Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls U18 (Cadet) / U18 / -52kg
(Day 1)
4-33
Završeno
Dussault Léanne
Club de Judo boucherville
Pobedio po Ippon - 01:53
Dasha Tkachenko Judo Club “Taifu” Toronto
Senior Men Elite / Minimum Age 15 / -73kg
(Day 1)
1-28
Završeno
Jacob Valois
Tritton Performance
Pobedio po Ippon - 02:42
Renan Puglia Tritton Judo
Senior Men - Brown Belt / Male / 14 years and older / -100kg
(Day 1)
31
Završeno
Mikel Delmas
Angus Full Circle Judo Club
Nicholas Santalucia Browns School of Judo and jujitsu Pobedio po Ippon - 00:35
Boys U18 (Cadet) / U18 / -73kg
(Day 1)
30
Završeno
Arthur Karpukov
Sport Centre Ippon
Pobedio po Ippon - 00:12
Tomo Di Cesare Shidokan
Boys U18 (Cadet) / U18 / -60kg
(Day 1)
4-27
Završeno
Kyle Tran
Jason Morris Judo Center
Matthew Marczydlo Cranford JKC Pobedio po Ippon - 00:53
Senior Women Elite / 14 years and older / +78kg
(Day 1)
1-9
Završeno
Sara Desbiens
Judo Ju Shin Kan Laterrière
Melissa Myers Jason Morris Judo Center Pobedio po Ippon - 01:35
Boys U18 (Cadet) / U18 / +90kg
(Day 1)
39
Završeno
Jason Jenkin
North Jersey Judo
Lucas Allen Huntsville Judo Club Pobedio po Ippon - 03:57
Girls U18 (Cadet) / U18 / -52kg
(Day 1)
4-34
Završeno
Zizhao Mak
Shidokan
Laurence Gagnon Judokas Jonquière Pobedio po Ippon - 00:13
Boys U18 (Cadet) / U18 / -66kg
(Day 1)
3-28
Završeno
Domenico Ternullo
Pedro's Judo Center
Pobedio po Ippon - 04:33
Artur Tsakanian IJC Martial Arts
Boys U18 (Cadet) / U18 / -60kg
(Day 1)
4-28
Završeno
Daniil Kremerman
Centre sportive Ippon
Pobedio po Ippon - 00:14
Matthew Marczydlo Cranford JKC
Senior Men Elite / Minimum Age 15 / -66kg
(Day 1)
2-22
Završeno
Nathan Belfer
IJC Martial Arts
Amin Bakhtiyor Pedro's Judo Center Pobedio po Hansokumake - 03:07
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -90kg
(Day 1)
2-26
Završeno
Enrique Montero Jr
Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Pobedio po Ippon - 00:21
Ville Väre TEAM JUCAO USA
Girls U18 (Cadet) / U18 / -57kg
(Day 1)
4-38
Završeno
Liana Morello
Pedro's Judo Center
Pobedio po Ippon - 00:46
Camilia Jbilou Dojo de Beauport
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -81kg
(Day 1)
40
Završeno
Edgar Beltran
No Team
Kenleong Fong Camal Judo Pobedio po Ippon - 00:31
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -66kg
(Day 1)
1-34
Završeno
Kyle Tran
Jason Morris Judo Center
Giorgi Kantroshvili DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:30
Senior Men Elite / Minimum Age 15 / -90kg
(Day 1)
28
Završeno
Kell Berliner
Jason Morris Judo Center
Pobedio po Ippon - 03:46
Igori Lobaz Judo Sambo Center
Boys U18 (Cadet) / U18 / -73kg
(Day 1)
31
Završeno
Elisey Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Pobedio po Ippon - 00:43
Nicholas Crisan IJC Martial Arts
Boys U18 (Cadet) / U18 / -66kg
(Day 1)
3-29
Završeno
Edward Scorteanu
Shidokan
Luka Tsatsalashvili Judo Club “Taifu” Toronto Pobedio po Ippon - 05:15
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -90kg
(Day 1)
2-27
Završeno
Yan Krimer
Sword Judo Sambo Club
Enrique Montero Jr Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu Pobedio po Ippon - 00:13
Boys U18 (Cadet) / U18 / -73kg
(Day 1)
32
Završeno
Jesus Palacios
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Tomo Di Cesare Shidokan Pobedio po Ippon - 00:52
Senior Men Elite / Minimum Age 15 / -73kg
(Day 1)
1-30
Završeno
Romin Bakhtiyor
Pedro's Judo Center
Jacob Valois Tritton Performance Pobedio po Ippon - 01:21
Boys U18 (Cadet) / U18 / -73kg
(Day 1)
33
Završeno
Elisey Sokolov
Judo Club “Taifu” Toronto
Pobedio po Ippon - 00:44
Kasym Khusainov DARFIGHT
Boys U18 (Cadet) / U18 / -66kg
(Day 1)
3-30
Završeno
Shon Tansky
Judo Club “Taifu” Toronto
Pobedio po Ippon - 01:47
Victor Laberge Judo Quebec
Senior Men - Brown Belt / Male / 14 years and older / -100kg
(Day 1)
32
Završeno
Mikel Delmas
Angus Full Circle Judo Club
Nicholas Santalucia Browns School of Judo and jujitsu Pobedio po Ippon - 02:00
Girls U18 (Cadet) / U18 / -57kg
(Day 1)
4-39
Završeno
Catherine Toshkov
Club de Judo boucherville
Pobedio po Ippon - 05:16
Alyssa Tkachenko Judo Club “Taifu” Toronto
Boys U18 (Cadet) / U18 / -73kg
(Day 1)
34
Završeno
Lasha Tsatsalashvili
Judo Club “Taifu” Toronto
Pobedio po Ippon - 02:05
Arthur Karpukov Sport Centre Ippon
Boys U18 (Cadet) / U18 / -66kg
(Day 1)
3-31
Završeno
Joey Jenkin
North Jersey Judo
Kyle Tran Jason Morris Judo Center Pobedio po Ippon - 00:32
Girls U18 (Cadet) / U18 / -52kg
(Day 1)
4-35
Završeno
Laurence Gagnon
Judokas Jonquière
Pobedio po Ippon - 00:47
Dasha Tkachenko Judo Club “Taifu” Toronto
Senior Women Elite / 14 years and older / +78kg
(Day 1)
1-10
Završeno
Adriana Portuondo
Club de Judo boucherville
Pobedio po Wazari - 04:00
Melissa Myers Jason Morris Judo Center
Girls U18 (Cadet) / U18 / -48kg
(Day 1)
4-30
Završeno
Mélody Grenier
Club de Judo boucherville
Pobedio po Ippon
VALERIA KOSTROVETS CLUB DE JUDO MÉTROPOLITAIN
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -81kg
(Day 1)
41
Završeno
YEHOR Paladii
Judo Club “Taifu” Toronto
Pobedio po Ippon - 01:10
Kenleong Fong Camal Judo
Senior Men - Brown Belt / 14 years and older / -81kg
(Day 1)
42
Završeno
Cornel Gazea
Judo Sambo Center
Pobedio po Ippon - 00:14
Christian Rodriguez Browns School of Judo and jujitsu