Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 2 / Over 23 kg
(Day 1)
1-23
완료됨
Temur Hotamov
Yawara Force Judo, Sambo Club
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:02
Bantam Point Divisions / Female / Bantam 4 / Under 26kg
(Day 1)
3-45
완료됨
Mayia Kuchkova
Yawara Force Judo, Sambo Club
Won by Ippon - 01:38
June Leonard Cranford JKC
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-48
완료됨
Arnaud VALLE
Westchester Judo Club/UFC Gym
Erick Mateus Samurai Judo & MMA Won by Ippon - 00:21
Intermediate / Female / Intermediate / Under 42kg Exhibition Div
(Day 1)
2-42
완료됨
Abby Tavarez
Chief Pride Judo Club
Won by Wazari
Maribelle Deaver Chief Pride Judo Club
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-53
완료됨
Julien Meunier-Skornicki
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Joshua Davlatov JS Martial Arts Won by Ippon - 02:29
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
완료됨
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Won by Walkover
Kalej Galvan Galan Judo Ju-jitsu Madison
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 4 / Under 30kg
(Day 1)
1-32
완료됨
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:05
EESA MIRZA Mambi Judo Club, Corp
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-23
완료됨
YUSUF MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Won by Ippon - 01:25
Nicholas Lyshkov Judo Sambo Center
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-57
완료됨
Eli Trayvas
European Judo Academy
Won by Ippon - 03:16
LUCAS LOPES Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-48
완료됨
Connor Hendrickson
Sport Judo
Andy Polonskiy Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:23
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-50
완료됨
THIERRY VALLE
Westchester Judo Club/UFC Gym
Maxim Bokun DARFIGHT Won by Ippon - 00:39
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
4-59
완료됨
Erick Mateus
Samurai Judo & MMA
Won by Ippon - 00:45
Lucas Beatty Max Out Sports
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-49
완료됨
Edward Solodkiy
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 00:16
David Zimavilin Kokushikai Judo Academy
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
2-51
완료됨
Theodore Uruymagov
Judo Sambo Center
Won by Hansokumake - 03:37
Alexander Khurgin Sword Judo Sambo Club
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
4-60
완료됨
Michael Dorash
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:06
Ethan Padilla Cranford JKC
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-58
완료됨
Eli Trayvas
European Judo Academy
Won by Ippon - 01:15
Lucas Beatty Max Out Sports
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
2-54
완료됨
Franco Liscio
North Jersey Judo
Otabek Abdurakhmanov Yawara Force Judo, Sambo Club Won by Ippon - 00:06
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-51
완료됨
Dany Polonskiy
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Ray Cooper Mambi Judo Club, Corp Won by Wazari - 03:00
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 42kg
(Day 1)
4-52
완료됨
Matthew Kruglyak
Judo Sambo Center
Arthur Rossin DARFIGHT Won by Ippon - 00:30
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 52kg
(Day 1)
2-49
완료됨
Zaid Badillo
Chief Pride Judo Club
Mark Phillips Sport Judo Won by Ippon - 01:33
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 31kg
(Day 1)
1-52
완료됨
Joseph Beda
Kokushikai Judo Academy
Won by Ippon - 00:19
Adriano Desouza Pocono Mountain Judo Club
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-59
완료됨
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Elisey Luzgin DARFIGHT Won by Ippon - 00:57
Intermediate Novice Non Points / Male / Intermediate / Over 52+kg
(Day 1)
1-64
완료됨
Zachary Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Won by Ippon - 00:43
Kevin Eyzaguirre Cranford JKC
Intermediate / Female / Intermediate / Under 42kg Exhibition Div
(Day 1)
2-43
완료됨
Maribelle Deaver
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 01:21
Viktoria Evdokimov High Noon BJJ Team
Intermediate Point Divisions / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
1-69
완료됨
Unknown User
Fort Worth Judo Club
Sofia Roman Roman's Submission School Won by Ippon - 00:49
Intermediate / Female / Intermediate / Under 42kg Exhibition Div
(Day 1)
완료됨
Amy Rosario
Judo Naco
Abby Tavarez Chief Pride Judo Club Won by Walkover
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 47kg
(Day 1)
완료됨
Samandar Urunov
Generation Judo club
Won by Walkover
Kalej Galvan Galan Judo Ju-jitsu Madison
Bantam Point Divisions / Male / Bantam 5 / Under 33kg
(Day 1)
4-24
완료됨
YUSUF MIRZA
Mambi Judo Club, Corp
Konstantin Szasz Sword Judo Sambo Club Won by Wazari - 03:00
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-51
완료됨
Victor Morales
Sport Judo
Connor Hendrickson Sport Judo Won by Ippon - 02:09
Intermediate Point Divisions / Male / Intermediate / Under 38kg
(Day 1)
3-50
완료됨
Jonathan (Jack) Brandt
Cranford JKC
David Zimavilin Kokushikai Judo Academy Won by Ippon - 00:48
Intermediate Novice Non Points / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-62
완료됨
Mehreen Sawhney-Dhillon
Colton Brown Training Center
Yasmin Medeu Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:05
Intermediate Novice Non Points / Female / Intermediate / Under 34kg
(Day 1)
3-63
완료됨
Liliana Jordan
Judo Center of Lancaster
Madeline Tomeo Smithtown Judo Club Won by Ippon - 00:09