Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-120
Finished
Golan Goldshmid
Judo Sport Academy
Won by Hansokumake - 00:07
Oscar Petrikas Blue Tree Phuket
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
Finished
Mukhamedumar Kadyrbekov
Kyrgyz Republic
Won by Walkover
Timur Kurbanov Blue Tree Phuket
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
Finished
Ben Howard
Cohen Brothers Judo Club
Enzo Rodriguez Mojica Judo Club Won by Walkover
IJF Junior Female / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
5-119
Finished
Maegan Grooten
Team BC
Zoe Dempsey Cohen Brothers Judo Club Won by Wazari - 04:00
IJF Junior Male / Under 66kg
(Saturday 29:th of July)
6-104
Finished
Ian Santoyo
Godai Judo
Won by Ippon - 03:34
Connor Gualandi Cohen Brothers Judo Club
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-121
Finished
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Won by Ippon - 00:53
Diego Davila Harbor Judo Dojo
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-128
Finished
Liam Buckstein
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Abdulaziz Talantov Barakah Judo, LLC Won by Ippon - 00:17
IJF Junior Male / Under 66kg
(Saturday 29:th of July)
6-105
Finished
Gabriel Colon
Napa SAL Judo Club
Kevin Do Carmo Ki itsu sai National training center Won by Ippon - 00:25
Juvenile Male / Under 44kg
(Saturday 29:th of July)
4-109
Finished
Noah Briseno
Guerreros Judo Club
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 02:06
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-122
Finished
Rose Ortiz
Guerreros Judo Club
Harlee Hiller Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:04
IJF Junior Female / Under 57kg
(Saturday 29:th of July)
3-123
Finished
Aliya Koliaska
Judo Alberta - Canada
Won by Wazari - 04:00
Elizabeth Cesta Docs gym
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-129
Finished
Joseph Minogue
Cohen Brothers Judo Club
Emmanuel Fiffe Mambi Judo Club, Corp Won by Ippon - 01:09
IJF Junior Female / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
5-120
Finished
Natalie Pino
Budokan Judo School
VALERIA KOSTROVETS CLUB DE JUDO MÉTROPOLITAIN Won by Ippon - 01:23
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-130
Finished
Mukhamedumar Kadyrbekov
Kyrgyz Republic
Jannaco Searcy Black ICE Judo Won by Ippon - 00:14
IJF Junior Male / Under 66kg
(Saturday 29:th of July)
6-106
Finished
Vincent Roberge-Poitras
Club de Judo boucherville
Won by Ippon - 02:06
Aidan Lazenby Lethbridge Kyodokan
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-122
Finished
Golan Goldshmid
Judo Sport Academy
Landon Delisi Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:57
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-123
Finished
Edwin Vega
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 00:16
Ryan Snavely Chu To Bu Brasa Judo Jiu Jitsu
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-123
Finished
Dasha Tkachenko
Judo Club “Taifu” Toronto
Elsa Clark Sport Judo Won by Ippon - 01:34
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-124
Finished
Dominique Bermudez
Staten Island Judo Jujitsu Dojo
Won by Ippon - 00:35
Evelyn Kennedy Gracie Judo USA
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
Finished
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
Emanuel Alberto North Sound Judo Club Won by Walkover
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-131
Finished
Enzo Rodriguez
Mojica Judo Club
Bradley Munoz DARFIGHT Won by Wazari - 03:00
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-124
Finished
Jose Cuellar
Pedro's Martial Arts School Judo/MMA/BJJ LLC (FL - 19702)
Jose Gonzalez Real Judo of Naples Won by Ippon - 01:02
Juvenile Male / Under 44kg
(Saturday 29:th of July)
4-111
Finished
Kenneth Placer
Budokan Judo School
Leopold Hanada Sport Judo Won by Ippon - 00:48
IJF Junior Male / Under 66kg
(Saturday 29:th of July)
6-107
Finished
Dylan De Jesus
Action & Reaction MMA
Won by Hansokumake - 03:42
Theodore Lehmen Jefferson City Judo Club
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-132
Finished
Abdulaziz Talantov
Barakah Judo, LLC
Ernesto Bournigal Judo Naco Won by Ippon - 00:47
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-125
Finished
Evridiki Karvelas
Wall 2 Wall Martial Arts
Adriana Echevarria Aguada Judo Club Won by Ippon - 02:32
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-126
Finished
Leanna Au
Team BC
Won by Ippon - 00:22
Mileishka Linoshkahotmailcom Gonzalez Monroig Escuela del deporte de San Juan
IJF Junior Female / Under 52kg
(Saturday 29:th of July)
5-127
Finished
Shani Glassberg
High Noon BJJ Team
Mia Truesdale Gracie Judo USA Won by Ippon - 02:02
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Saturday 29:th of July)
1-125
Finished
Zaurbek Khabalov
European Judo Academy
Won by Ippon - 01:52
Maksim Shin Kyrgyz Republic
IJF Junior Male / Under 66kg
(Saturday 29:th of July)
6-108
Finished
Stephan Yamalyan
Hayastan MMA Academy
Won by Ippon - 03:09
Ithanm Gomez TEAM PRADO
Juvenile Male / Under 44kg
(Saturday 29:th of July)
4-112
Finished
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Won by Wazari - 03:10
Roman Semyrozum Sport Centre Ippon
Juvenile Male / Under 48kg
(Saturday 29:th of July)
2-133
Finished
Sebastian Teran
Ki itsu sai National training center
Won by Hansokumake - 03:00
Omari Jaoshvili Kodokan Judo of Cape Coral