Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
USA Judo
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
2023 U.S. Adaptive Judo Championships / USA Judo Sanctioned Event #00317
25 Jun
Registrovat
Informace
Účastníci
133
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Registrovat
Výsledky
Top lists
Výsledky
Tisk
Všechny národnosti
Aboriginal Australian
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Aramean
Argentina
Armenia
Aruba
Assyria
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Caribbean Netherlands
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chechen Republic of Ichkeria
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
DR Congo
Dagestan
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
Free Belarus
French Guiana
French Polynesia
French Southern and Antarctic Lands
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Honduras
Hong Kong
Hungary
IOC Team
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Iroquois
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kosovo
Kurdistan
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
North Macedonia
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn Islands
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Adygea
Republic of the Congo
Rodrigues
Romania
Russia
Rwanda
Réunion
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sardinia
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia
South Korea
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syria
São Tomé and Príncipe
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
The United Tribes of New Zealand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Torres Strait Islander
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
UWW Team
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Vatican City
Venezuela
Vietnam
Wales
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Åland Islands
Všechny kategorie
Day 1
Vyhledávání
Medailí celkem
55 Zlato
56 Stříbro
18 Bronz
Bantam Boys & Girls 3-4 years - Adaptive / -20 kg / Beginner / Level 5
Skupina
Skupina
1
Elijah Reyes
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Derrick Donston
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Nadia Vega
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys & Girls 5-6 years - Adaptive / -20 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Matthew Fabricatore
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Ana Benigno
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys & Girls 5-6 years - Adaptive / -20 kg / Beginner / Level 5
Skupina
Skupina
1
Victoria Torres
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Desmond Pardo
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys & Girls 5-6 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Jorge is a Volunteer Competitor
Skupina
Skupina
1
Jorge Benigno
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Violette Watson
Goltz Judo
3
Reza Mirdamadi
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys & Girls 5-6 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Monserrat Moreno
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Adrian Alaniz
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Christopher Becerra
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys & Girls 5-6 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Dominic Donston
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Ximena Moreno
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Fredy Sanchez
United States
Riverside Youth Judo Club
unused
2
Sammy Leon
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Victor Lopez
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
THERAPIST ON MAT - Hansen will need a lot of assistance
Skupina
Skupina
1
Jozael Caceres
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Hansen Lin
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Carlos Rodriguez-Miranda
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Emmanuel Rodriguez-Miranda
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Leon Lemus
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -30 kg / Beginner / Level 5
Leon is a volunteer competitor in this group
Skupina
Skupina
1
Salvador Ayala Gallardo
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Leon Lemus
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Marcelo Ayala
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 5
Cloud is a Volunteer Competitor
Skupina
Skupina
1
Joseph Torres
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Cloud Lemus
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 5
Therapists on Mat - Both Competitors need Assistance
Skupina
Skupina
1
Angel Aguirre
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Anthony Alaniz
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 7-8 years - Adaptive / -55 kg / Beginner / Level 3-4
Pierce is a VOLUNTEER Competitor
Skupina
Skupina
1
Roman Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Pierce Clark
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 7-8 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Keira is a Volunteer Competitor - therapists with Isabella*
Skupina
Skupina
1
Keira Abarca
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Julia Flores
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Isabella Ceja
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Camillo Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jacob Kang
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 3-4
Jorge is a Volunteer Competitor
Skupina
Skupina
1
Jorge Benigno
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Nicolas Fabricatore
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -40 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Cloud Lemus
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Zachary Miller
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Christopher Lee
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Jesse Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Benjamin Olson
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Boys 9-10 years - Adaptive / -65 kg / Beginner / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Moises Torres
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Maddix Figueroa
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -25 kg / Beginner / Level 5
Bella is Level 5 - Lina is a volunteer competitor
Skupina
Skupina
1
Lina Hernandez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Bella Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -35 kg / Beginner / Level 3-4
IBSA RULES + ADAPTIVE RULES
Skupina
Skupina
1
Cynthia Flores
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
2
Christina Flores
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
3
Olivia Pardo
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Sophia Guerrero
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Khloe Dong
United States
Riverside Youth Judo Club
Bantam Girls 9-10 years - Adaptive / -60 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Holly Palomares
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Lilly Bartlett
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -45 kg / Level 3-4 / Beginner
Isaac is a Volunteer Competitor
Skupina
