Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Intl Intermediate Male / Under 47kg
(Day 1)
I3-100
Završeno
Iliyan Hoskins
Judo Jujitsu Madison
Pobedio po Ippon - 00:13
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
Intl Cadet Male / Under 66kg
(Day 1)
I6-90
Završeno
Michael Shetman
Camal Judo
Pobedio po Ippon - 03:50
Theodore Lehmen
Intl Juvenile Male / Under 36kg
(Day 1)
I1-99
Završeno
Felipe Avila
Budokan Judo School
Pobedio po Wazari - 03:32
Aiden Shin LA JUDO CLUB
Intl Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
I3-101
Završeno
Benjamin PadangLi Lahi
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon
Khangarid Erdembilegt Ippon Judo Dojo
Intl Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
I3-102
Završeno
Mariah Nogami
Nakano Judo Academy
Pobedio po Wazari - 04:16
Ksenia Oudovikine Unaffiliated
Intl IJF Junior Female / Under 57kg
(Day 1)
I5-101
Završeno
Monica Reyes
Hawaii Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:29
Ellianna Abbott Louisiana Judo Club
Intl IJF Junior Female / Under 70kg
(Day 1)
I5-102
Završeno
Veronika Tatarenko
Unaffiliated
Pobedio po Ippon - 00:37
Kaiya Johnston SHOGUN JUDO BJJ
Intl Juvenile Female / Under 64kg
(Day 1)
I2-116
Završeno
Elizabeth Chu
Unaffiliated
Mio Hiam Unaffiliated Pobedio po Ippon - 00:21
Intl IJF Junior Male / Under 60kg
(Day 1)
I5-103
Završeno
Trent Tono
Tohkon Judo Academy
Tyler Kuwabara Hawaii Judo Academy Pobedio po Wazari - 04:00
Intl IJF Junior Male / Under 66kg
(Day 1)
I2-117
Završeno
Brandon Bochbat
Sport Judo
David Vinner LA JUDO CLUB Pobedio po Ippon - 00:55
Intl Intermediate Male / Over 52kg
(Day 1)
I1-102
Završeno
Yauheni Kuchkou
Yawara Force Judo, Sambo Club
Pobedio po Ippon - 01:30
Jaden Garcia Guerreros Judo Club
Intl IJF Junior Male / Under 73kg
(Day 1)
I4-120
Završeno
Artur Tsakanian
Olymp Fight Club
Pobedio po Ippon - 01:46
Kolby Sanders Top Game Martial Arts
Intl Intermediate Female / Under 38kg
(Day 1)
I2-118
Završeno
June Ortiz
Guerreros Judo Club
Willow Covington-Ripley Lakeland Judo Club Pobedio po Ippon - 01:14
Intl Intermediate Female / Over 52kg
(Day 1)
I3-103
Završeno
HA NEUL JEONG
LA JUDO CLUB
Pobedio po Ippon - 01:26
Annaliece Rivas Guerreros Judo Club
Intl IJF Junior Female / Under 48kg
(Day 1)
I1-103
Završeno
Kelani Ramos
50/50 Martial Arts
Pobedio po Ippon - 01:43
Sophie Li Unaffiliated
Intl Juvenile Male / Under 48kg
(Day 1)
I6-91
Završeno
Robert Vardanyan
Hayastan MMA Academy
Samuel Abdelmalak Ki itsu sai National training center Pobedio po Wazari - 03:00
Intl Juvenile Female / Under 36kg
(Day 1)
I4-115
Završeno
Lily Infantado
Chief Pride Judo Club
Emma Matsunaga Tohkon Judo Academy Pobedio po Hansokumake - 00:15
Intl Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
I2-119
Završeno
Malia Quirante
Guerreros Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:18
Leah Quevedo Ki itsu sai National training center
Intl Juvenile Female / Under 58kg
(Day 1)
I5-104
Završeno
Grace Lepper
Jefferson City Judo Club
Piper Booe Oak Lawn Park District Judo Club Pobedio po Ippon - 01:18
Intl Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
I3-104
Završeno
Benjamin PadangLi Lahi
Fort Worth Judo Club
Zaid Badillo Ki itsu sai National training center Pobedio po Ippon - 01:34
Intl IJF Junior Male / Under 66kg
(Day 1)
I2-121
Završeno
Thor Guerrero
Hawaii Judo Academy
Pobedio po Ippon - 03:15
David Vinner LA JUDO CLUB
Intl Juvenile Female / Under 40kg
(Day 1)
I1-104
Završeno
Lily Infantado
Chief Pride Judo Club
Clara Notopradono Colton Brown Training Center Pobedio po Ippon - 00:21
Intl IJF Junior Male / Under 73kg
(Day 1)
I4-122
Završeno
Miles Broz
American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Jyrgalbek Baizakov Supermaster Kim MAA
Intl IJF Junior Female / Under 57kg
(Day 1)
I5-107
Završeno
Monica Reyes
Hawaii Judo Academy
Pobedio po Ippon - 00:51
Ellianna Abbott Louisiana Judo Club
Intl Juvenile Male / Under 64kg
(Day 1)
I4-121
Završeno
Khantenger Erdembilegt
Ippon Judo Dojo
Alex Ko LA JUDO CLUB Pobedio po Ippon - 00:07
Intl Intermediate Female / Under 42kg
(Day 1)
I6-92
Završeno
AILEEN BADILLO
Ki itsu sai National training center
Veda Nair Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 01:02
Intl Intermediate Male / Under 28kg
(Day 1)
I1-105
Završeno
David Michaelov
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 04:05
Elijah Bergado Nakano Judo Academy
Intl IJF Junior Male / Under 60kg
(Day 1)
I5-105
Završeno
Justin Mata
High Noon BJJ Team
Jonathan Yang LA JUDO CLUB Pobedio po Wazari - 04:00
Intl Intermediate Male / Under 47kg
(Day 1)
I3-105
Završeno
Allan Titov
European Judo Academy
Davin Cho LA JUDO CLUB Pobedio po Ippon - 02:23
Intl Intermediate Female / Under 47kg
(Day 1)
I6-93
Završeno
Viktoria Evdokimov
High Noon BJJ Team
Pobedio po Ippon - 01:08
Scarlett Simpson American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Intl IJF Junior Male / Under 73kg
(Day 1)
I4-124
Završeno
Will Siddiqi
Sport Judo
Pobedio po Ippon - 00:40
Kolby Sanders Top Game Martial Arts
Intl Juvenile Female / Under 36kg
(Day 1)
I4-118
Završeno
Lily Infantado
Chief Pride Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:21
Emma Matsunaga Tohkon Judo Academy