Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-139
Acabado
Xavion Johnson
Judo Alberta - Canada
Won by Ippon - 01:49
Augusto Kuniyoshi Judo Celso Ogawa
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-127
Acabado
Yeziel Rosado
ECEDAO JUDO ACADEMY
Won by Wazari - 04:39
MAXWELL MULINGTAPANG Judo Alberta - Canada
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-138
Acabado
Zhibek Omurzakova
Kyrgyz Republic
Lea Babjak Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 03:35
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-152
Acabado
Jazlyn Diaz
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 05:45
Aubrey Genereux Suncoast Warriors Judo
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-140
Acabado
Connor Gallant
Judo Alberta - Canada
Adiel Carrion ECEDAO JUDO ACADEMY Won by Ippon - 01:50
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-139
Acabado
Dakota Hull
Hyland Hills Judo
VERONIKA TATARENKO Washington Judo Academy Won by Ippon - 00:23
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-131
Acabado
Vahagn Ghazaryan
Hayastan MMA Academy
Won by Ippon - 01:17
Yoav Kogan CJ Judo
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-151
Acabado
Knox Williams
Wall 2 Wall Martial Arts
Won by Ippon - 03:00
Mukhamedumar Kadyrbekov Kyrgyz Republic
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-128
Acabado
Trent Tono
Tohkon Judo Academy
Won by Wazari - 05:58
Matthew Schesnuik JCC
Intermediate Male / Under 47kg
(Friday 28:th of July)
5-150
Acabado
Samandar Urunov
Generation Judo club
Won by Ippon - 00:41
Liam Buckstein Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-141
Acabado
Jayden Sanchez
Colton Brown Training Center
Won by Hansokumake - 03:35
Samuel Roberge-Poitras Club de Judo Baie-Comeau
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-129
Acabado
Cameron Cardona
New Britain Judo and Dynamic Arts
Won by Ippon - 00:26
Liam Kesler CJ Judo
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-146
Acabado
Leanna Au
Team BC
Won by Wazari - 06:14
Elsa Clark Sport Judo
Cadet Female / Under 70kg
(Friday 28:th of July)
6-142
Acabado
Elizabeth Cossitt
Judo Alberta - Canada
Esther Ribeiro Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Wazari - 04:00
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-152
Acabado
Ricardo Zenon Guadalupe
Isla Nena Judo Club
Michael Taheny Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 01:29
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-153
Acabado
Alimkhan Guseinov
Samir Judo
Won by Ippon - 00:19
Garrett Parker Judo Alberta - Canada
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-130
Acabado
Henry Parsadanian
Hayastan MMA Academy
Won by Ippon - 02:07
Adrian Cohen Cohen Brothers Judo Club
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-154
Acabado
Daniel Ekosky
Judo Manitoba
Won by Ippon - 00:16
Denis Grischenko DARFIGHT
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-142
Acabado
Adiel Carrion
ECEDAO JUDO ACADEMY
Augusto Kuniyoshi Judo Celso Ogawa Won by Hansokumake - 02:26
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-150
Acabado
Analeanis Collazo
San Francisco Judo Club PUR
Andrea Castillo Judo Naco Won by Ippon - 02:22
Cadet Male / Under 60kg
(Friday 28:th of July)
1-143
Acabado
Jayden Sanchez
Colton Brown Training Center
Aden Kim Judo Alberta - Canada Won by Ippon - 00:25
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-140
Acabado
Lea Babjak
Cohen Brothers Judo Club
Jayda Fulp Chandler Judo Academy Won by Hansokumake - 02:16
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-132
Acabado
Connor Gualandi
Cohen Brothers Judo Club
Kolby Sanders Top Game Martial Arts Won by Wazari - 04:18
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-155
Acabado
Peter Swierczynski
Stamford Judo
Francisco Galarza Tiburones de Aguadilla Won by Ippon - 00:57
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-156
Acabado
Tigran Kryvytskyi
Judo Club “Taifu” Toronto
Won by Ippon - 00:13
Zachary Barton Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-133
Acabado
Luka Tsikarishvili
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:25
Patrick Moeller Suncoast Warriors Judo
Cadet Male / Under 55kg
(Friday 28:th of July)
3-131
Acabado
Aldar Tugulchiev
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:39
Jorge Fernandes Ki itsu sai National training center
Cadet Male / Under 81kg
(Friday 28:th of July)
5-157
Acabado
Octavio DeOliveira
Pedro's Judo Center
Michael Taheny Tohkon Judo Academy Won by Ippon - 00:56
Cadet Male / Under 66kg
(Friday 28:th of July)
2-134
Acabado
Adriel Rosa
Judo Naco
Ryan Dyer Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 01:19
Cadet Female / Under 48kg
(Friday 28:th of July)
1-144
Acabado
Mary Minogue
Cohen Brothers Judo Club
Won by Wazari - 04:00
Addyson Tamura Lethbridge Kyodokan
Cadet Female / Under 52kg
(Friday 28:th of July)
4-155
Acabado
Mackenzie McPherson
Budokan Judo School
Won by Ippon - 01:48
Aida Shima Judo Alberta - Canada
Cadet Female / Under 63kg
(Friday 28:th of July)
6-141
Acabado
VERONIKA TATARENKO
Washington Judo Academy
Madison Scholz Cranford JKC Won by Wazari - 04:00