Skupina
1
Leonardo Osorio
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Isaac Kang
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -55 kg / Level 3-4 / Beginner
Skupina
Skupina
1
Lev Zamusinski
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jovi Bonilla
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Aiden Rogers
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / Level 3-4 / -65 kg / Beginner
Skupina
Skupina
1
Gianni Vazquez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jorge Nicolas
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Rodrigo Valdovinos
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -40 kg / Level 5 / Beginner
Luke is a Volunteer Competitor
Skupina
Skupina
1
Scott Katzenstein
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Luke Gufrinck
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / -60 kg / Level 5 / Beginner
Skupina
Skupina
1
Evan Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jayden Galindo
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 11-12 years - Adaptive / Level 5 / -80 kg / Beginner
Adan is a volunteer competitor
Skupina
Skupina
1
Jackson Moore
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Adan Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Erandi Gonzalez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Daniella Reynozo
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Elena Reynozo
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 5
Skupina
Skupina
1
Liliana Perdomo
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Danni Money
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Erandi is a volunteer competitor
Skupina
Skupina
1
Zelma Salman
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Erandi Gonzalez
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 11-12 years - Adaptive / -60 kg / Beginner / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Leonie Barrett
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jacqlyn Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 13-14 years - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 3-4
Danilo is a volunteer competitor
Skupina
Skupina
1
Danilo Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jacob Gonzalez
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 13-14 years - Adaptive / -80 kg / Intermediate / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Isaiah Williams
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Ethan Rodriguez
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 13-14 years - Adaptive / -40 kg / Beginner / Level 3-4
Heidi is hearing impaired
Skupina
Skupina
1
Heidi Romero
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Lea Kang
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 15-16 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Steven Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Andrew Gonzalez
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Boys 15-16 years - Adaptive / -75 kg / Beginner / Level 1-2
Skupina
Skupina
1
Kenzo Dong
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Khann Dong
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Alex Nicolas
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 15-16 years - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Amanda Landeros
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Laura Romero
United States
Riverside Youth Judo Club
Junior Girls 15-16 years - Adaptive / +75 kg / Intermediate / Level 3-4
Meilene is non-hearing. please let referees know
Skupina
Skupina
1
Meilene Tsai
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Mercy Beni
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Ana Garcia Coronado
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -45 kg / Beginner / Level 5
Danilo is a Volunteer Competitor - be careful with Felipe
Skupina
Skupina
1
Danilo Martinez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Felipe Landeros
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -75 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Andrew Gonzalez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Caleb Phillips
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -80 kg / Beginner / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Edgar Gonzalez
Mexico
Riverside Youth Judo Club
2
Dylan Leon
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Adonay Lopez
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -80 kg / Advanced / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Edgar Gonzalez
Mexico
Riverside Youth Judo Club
2
Kevin Lopez
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Evan Shurtleff
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -90 kg / Advanced / Level 1-2
TYPICAL RULES - Ryoshi is non-hearing - Chokes & Armbars OK
Skupina
Skupina
1
Ryoshi Nakama
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Colin O’Neill
United States
Goltz Judo
Senior Men - Adaptive / -90 kg / Beginner / Level 3-4
IBSA RULES - Chokes OK
Skupina
Skupina
1
Adan Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Victor Hernandez
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
Senior Men - Adaptive / -95 kg / Beginner / Level 1-2
IBSA RULES - Chokes OK
Skupina
Skupina
1
Joseph Burton
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
2
Ricky Kim
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
3
Joshua Adams
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / -95 kg / Beginner / Level 5
Therapist on Mat with Sammy - Will Need Assistance
Skupina
Skupina
1
Sammy Gifford
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Diego Barrios
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Khann Dong
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / +100 kg / Advanced / Level 1-2
IBSA RULES - Chokes & Armbars OK (black belt)
Skupina
Skupina
1
Rolando Romero
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
2
Roger Smith
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / +100 kg / Intermediate / Level 3-4
Skupina
Skupina
1
Roberto Rodriguez
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Felipe Garcia
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Men - Adaptive / +100 kg / Beginner / Level 5
Skupina
Skupina
1
Maximiliano Cruz
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Kenzo Dong
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Women - Adaptive / -50 kg / Beginner / Level 3-4
NO CHOKES / IBSA RULES & ADAPTIVE RULES
Skupina
Skupina
1
Jacqueline Landeros
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jasmine Landeros
United States
Riverside Youth Judo Club
3
Laura Betancourt
United States
Pasadena Kodokan Judo Dojo
Senior Women - Adaptive / -50 kg / Intermediate / Level 5
Skupina
Skupina
1
Miranda Torres
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Chelsy Alvarado
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Women - Adaptive / +75 kg / Beginner / Level 5
Skupina
Skupina
1
Mya Johnson
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Kelsie Lopez
United States
Riverside Youth Judo Club
Senior Women - Adaptive / +75 kg / Intermediate / Level 5
Skupina
Skupina
1
Noemi Guzman
United States
Riverside Youth Judo Club
2
Jarrod Guzman
United States
Riverside Youth Judo Club