Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner
Group #1
—
(Day 1)
4-43
Finished
Stella Hy
Morillo Judo Club
Mika To San Gabriel Judo Dojo Won by Ippon - 01:17
Senior Women (17+) Typical Division / Under 48kg / Advanced
(Day 1)
3-37
Finished
Aimee Garcia
Mojica Judo Club
Won by Ippon - 03:18
Laura Romero Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years ADAPTIVE (special needs) / Under 37kg / Novice / Level 3-4
(Day 1)
2-18
Finished
Elena Reynozo
Riverside Youth Judo Club
Heidi Romero Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 00:34
Therapist JUDO - Newaza Only / Under 78kg / Novice
(Day 1)
1-25
Finished
Daftne Colima
Riverside Youth Judo Club
Abby Foster Fresno Judo Club Won by Ippon - 00:28
Senior Women (17+) Typical Division / Under 57kg / Advanced
(Day 1)
3-35
Finished
Kelsie Lopez
Riverside Youth Judo Club
Won by Ippon - 03:21
Isabel Dinh Orange County Judo Training Center
Therapist JUDO - Newaza Only / Under 70kg / Intermediate
(Day 1)
1-27
Finished
Brenda Villa
Riverside Youth Judo Club
Brynn Dowling Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 02:14
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner (Group 2)
(Day 1)
4-49
Finished
Luna Islas-Priest
San Gabriel Judo Dojo
Nahlia Martinez Valley Judo Institute Won by Wazari - 03:37
Cadet Girls 15-16 years ADAPTIVE (special needs) / Under 52kg / Novice / Level 3-4
Meilene Tsai is Deaf - Please let Referee Know
—
(Day 1)
2-20
Finished
Meilene Tsai
Riverside Youth Judo Club
Amanda Landeros Riverside Youth Judo Club Won by Decision - 01:58
Senior Women (17+) Typical Division / Under 63kg / Novice
(Day 1)
3-38
Finished
Erika Culbertson
San Shi Judo Club
Patricia Gonzalez March Judo Club Won by Ippon - 02:53
Therapist JUDO - Newaza Only / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
1-28
Finished
Ashley Hernandez
Riverside Youth Judo Club
Joi Pierce Morillo Judo Club Won by Ippon - 01:59
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner
Group #1
—
(Day 1)
4-44
Finished
Kaylin Arnot
Pasadena Kodokan Judo Dojo
Madeline Molina-Romo Taishi Judo Club Won by Ippon - 01:16
Senior Women (17+) Typical Division / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
3-40
Finished
Allison Maynard
CUI Judo
Won by Ippon - 02:31
Samantha Anderson CUI Judo
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner (Group 2)
(Day 1)
4-50
Finished
Nahlia Martinez
Valley Judo Institute
Won by Ippon - 00:13
Shanaya Aggarwal Morillo Judo Club
Senior Women (17+) Typical Division / Under 63kg / Novice
(Day 1)
3-39
Finished
Erika Culbertson
San Shi Judo Club
Patricia Gonzalez March Judo Club Won by Ippon - 01:43
Junior Girls 11-12 years TYPICAL / Under 63kg / Intermediate
Léonie is Level 2 adaptive
—
(Day 1)
2-22
Finished
Leonie Barrett
Riverside Youth Judo Club
Skylar Knight Morillo Judo Club Won by Ippon - 00:39
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner
Group #1
—
(Day 1)
4-45
Finished
Selene Han
Norwalk Judo
Won by Ippon - 01:06
Mika To San Gabriel Judo Dojo
Senior Women (17+) Typical Division / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
3-41
Finished
Allison Maynard
CUI Judo
Samantha Anderson CUI Judo Won by Ippon - 02:10
Bantam Girls 9-10 years TYPICAL / Under 47kg / Beginner
(Day 1)
1-31
Finished
Ariel Celis-Gonzales
Morillo Club
Angelina Gomez Imperial Beach Judo Won by Ippon - 01:32
Senior Women (17+) Typical Division / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
3-42
Finished
Allison Maynard
CUI Judo
Won by Ippon - 02:32
Samantha Anderson CUI Judo
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 32kg / Beginner
(Day 1)
4-51
Finished
Madison Stephens
Norwalk Judo
Eliana Perdomo Pasadena Kodokan Judo Dojo Won by Ippon - 00:57
Therapist JUDO - Newaza Only / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
1-29
Finished
Ashley Hernandez
Riverside Youth Judo Club
Sandy Rodriguez Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 02:44
Cadet Girls 15-16 years ADAPTIVE (special needs) / Under 52kg / Novice / Level 3-4
Meilene Tsai is Deaf - Please let Referee Know
—
(Day 1)
2-21
Finished
Meilene Tsai
Riverside Youth Judo Club
Amanda Landeros Riverside Youth Judo Club Won by Ippon - 01:00
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner
Group #1
—
(Day 1)
4-46
Finished
Selene Han
Norwalk Judo
Kaylin Arnot Pasadena Kodokan Judo Dojo Won by Ippon - 01:40
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 32kg / Beginner
(Day 1)
4-52
Finished
Liliana Serrano
Riverside Youth Judo Club
Eliana Perdomo Pasadena Kodokan Judo Dojo Won by Ippon - 00:18
Junior Girls 11-12 years TYPICAL / Under 63kg / Intermediate
Léonie is Level 2 adaptive
—
(Day 1)
2-23
Finished
Leonie Barrett
Riverside Youth Judo Club
Skylar Knight Morillo Judo Club Won by Ippon - 01:48
Senior Women (17+) Typical Division / Under 70kg / Novice
(Day 1)
3-43
Finished
Byanca Cacau De Carvalho
San Shi Judo Club
Kimberlin Ascencio Armed Forces Judo Club Won by Wazari - 04:54
Junior Girls 11-12 years TYPICAL / Under 37kg / Novice
(Day 1)
2-24
Finished
Vanessa Cruz Carrillo
Riverside Youth Judo Club
Zoey Fidel Rebellion MMA Won by Ippon - 00:22
Bantam Girls 9-10 years TYPICAL / Under 47kg / Beginner
(Day 1)
1-32
Finished
Ariel Celis-Gonzales
Morillo Club
Kiara Busciglio Lollett Norwalk Judo Won by Wazari - 06:04
Therapist JUDO - Newaza Only / Under 63kg / Intermediate
(Day 1)
1-30
Finished
Sandy Rodriguez
Riverside Youth Judo Club
Joi Pierce Morillo Judo Club Won by Ippon - 00:27
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 32kg / Beginner
(Day 1)
4-53
Finished
Thea DeGracia
Riverside Youth Judo Club
Camila Murillo San Shi Judo Club Won by Wazari - 05:04
Bantam Girls 7-8 years TYPICAL / Under 27kg / Beginner
Group #1
—
(Day 1)
4-47
Finished
Madeline Molina-Romo
Taishi Judo Club
Won by Ippon - 00:30
Kaylin Arnot Pasadena Kodokan Judo Dojo
Junior Girls 11-12 years TYPICAL / Under 37kg / Novice
(Day 1)
2-25
Finished
Vanessa Cruz Carrillo
Riverside Youth Judo Club
Zoey Fidel Rebellion MMA Won by Ippon - 00:30