Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-25
Finito
Daniel Yupyn
European Judo Academy
Won by Wazari - 03:00
Tyler Romero Chief Pride Judo Club
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-24
Finito
Joseph Minogue
Cohen Brothers Judo Club
Higen Castillo USA Stars East Won by Ippon - 00:10
Bantam 4 Female / Under 22kg
(Day 1)
7-18
Finito
FrankiLou Bruner
Sioux Falls Hapkido and Judo Club
Won by Ippon - 01:08
Carmen Tsyrlin Sakura Judo
Veteran Men / 8 / 81
(Day 1)
6-14
Finito
George Stein
Black Ice Judo / Waka Mu Sha
Won by Decision - 03:00
Michael McClendon Unaffiliated
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-16
Finito
Vanessa Whitelock
Unaffiliated
Olivia Dugenny Tri-Valley Judo Won by Ippon - 00:16
Novice Men / 100+
(Day 1)
8-26
Finito
Eric Flores
School of Hard Knocks
Ravshan Nasretdinov Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:32
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-18
Finito
Yeshua Iglesias Rodriguez
Wall 2 Wall Martial Arts
Jacob Sandal Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 01:51
Veteran Men / 7 / 81
(Day 1)
6-16
Finito
Russell Burke
Judan Judo of Ohio
Won by Ippon - 00:15
Christopher Hartman SouthWest Judo Academy
Bantam 1 Male / Over 22kg
(Day 1)
4-33
Finito
Johan Kim
LA JUDO CLUB
Won by Ippon - 00:51
Ethan Goodwin San Jose Judo Academy
Juvenile Male / Under 44kg
(Day 1)
2-25
Finito
Irving Bicoy III
Hawaii Kaikaku Judo Club
Won by Ippon - 00:26
William Yoshida Eastside Dojo
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-17
Finito
Ryan Marino
Kin-Tora Judo Club
Won by Ippon - 00:18
Isaiah Skyles Missouri Martial Arts
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-10
Finito
Khurshed Gafurov
Olymp Fight Club
Tigran Galstian Olymp Fight Club Won by Ippon - 00:08
Cadet Female / Under 63kg
(Day 1)
3-25
Finito
Alessia Quinto
Westlake Judo Club LLC
Won by Wazari - 03:00
Cameron Hibbard Tri-Valley Judo
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
5-21
Finito
JADEN PARK
LA JUDO CLUB
Aleksei Kondratev DARFIGHT Won by Hansokumake - 01:59
Novice Bantam 2 Male / Under 27kg
(Day 1)
Finito
Jaiten Sher
Cohen Brothers Judo Club
Won by Walkover
Corbin Moran Kokoro Judo
Novice Juvenile Male / Over 64kg
(Day 1)
8-11
Finito
Khurshed Gafurov
Olymp Fight Club
Tigran Galstian Olymp Fight Club Won by Ippon
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-24
Finito
Munir Ashurov
Olymp Fight Club
Won by Ippon - 01:53
Benjamin Lahi Fort Worth Judo Club
Juvenile Female / Under 53kg
(Day 1)
2-19
Finito
Aubrey Genereux
Suncoast Warriors Judo
Kaiya Johnston SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 01:31
Intermediate Male / Under 52kg
(Day 1)
6-18
Finito
Skylar Arellano-Phipps
Oak Lawn Park District Judo Club
Won by Ippon - 01:04
NIKOLOZ TSKARUASHVILI Cohen Brothers Judo Club
Bantam 2 Male / Over 23kg
(Day 1)
4-17
Finito
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:42
David Safaryan Glendale Judo Academy
Bantam 4 Male / Under 38kg
(Day 1)
7-25
Finito
Henry Archote
Unaffiliated
Won by Ippon - 00:19
Rafael Mkrtchyan Olymp Fight Club
Juvenile Female / Under 44kg
(Day 1)
2-33
Finito
Malia Manibog
San Gabriel Judo Dojo
Won by Ippon - 01:13
Nashi Li Unaffiliated
Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
1-19
Finito
Robert Vardanyan
Hayastan Judo
Maksim Komarov Cohen Brothers Judo Club Won by Hansokumake - 01:31
Novice Intermediate Male / Under 38kg
(Day 1)
8-27
Finito
Esai Ramirez
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 02:10
Andrew Wilson Matside Sports
Bantam 2 Male / Under 23kg
(Day 1)
4-28
Finito
Kosta Stellatos
Cohen Brothers Judo Club
Lincoln Projansky Cohen Brothers Judo Club Won by Ippon - 00:19
Cadet Female / Under 48kg
(Day 1)
3-21
Finito
Harlee Hiller
Cohen Brothers Judo Club
Won by Ippon - 01:55
Zoe Dempsey Cohen Brothers Judo Club
Novice Bantam 2 Male / Under 31kg
(Day 1)
1-27
Finito
Andrew Syrota
Cohen Brothers Judo Club
Daniel Zakharov European Judo Academy Won by Ippon - 00:06
Veteran Men / 3 / 90
(Day 1)
Finito
Doug Bedsaul
Unaffiliated
Won by Walkover
Aaron Burk Iron forged martial arts
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
7-32
Finito
Braxton Beeler
Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Felipe Avila Won by Ippon - 01:50
Visually Impaired Combined / 90
(Day 1)
5-18
Finito
Rolando Romero
Pasadena Kodokan Judo Dojo
Won by Ippon - 00:33
Nathan Ostergaard USA Stars of Salt Lake City
Veteran Men / 2 / 73
(Day 1)
Finito
Vitor Rodrigues Da Cunha
Chief Pride Judo Club
Marlon Gracias Pasadena Kodokan Judo Dojo Won by Walkover
Cadet Female / Under 52kg
(Day 1)
3-14
Finito
Natalie Moreno
Kokoro Judo
Kayla Astrero CJ Judo Won by Ippon