Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -60kg
(Day 1)
4-126
Finished
Vincent Nepton
Judo Quebec
Won by Ippon - 01:48
Alexandre Desbiens Judo Quebec
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
126
Finished
Mohammad Golji
Worcester Judo
Connor Gualandi Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:30
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-132
Finished
Sophie Lapointe
Club judokan Port-Cartier
Catherine Toshkov Club de Judo boucherville Won by Ippon - 00:20
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
127
Finished
Christian Corchado
New Britain Judo and Dynamic Arts
Tomo Di Cesare Shidokan Won by Ippon - 01:57
Boys 13-14 / 13-14 / -47kg
(Day 1)
1-122
Finished
Alex Shvartsman
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 00:56
Mihail Belyakov DARFIGHT
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
128
Finished
Connor Gualandi
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:13
Max Kolmogorov Judo Club “Taifu” Toronto
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -81kg
(Day 1)
112
Finished
Faniry-Michael Andriamanana
Club de Judo Saint-Hyacinthe
Won by Ippon - 03:20
Aren Balagezyan IJC Martial Arts
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-119
Finished
Ibrahim AZAR
Shidokan Dojo
Kemal Pasha Aliyev Quliyev Sport Centre Ippon Won by Wazari - 04:09
Boys 13-14 / 13-14 / -58kg
(Day 1)
122
Finished
Edouard Chasse
Club de Judo boucherville
Santino Ruiz Tritton Judo Won by Ippon - 00:49
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
129
Finished
Denis Grischenko
DARFIGHT
Tornike Kajaia Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:01
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-133
Finished
Catherine Toshkov
Club de Judo boucherville
Won by Wazari - 04:00
Violette Louet Judo Monde
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
130
Finished
Tomo Di Cesare
Shidokan
Won by Ippon - 02:45
Connor Gualandi Cohen Brothers Judo Club
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -42kg
(Day 1)
3-111
Finished
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Won by Wazari - 03:47
Daniel Berdich Cohen Brothers Judo Club
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -48kg
(Day 1)
4-136
Finished
Heidi Quach
Métropolitain
Won by Ippon - 00:24
Marie-Lune Turmel Judo Blainville
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-118
Finished
Zachary Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Daniel Korolyev DARFIGHT Won by Ippon - 01:47
Boys 13-14 / 13-14 / -47kg
(Day 1)
1-123
Finished
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Won by Hansokumake - 02:28
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -81kg
(Day 1)
113
Finished
Daniel Liubimovski
Cranford JKC
Won by Ippon - 07:15
Faniry-Michael Andriamanana Club de Judo Saint-Hyacinthe
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
131
Finished
Tomo Di Cesare
Shidokan
Won by Wazari - 03:00
Denis Grischenko DARFIGHT
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -42kg
(Day 1)
3-121
Finished
Daniel Lima
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 03:00
Dmitry Kondratev DARFIGHT
Boys 13-14 / 13-14 / -58kg
(Day 1)
125
Finished
Luka Tsikarishvili
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:35
Santino Ruiz Tritton Judo
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
132
Finished
Tornike Kajaia
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 00:38
Tomo Di Cesare Shidokan
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-122
Finished
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Kemal Pasha Aliyev Quliyev Sport Centre Ippon Won by Ippon - 02:32
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-137
Finished
Inara Bardai
Tritton Judo
Won by Hansokumake - 04:48
Catherine Toshkov Club de Judo boucherville
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-123
Finished
Kemal Pasha Aliyev Quliyev
Sport Centre Ippon
Theodore Uruymagov Judo Sambo Center Won by Ippon - 00:54
Boys 13-14 / 13-14 / -47kg
(Day 1)
1-124
Finished
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Won by Wazari - 08:12
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-124
Finished
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:13
Theodore Uruymagov Judo Sambo Center