Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys 11-12 / Boys 11-12 / +58kg
(Day 1)
2-127
Finished
Emelyan Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Won by Ippon - 00:13
Antoine Thibodeau Pedro's Judo Center
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -42kg
(Day 1)
3-108
Finished
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:05
Julien Meunier-Skornicki Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Boys 13-14 / 13-14 / -65kg
(Day 1)
114
Finished
Gibril Alexander Zouaoui
Club de Judo boucherville
Won by Wazari - 03:00
Kolby Sanders Top Game Martial Arts
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
120
Finished
Connor Gualandi
Cohen Brothers Judo Club
Tomo Di Cesare Shidokan Won by Ippon - 00:53
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-129
Finished
Sophie Lapointe
Club judokan Port-Cartier
Violette Louet Judo Monde Won by Hansokumake - 03:14
Boys 13-14 / 13-14 / -58kg
(Day 1)
119
Finished
Nathan Yelin
DARFIGHT
Edouard Chasse Club de Judo boucherville Won by Ippon - 05:21
Boys 13-14 / 13-14 / -47kg
(Day 1)
1-120
Finished
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Akmal Jurabaev DARFIGHT Won by Hansokumake - 03:59
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -48kg
(Day 1)
Finished
VALERIA KOSTROVETS
CLUB DE JUDO MÉTROPOLITAIN
Marie-Lune Turmel Judo Blainville Won by Walkover
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-116
Finished
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Theodore Uruymagov Judo Sambo Center Won by Ippon - 02:24
Boys 13-14 / 13-14 / -65kg
(Day 1)
115
Finished
Gibril Alexander Zouaoui
Club de Judo boucherville
Won by Ippon
Edward Scorteanu Shidokan
Exhibition Mens -90kgs
(Day 1)
2-133
Finished
Marc-Antoine Dufresne
Judo Quebec
Kell Berliner Jason Morris Judo Center Won by Ippon - 01:16
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -60kg
(Day 1)
4-125
Finished
Eliandre Barriault-Tremblay
Judokas Jonquière
Alexandre Desbiens Judo Quebec Won by Ippon - 00:38
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
121
Finished
Mohammad Golji
Worcester Judo
Tornike Kajaia Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:14
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
122
Finished
Robert Sarkisov
Judo Sambo Center
Christian Corchado New Britain Judo and Dynamic Arts Won by Ippon - 00:24
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-117
Finished
Jeremiah Watt
Jason Morris Judo Center
Ibrahim AZAR Shidokan Dojo Won by Ippon - 00:50
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -81kg
(Day 1)
111
Finished
Mathias Perron
Shidokan
Faniry-Michael Andriamanana Club de Judo Saint-Hyacinthe Won by Ippon - 03:31
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
123
Finished
Max Kolmogorov
Judo Club “Taifu” Toronto
Denis Grischenko DARFIGHT Won by Ippon - 00:45
exhibition 11-12 42
(Day 1)
2-135
Finished
Joseph Preston II
Browns School of Judo and jujitsu
Matthew Harelik DARFIGHT Won by Ippon
exhibition 11-12 42
(Day 1)
Finished
Joseph Preston II
Browns School of Judo and jujitsu
Matthew Harelik DARFIGHT Won by Walkover
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-130
Finished
Liana Morello
Pedro's Judo Center
Catherine Toshkov Club de Judo boucherville Won by Ippon - 02:49
Boys 13-14 / 13-14 / -65kg
(Day 1)
116
Finished
Matthew Marczydlo
Cranford JKC
Won by Ippon - 00:51
Gibril Alexander Zouaoui Club de Judo boucherville
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -47kg
(Day 1)
3-120
Finished
Mihail Belyakov
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:18
Theodore Uruymagov Judo Sambo Center
Exhibition Mens -90kgs
(Day 1)
2-134
Finished
Marc-Antoine Dufresne
Judo Quebec
Kell Berliner Jason Morris Judo Center Won by Ippon - 00:50
Boys 13-14 / 13-14 / -58kg
(Day 1)
120
Finished
Luka Tsikarishvili
DARFIGHT
Won by Ippon - 03:02
Santino Ruiz Tritton Judo
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -48kg
(Day 1)
4-135
Finished
Heidi Quach
Métropolitain
Marie-Lune Turmel Judo Blainville Won by Ippon
Girls U21 (IJF Jr) / U21 / -57kg
(Day 1)
4-131
Finished
Inara Bardai
Tritton Judo
Won by Ippon - 00:33
Violette Louet Judo Monde
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
124
Finished
Tomo Di Cesare
Shidokan
Tornike Kajaia Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:05
Boys 13-14 / 13-14 / -47kg
(Day 1)
1-121
Finished
Arel Roitman
Judo Club “Taifu” Toronto
Alex Shvartsman Cohen Brothers Judo Club Won by Wazari - 05:49
Boys U21 (IJF Jr) / U21 / -66kg
(Day 1)
1-115
Finished
Amin Bakhtiyor
Pedro's Judo Center
Won by Ippon - 00:49
Artem Neyolov Judo Club “Taifu” Toronto
Boys 13-14 / 13-14 / +65kg
(Day 1)
125
Finished
Christian Corchado
New Britain Judo and Dynamic Arts
Won by Ippon
Philip Boyko Cohen Brothers Judo Club
Boys 11-12 / Boys 11-12 / -42kg
(Day 1)
3-110
Finished
Dmitry Kondratev
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:35
Daniel Korolyev DARFIGHT
Boys 13-14 / 13-14 / -58kg
(Day 1)
121
Finished
Emelyan Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Edouard Chasse Club de Judo boucherville Won by Wazari - 04:00