Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Bantam 5 Female / Under 33kg
(Day 1)
3-1
انتهى
Evangeline Quepons
Guerreros Judo Club
Sky Devisfruto Ruben Martin Judo Training Center Won by Ippon - 00:33
Bantam 5 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-1
انتهى
Ian Leffler
Colton Brown Training Center
Won by Ippon - 00:14
Ararad Torosyan Olymp Fight Club
Bantam 5 Female / Under 25kg
(Day 1)
1-1
انتهى
Aya Wanapat
Gracie Judo USA
Ela Zsurzs Judo Ju-jitsu Madison Won by Ippon - 00:08
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
2-1
انتهى
Aiden Lambert
Chandler Judo Academy
Till Bartkovjaks European Judo Academy Won by Ippon - 00:10
Bantam 5 Female / Under 25kg
(Day 1)
1-2
انتهى
Carolynne Teran
Ki itsu sai National training center
Won by Ippon - 02:09
Terry Eum Guerreros Judo Club
Bantam 5 Female / Under 33kg
(Day 1)
3-2
انتهى
Camila Miserendino
Chief Pride Judo Club
Won by Ippon - 02:56
Daisy Rosales Chandler Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
2-2
انتهى
Javad Khudaverdiyev
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:24
Ararad Torosyan Olymp Fight Club
Bantam 2 Female / Under 23kg
(Day 1)
3-11
انتهى
Sonja Popova
Unaffiliated
Won by Ippon - 00:36
Ianna Tavarez Chief Pride Judo Club
Bantam 5 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-2
انتهى
Mikhail Zulaev
Washington Judo Academy
Won by Wazari - 03:13
Adrian Infantado Chief Pride Judo Club
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Day 1)
1-7
انتهى
Leon Leal
South Bend Judo Club
Josiah Rodriguez Becerra Judo Club Won by Ippon - 03:08
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
2-3
انتهى
Felipe Bonard
Washington Judo Academy
Won by Wazari - 03:00
Alexey Gorbunov Gracie Judo USA
Bantam 6 Female / Under 27kg
(Day 1)
4-11
انتهى
Liv Abbott
Louisiana Judo Club
Won by Ippon - 01:15
Ela Zsurzs Judo Ju-jitsu Madison
Bantam 3 Male / Under 25kg
(Day 1)
3-16
انتهى
Drew Nishimura
Washington Judo Academy
Daniel Yupyn JS Martial Arts Won by Ippon - 02:07
Bantam 5 Female / Under 29kg
(Day 1)
2-13
انتهى
Zoe Brasseux
Tulsa Judo and Jiu Jitsu
Anora Khamraev Eastside Dojo Won by Ippon - 00:49
Bantam 5 Female / Under 29kg
(Day 1)
2-14
انتهى
Elnara Aziyeva
USA Stars of Salt Lake City
Emma Tavarez Chief Pride Judo Club Won by Ippon - 00:31
Bantam 6 Female / Under 27kg
(Day 1)
4-12
انتهى
Shelby Fujii
Hawaii Judo academy
Won by Ippon - 00:17
Valentina Tellez-Giron Hayashis Martial Arts Academy
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Day 1)
1-8
انتهى
Zaurbek Khabalov
European Judo Academy
Won by Wazari - 03:19
Edwin Vega Chief Pride Judo Club
Bantam 5 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-3
انتهى
Felipe Bonard
Washington Judo Academy
Ian Leffler Colton Brown Training Center Won by Ippon - 00:18
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Day 1)
1-9
انتهى
Mamed Aziyeva
USA Stars of Salt Lake City
Alex Grishchenko DARFIGHT Won by Ippon - 00:54
Bantam 3 Male / Under 25kg
(Day 1)
3-17
انتهى
Edward Zalinyan
Glendale Judo Academy
Won by Ippon - 03:42
Taylor Stocker Unaffiliated
Bantam 5 Male / Under 29kg
(Day 1)
4-4
انتهى
Mikhail Zulaev
Washington Judo Academy
Won by Ippon - 01:31
Sergio Vasquez Chandler Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
2-4
انتهى
Aleksei Kondratev
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:59
Till Bartkovjaks European Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Day 1)
1-10
انتهى
Rafayel Potikyan
Olymp Fight Club
LUCAS LOPES Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:38
Bantam 5 Female / Under 25kg
(Day 1)
1-3
انتهى
Ela Zsurzs
Judo Ju-jitsu Madison
Won by Ippon - 00:58
Carolynne Teran Ki itsu sai National training center
Bantam 5 Female / Under 33kg
(Day 1)
3-3
انتهى
Desiree Deaver
Chief Pride Judo Club
Sky Devisfruto Ruben Martin Judo Training Center Won by Ippon - 02:18
Bantam 4 Male / Under 34kg
(Day 1)
1-21
انتهى
Andre Ruiz
Tri-City Judo
Won by Ippon - 00:28
Maximo Penaranda Ki itsu sai National training center
Bantam 5 Female / Under 29kg
(Day 1)
2-15
انتهى
Amilia Lechuga
Tri-City Judo
Won by Ippon - 02:12
Elizaveta Sidorina Washington Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 27kg
(Day 1)
2-5
انتهى
Javad Khudaverdiyev
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:44
Felipe Bonard Washington Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 35kg
(Day 1)
1-11
انتهى
Josiah Rodriguez
Becerra Judo Club
Zaurbek Khabalov European Judo Academy Won by Ippon - 00:45
Bantam 4 Male / Under 26kg
(Day 1)
4-21
انتهى
Matthew Barcari
European Judo Academy
Won by Hansokumake - 02:16
Edward Zalinyan Glendale Judo Academy
Bantam 6 Male / Under 31kg
(Day 1)
1-24
انتهى
Rafayel Potikyan
Olymp Fight Club
Maxim Bokun DARFIGHT Won by Ippon - 00:23
Bantam 5 Female / Under 29kg
(Day 1)
انتهى
Regina Mohamed
USA Stars of Salt Lake City
Anora Khamraev Eastside Dojo Won by Walkover