Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Rock Viens
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:13
Andrew Sauri Judo Sport Academy
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Zulqar Xieraili
Barakah Judo, LLC
Wygrana przez Ippon - 00:41
Ramses Rodriguez
Bantam 1 Male - White and Yellow Belt / Under 23 Kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
John Barbon
Budokan Judo School
Francesca Garcia YMCA Panther Judo Club Wygrana przez Ippon
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Christian Fernald
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon
Zulqar Xieraili Barakah Judo, LLC
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-7
Gotowy
EESA MIRZA
Barakah Judo, LLC
Wygrana przez Ippon
Eduardo Giuffrida Suncoast Warriors Judo
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Isaiah Rodriguez Sanabria
Falcon Judo Club
Alexander Perez Roman's Submission School Wygrana przez Ippon
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Lucca Barbosa Da Cunha
Chief Pride Judo Club
David Delgado Budokan Judo School Wygrana przez Ippon - 00:50
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Connor Lima
Budokan Judo School
EESA MIRZA Barakah Judo, LLC Wygrana przez Ippon - 00:29
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Ramses Rodriguez
Wygrana przez Ippon - 00:18
Zulqar Xieraili Barakah Judo, LLC
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Rock Viens
Suncoast Warriors Judo
Oliver Lima Budokan Judo School Wygrana przez Ippon - 00:43
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Alexander Perez
Roman's Submission School
Wygrana przez Ippon - 01:00
Eugenio Santibanez Budokan Judo School
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-8
Gotowy
Yeiden Leiva
Roman's Submission School
Wygrana przez Ippon - 00:07
Joshua Rodriguez-Sanabria Falcon Judo Club
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
EESA MIRZA
Barakah Judo, LLC
Wygrana przez Ippon - 01:04
Wade Ham Roman's Submission School
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Ethan Robinson
Wygrana przez Ippon
Caleb Baker YMCA Panther Judo Club
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Andrew Sauri
Judo Sport Academy
Wygrane przez Wazari - 03:00
Lucca Barbosa Da Cunha Chief Pride Judo Club
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Oliver Lima
Budokan Judo School
Wygrana przez Ippon - 00:18
David Delgado Budokan Judo School
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 22kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Christian Fernald
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:10
Ramses Rodriguez
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Andrew Sauri
Judo Sport Academy
Rock Viens Suncoast Warriors Judo Wygrana przez Ippon - 00:54
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-6
Gotowy
Connor Lima
Budokan Judo School
Wygrana przez Ippon - 01:16
Eugenio Santibanez Budokan Judo School
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-10
Gotowy
EESA MIRZA
Barakah Judo, LLC
Wygrana przez Ippon - 01:42
Yeiden Leiva Roman's Submission School
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 41kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Blaise Hughes
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:10
ALEXIS JORGE A Kolychkine Judo Foundation
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Rock Viens
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:05
David Delgado Budokan Judo School
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-11
Gotowy
Ethan Robinson
Dylan Lachance-Fernandez Ki itsu sai National training center Wygrana przez Ippon - 00:41
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-5
Gotowy
Isaiah Rodriguez Sanabria
Falcon Judo Club
Wade Ham Roman's Submission School Wygrana przez Ippon - 01:07
Exhibition Bantam 1
(Day 1)
1-9
Gotowy
Lucca Barbosa Da Cunha
Chief Pride Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:26
Francesca Garcia YMCA Panther Judo Club
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 41kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Blaise Hughes
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:36
ALEXIS JORGE A Kolychkine Judo Foundation
Bantam 5 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Alexander Perez
Roman's Submission School
EESA MIRZA Barakah Judo, LLC Wygrana przez Ippon
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-12
Gotowy
Eduardo Giuffrida
Suncoast Warriors Judo
Joshua Rodriguez-Sanabria Falcon Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:44
Bantam 3 Male - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Oliver Lima
Budokan Judo School
Wygrana przez Ippon - 00:38
Rock Viens Suncoast Warriors Judo
Exhibition Bantam 1
(Day 1)
1-10
Gotowy
Lucca Barbosa Da Cunha
Chief Pride Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:12
Francesca Garcia YMCA Panther Judo Club
Bantam 4 Male - White and Yellow Belt / Under 26kg
(Day 1)
2-14
Gotowy
Caleb Baker
YMCA Panther Judo Club
Yeiden Leiva Roman's Submission School Wygrana przez Ippon - 00:40
Bantam 5 Female - White and Yellow Belt / Under 25kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Olivia Viens
Suncoast Warriors Judo
Wygrana przez Ippon - 00:07
Arianna Cestari Florida School of Judo