points Academy
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 90kg
(Day 1)
4-163
Afgelopen
Cooper Creagan
Bushido Kai Judo Inc
Gewonnen via Ippon - 00:10
Zachary Rosenthal Hui-O-Judo Beltsville
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
1-144
Afgelopen
Jonathan Karvan
Ares Athletic Club and Martial Arts
Jonathan Andes Judo Kai of Fairfield Gewonnen via Ippon - 00:17
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M5 / Under 90kg
(Day 1)
3-146
Afgelopen
Yan Krimer
Sword Judo Sambo Club
Gewonnen via Ippon - 00:19
Nathan Magyar Bushido Kai Judo Inc
NeWaza Male Division (Any Rank & Any Age Above 18) / Under 73kg
(Day 1)
2-142
Afgelopen
Calvin Eric
Trumma/Team Carvalho
Max Axelrod Unaffiliated Gewonnen via Ippon - 01:44
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 90kg
(Day 1)
4-159
Afgelopen
Brendan Cassagnol
Few Academy
Gewonnen via Ippon - 00:15
Javier Escalante Smithtown Judo Academy
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M5 / Under 73kg
(Day 1)
1-148
Afgelopen
Peter Nogay
Judo Kai of Fairfield
Gewonnen via Ippon - 01:22
JoseMiguel Marte Celtic Judo Club
Veteran Male M1 - M11 Exhibition Divisions / Veteran Male M5 / Under 90kg
(Day 1)
3-147
Afgelopen
Yan Krimer
Sword Judo Sambo Club
Nathan Magyar Bushido Kai Judo Inc Gewonnen via Ippon - 00:19
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
1-145
Afgelopen
Jonathan Karvan
Ares Athletic Club and Martial Arts
Gewonnen via Ippon - 00:33
Gaurav Thapan Raina Five Points Academy
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 73kg
(Day 1)
2-129
Afgelopen
Tyler Coan
Judo Kai
Gewonnen via Ippon - 00:32
Patrick Moorhouse Good Tree MMA
Veteran Male M1 - M11 Point Divisions / Veteran Male M3 / Under 90kg
(Day 1)
1-146
Afgelopen
Jonathan Andes
Judo Kai of Fairfield
Patrick Shaw Kano Martial Arts Gewonnen via Ippon - 00:50
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 90kg
(Day 1)
4-164
Afgelopen
Martin Maier
Ares Athletic Club and Martial Arts
Gewonnen via Ippon - 01:48
Brendan Cassagnol Few Academy
NeWaza Male Division (Any Rank & Any Age Above 18) / Under 73kg
(Day 1)
2-143
Afgelopen
Derek Mueller
Yungwirth Judo Academy
Gewonnen via Ippon - 00:26
Jose Maria Tapia The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Novice Male Non Points Divisions / Above 16 / Under 73kg
(Day 1)
2-130
Afgelopen
Dustin Ngo
Bushido Kai Judo Inc
Gewonnen via Ippon - 00:45
Tyler Coan Judo Kai
NeWaza Male Division (Any Rank & Any Age Above 18) / Under 73kg
(Day 1)
2-141
Afgelopen
Calvin Eric
Trumma/Team Carvalho
Derek Mueller Yungwirth Judo Academy Gewonnen via Ippon - 03:00